איך להוזיל את מחיר האינטרנט? + כמה אתה משלמים? (עמ' 6) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להוזיל את מחיר האינטרנט? + כמה אתה משלמים? (עמ' 6)

oorlevi

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניקרא לזה ככה.. חחח :)

אמרתי 60 שקל הוראת קבע לבזק בנלאומי זה מה שידוע לי (על 2.5 מגה).

עכשיו בוא נגיד שבזק נותנים לי 5 מגה מתנה לשנתיים צריך לעדכן את זה אצל הספק ואצל התשתית נכון?

בזק בנלאומי הוא הספק התשתית אני חושב שהם (לא בטוח) אז צריך לעדכן את ה 5 מגה אצלהם גם נכון?

הם ידרשו תוספת תשלום או שביגלל שבזק בנלאומי אמרו שזה בלי תוספת אז לא?

ואיך אני יכול לדעת בכללי מה התשתית שלי? הספק אני יודע שזה בנלאומי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחברות תקשורת מציעות לך משהו שנראה מאוד טוב או משהו שנראה לך שממש יצאת מורווח ממנו, זה אומר שעושקים אותך בגדול. זה טריק שיווקי ישן ונדוש שמשום מה עדיין עובד על אנשים.

זה מאוד נפוץ בייחוד בחברות הסלולר, תמיד יש התחכמויות שאתה צריך לעשות דוקטורט בשביל להבין אותן אבל לרוב פשוט מסתירים פרטים מאוד מעניינים.

לפעמים הניסוח מטעה,

אני הכי אוהב דברים בסגנון :

" שיחות חינם למשך שלוש שנים רק ב29.9 לחודש (באותיות הקטנות)". פשוט משפט שסותר את עצמו :), אבל אלו עוד מקרים סבירים, כשמשהו נראה באמת טוב מדי - פשוט יש טריק יפה (אף חברה לא תגיע למצב שבו היא מוציאה ממך פחות ממה שהיא יכולה במצב אחר) או הסתרת פרטים.

לצורך העניין, שכרגע לא נשמע רציני במיוחד (אחותי אמרה לי מה שהבינה וכו'...), הסיכוי שאתה מקבל 5 מגה לשנתיים חינם - שואף לאפס, אלא אם כן יש פרטים שלא חשפת בפנינו, או שהכותרת היא לא בדיוק המקרה האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהבנאדם תמים מדי וחושב שאנחנו מקנאים בו? :screwy:

תקשיב בחור, אם משהו טוב מדי בכדי להיות אמיתי - סביר להניח שזה אכן כך.

אם לא עשקו אותך במשך שנתיים וכעת בעצם מזכים אותך על טעות עבר שלקחו יותר מדי כסף וכדומה, אני פשוט לא רואה אפשרות אחרת למשהו שהוא בחינם.

פתח את העיניים חביבי, אולי תגלה עוד דברים מעניינים מסביב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר אני יתקשר וניראה אם זה שואף ל-0 או ל-100..

אני לא אשם שאתם תמיד חושבים שדופקים אותכם!

אף אחד לא חושב שדופקים אותו, אבל אתה חייב להבין שאין שום דבר בחינם ואין מתנות מאף אחד.

תמיד שחברה מציעה הצעה שנראית טובה מדי בשביל להיות אמיתית היא כנראה באמת לא אמיתית ותמיד יש את האותיות הקטנות שלא שמים לב אליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר בירור הבנתי הכול!

בזק (התשתית) נותנים לי מתנה 5 מגה אם אני מיתחייב להישאר בחברה שנתיים (עם זה אין לי בעיה).

אמרתי לנציגת שירות שתבצע את העידכון היא אמרה לי שיקח 40 שעות ואני צריך לעדכן את בלאומי (הספק).

התקשרתי לבזק בנלאומי והסברתי להם שאני רוצה לעדכן ל 5 מגה והם אמרו לי שאני יכול לשדרג אצלהם

אבל זה בתוספת תשלום של 20 שקל כול חודש (בהיתחייבות לשנה).

בזק נותנים לי חיבור 5 מגה מתנה אבל בלאומי דורשים תוספת של 20 שקל כול חודש ככה שויתרנו על זה!

לסיכום כרגע אני משלם על חיבור 2.5M לבזק (תשתית) 74 ש"ח אם אני לא טועה ולבזק בנלאומי תמיד היה 54

אבל קיבלתי הודעה לדואר שהמחירים עלו ועכשיו זה יהיה 69 ש"ח.

סה"כ אני משלם עכשיו 143 ש"ח על חיבור של 2.5M זה סביר או שזה יקר? (סתם בשביל לדעת אני לא כול כך מודע למחירים).

ומה הסיבה של ההיתייקרות? ששאלתי קיבלתי תשובה: "האינטרנט היתייקר בשקל" משהו בסגנון!

תודה על העזרה, ושתפו אותי כמה עולה לכם האינטרנט..! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם משלמים מחירים כאלה ל-5 מגה???

אני משלם 70 ש"ח לבזק על תשתית, ועוד 45 ש"ח לנטוויז'ין כספקית על 2.5 מגה.

יש טוב של 5 מגה שאני לא יודע עליו?? :)

די בקלות האמת...

"שלום, אני רוצה להתנתק."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר בירור הבנתי הכול!

בזק (התשתית) נותנים לי מתנה 5 מגה אם אני מיתחייב להישאר בחברה שנתיים (עם זה אין לי בעיה).

אמרתי לנציגת שירות שתבצע את העידכון היא אמרה לי שיקח 40 שעות ואני צריך לעדכן את בלאומי (הספק).

התקשרתי לבזק בנלאומי והסברתי להם שאני רוצה לעדכן ל 5 מגה והם אמרו לי שאני יכול לשדרג אצלהם

אבל זה בתוספת תשלום של 20 שקל כול חודש (בהיתחייבות לשנה).

בזק נותנים לי חיבור 5 מגה מתנה אבל בלאומי דורשים תוספת של 20 שקל כול חודש ככה שויתרנו על זה!

לסיכום כרגע אני משלם על חיבור 2.5M לבזק (תשתית) 74 ש"ח אם אני לא טועה ולבזק בנלאומי תמיד היה 54

אבל קיבלתי הודעה לדואר שהמחירים עלו ועכשיו זה יהיה 69 ש"ח.

סה"כ אני משלם עכשיו 143 ש"ח על חיבור של 2.5M זה סביר או שזה יקר? (סתם בשביל לדעת אני לא כול כך מודע למחירים).

ומה הסיבה של ההיתייקרות? ששאלתי קיבלתי תשובה: "האינטרנט היתייקר בשקל" משהו בסגנון!

תודה על העזרה, ושתפו אותי כמה עולה לכם האינטרנט..! :cool2:

כרגע אתה משלם 143 על 2.5 מגה.אם תצטרף למבצע שהציעו לך תקבל 5 מגה ותשלם רק לבזק בינלאומי.זה בטוח יהיה פחות מ 143 והמהירות פי 2 כך שאני לא מבין למה ויתרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם אותי זה לא חינם ולא יוצא יותר זול!

אני עדיין ימשיך לשלם לבזק 74 פשוט ללא תוספת תשלום על ה 5 מגה אבל לבזק בנלאומי אני ישלם 89 במקום 69 מבינים?

המחיר שאני משלם על 2.5 יקר אתם חושבים? (143 ש"ח= 74 לבזק ו- 69 לבזק בנלאומי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...