איזה מעבד? הבילבול גובר - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד? הבילבול גובר

yonni

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל סחתיין על ההיענות.....

אתם מבינים עכשיו את הבעיה.....

אני איש פשוט ששולט יפה במחשב ושולט הרבה פחות בענייני חומרה..לומד הכל בתיאוריה, אבל לא ממש מבין.

כנראה שאני ילך על הזול וזהו, לא בגלל הכסף (ההבדלים די קטנים) אלא כי אין לי שום דרך להכריע בנושא....

לא צריך להסביר לי על זכרונות ולוח אם וחשיבותם כי לא משנה על איזה מעבד אני יילך אני יודע כבר איזה לוח אם יהיה לכל אחת מהאפשרויות.

בוא נצמצם לרגע את האפשרויות:

ATHLON 2400 VS BARTON 2500

ללא OC

לאותם שימושים שציינתי בהתחלה: , אנימציה 2Dו-3D וגרפיקה.... המון .

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4 מתאים יותר לצרכים שלך (PHOTOSHOP, PREMIERE, FLASH ,3D STUDIO ) וזאת עקב רוחב הפס בן הזיכרון למעבד אשר בה לביטוי בעבודה מול קבצים גדולים.

נ.ב.

שווה להמתין ליציאת המעבדים החדשים של אינטל בבס 800 וללוחות האם התומכים ב DUAL , רוחב הפס לזיכרון גדל באופן משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P4 מתאים יותר לצרכים שלך (PHOTOSHOP, PREMIERE, FLASH ,3D STUDIO ) וזאת עקב רוחב הפס בן הזיכרון למעבד אשר בה לביטוי בעבודה מול קבצים גדולים.

נ.ב.

שווה להמתין ליציאת המעבדים החדשים של אינטל בבס 800 וללוחות האם התומכים ב DUAL , רוחב הפס לזיכרון גדל באופן משמעותי.

א - תשובה טובה...תודה.

ב - בקשר למעבדים החדשים: מתי הם יצאו, כמה הם יעלו להערכתך כי אני כבר מוגבל בתקציב (גג למעבד עצמו -1200 ש"ח)

והייתי בטוח שלוחות כמו ה- GIGABYTE 8SQ800 ULTRA תומכים ב- DUAL , אתה טוען שאין כאלה עדיין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רושמים 800Mhz ולא 800HRZ, ול-MooMoo, אם המעבד מריץ לך הכל אז למה אתה רוצה להחליף?

סתם אף אחד לא יחליף, כנראה שאתה לא מרוצה מהביצועים אבל לא ממש אומר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז לפני שנה, שנתיים היו הP4 1.5 וכיום המעבדים הללו עדיין נמצאים מעל דרישות המינימום של כל התוכנות והמשחקים למשתמש הביתי הממוצע.

לכל משחק יש דרישות מינימום אבל זה לא אומר שתוכל להנות ממנו כשהוא עובד סמוך לסף התחתון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Doom3 שאמור לצאת בחצי שנה הקרובה, 3DMARK2003 דורש לפחות מעבד 1GHZ {אז 1.5 לא ממש רחוק} ויש עוד...

יש משחקים כמו Mafia שצריכים גם מעבד חזק וגם כרטיס מסך חזק... עזוב אין לי כוח לפרט שנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבדים של אכן יש אופטימיזציה טובה יותר לתוכנות גרפיות...

לא נכון, לתוכנות יש אופטימיזציה טובה יותר למעבדי ולא להיפך!

פשוט יש יותר מעבדים של אז כשהחברה צריכה לבחור היא ברוב המקרים תלך על .

יש מעט מאו תוכניות שעברו אופטימיזציה לשניהם.

אם התוכנה תומכת ב SSE2 או שהיא מסתמכת על ה INTEGER UNITS אז ה P4 תמיד ינצח, אם התוכנה משתמשת יותר ב FPU אז ל K7 יש יתרון.

אין הרבה תחליפים לחיפוש מבחני אמת של התוכנות הרצויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי משחקים שP4 1.5 זה הרף התחתון שלהם...

מה אתה רוצה שיכתבו לך מינימום 1.5 הרי אף אחד (מי שסמוך ופחות) לא יקנה את המשחק, אז מרמים ואומרים פנטיום 3 500

הנה דוגמא מהחיים, חברת מייקרוסופט ל Professional, דרישות המינימום הם:

פנטיום 233

128 מ"ב

1.5 ג"ב דיסק קשיח

זה עובד אבל להנות ממנו אי אפשר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...