מספר שאלות בקשר לגלישה אנונימית בעקבות החוק שעומד לעבור בכנסת. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בקשר לגלישה אנונימית בעקבות החוק שעומד לעבור בכנסת.

signed.incognito

Recommended Posts

שלום,

רציתי לדעת האם יש אפשרות לגלוש ברשת בצורה אנונימית כלומר שהIP שלי לא יהיה דבוק לכול מה שאני עושה, ושהאנונימיות תחול רק על האינטרנט.

ובאופן כללי שמות של תוכנות ומידע על איך זה נעשה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דיברתי על חוק הטוקביקיסטים

תודה אני הבדוק את הנושא.

אם אני גולש דרך פרוקסי אי אפשר לעלות על הIP שלי(לצורך העניין אני יוצא מנקודת הנחה שהמוסד לא יחפש את הIP בגלל טוקבק)?

נ.ב לא צריך רוחב פס גבוה בשביל YNET ופורמים.

*אם אנשים יוכלו להמלית על תוכנות לגלישה אנונימית אני מאוד השמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוסד יכול לעלות עליך דרך פרוקסי, גם המשטרה...

פרוקסי זאת אכן דרך טובה לשמור על אנונימיות, הבעיה היא שהפרוקסים הטובים עולים כסף ושפרוקסי יכול לראות כל מה שעובר ברשת שלך.

כלומר אם זה פרוקסי חינמי יש מצב שהוא מנוהל על ידי אנשים שמחפשים לרגל אחריך בשביל למצוא מידע אישי.

אז כל פעם שאתה משתמש בפרוקסי אתה צריך לקחת את זה בחשבון ולשמור על עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, נו.

אז יעבור החוק המטומטם הזה. מה כבר יעשו? המשטרה והמוסד יתחילו לרדוף כל מי שכתב "אולמרט אידיוט" או "אלי אוחנה ההומו"? ולדרוש מספקי האינטרנט פרטים מלאים על ה-IP המקושר לכל תגובה (אגב, מה זה השם הדבילי "טוקבק"?) ופרטים מלאים על המשתמש שה-IP היה מוקצה לו באותו רגע?

תבינו שתשימו מליון פרוקסים, מיליארד אפילו - אין כזה דבר אנונימי בעולם שלנו. הכל אפשר לגלות עם מספיק נחישות. השאלה היא מי יעשה את זה בשביל כמה מגיבים לכתבות (מתוך כמה מאות אלפים שמגיבים כל יום). התשובה היא - אף אחד.

כל מי שירצה להשקיע מספיק כדי לרדוף משתמש ספציפי, יעלה גם על שרת הפרוקסי שדרכו הוא גלש וימצא דרך לחייב את בעל השרת להסגיר את המידע של המשתמשים בשרותיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הסברתי את עצמי.

אני יודע שאין דבר כזה גלישה אנונימית ב100 אחוז.

אבל אני גם יודע שעל טוקבק או תגובה מעליבה באיזה פורם גג מי שיחפש אותך זה המשטרה והם לא כול כך מתוחכמים בניגוד ל....אם להקצין המוסד למשל שאם ירצה יוכל לאתר אותך.

חוץ מזה פרוקסי זו גם דרך טובה לגלושה במקום עבודה ויש למשל אתרים שדורשים IP אמריקאי או ארופאי כדיי להיכנס אליהם.

אני סך הכול שאלתי אם יש פתרון לאנונימיות יחסית ודרך איזו תוכנה ופרוקסי כדיי לגלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה תוכנות שכאילו מפעילות פרוקסי על המחשב שלך ואז אתה יכול לגלוש מהר וגם לא צריך לשנות דברים בדפדפנים כל פעם

נ.ב. יש גם את privax.us משתמש בהם אם אני צריך להיכנס למקום כלשהו עם זהות אחרת בשושו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, נו.

אז יעבור החוק המטומטם הזה. מה כבר יעשו? המשטרה והמוסד יתחילו לרדוף כל מי שכתב "אולמרט אידיוט" או "אלי אוחנה ההומו"? ולדרוש מספקי האינטרנט פרטים מלאים על ה-IP המקושר לכל תגובה (אגב, מה זה השם הדבילי "טוקבק"?) ופרטים מלאים על המשתמש שה-IP היה מוקצה לו באותו רגע?

תבינו שתשימו מליון פרוקסים, מיליארד אפילו - אין כזה דבר אנונימי בעולם שלנו. הכל אפשר לגלות עם מספיק נחישות. השאלה היא מי יעשה את זה בשביל כמה מגיבים לכתבות (מתוך כמה מאות אלפים שמגיבים כל יום). התשובה היא - אף אחד.

כל מי שירצה להשקיע מספיק כדי לרדוף משתמש ספציפי, יעלה גם על שרת הפרוקסי שדרכו הוא גלש וימצא דרך לחייב את בעל השרת להסגיר את המידע של המשתמשים בשרותיו.

אני מזה מסכימה איתך אפשר לעלות על הכל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...