איזה מעבד? הבילבול גובר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד? הבילבול גובר

yonni

Recommended Posts

בעוד אני שובר את הראש ולא מצליח לקבל תשובה אחידה לגבי איזה מעבד ATHLON 2400 OR 2.4

נכנס גם ה-BARTON 2500 לתמונה עקב ירידת המחירים.

כאמור רוב השימוש במחשב יהיה על תוכנות כמו PHOTOSHOP, PREMIERE, FLASH ,3D STUDIO וכדומה...

כל מבחן מראה משהו אחר וכל אחד אומר משהו אחר ואני מתחיל להתייאש.... :-\

OC לא מתוכנן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לתוכנות גרפיקה הייתי הולך על הIntel ... יש להם אופטימיזציה

קישקוש באלבוש, שני המעבדים יעבדו באותה מהירות, אבל עדיף את הבארטון בגלל הסיבות בהודעה הקודמת שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין המעבדים האלו הוא מזערי ביותר, אתה לא תרגיש הבדלים בביצועים, אני הייתי הולך על AMD

לא בגלל שהוא יותר טוב אלא בגלל שהוא יותר טוב לשדרוג, הם לא ממש טובים לשדרוגים, כל שנה משהו אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם עוצמת המעבדים היום, יהיה צורך בשידרוג רק בעוד 2-3 שנים ובכאלה פרקי זמן יש שינויים בטכנולוגיה ב-2 החברות לכן זהו לא שיקול רציני כל כך. כמו כן, לאחר מס' שנים לוח האם והזכרונות נהיים מיושנים ודורשים החלפה על מנת להוציא את המקסימום מהמערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנטה... קצת הגזמת, המעבדים החזקים היום הם אולי חזקים להיום, בעוד שנה-שנה וחצי הם כבר יהיו חזקים.

זה כמו שמי שקנה את הפנטיום4 שהוא יצא לראשונה אמר שהמעבד הזה יהיה חזק גם בעוד 5 שנים, ולכולם ברור שזה קישקוש וזיבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תקנה משחק כמו NOLF2 יהיה רשום עליו מעבד Pentium וכרטיס מסך , אז ה-P-MMX 166MHZ

וה-ATI MACH64 שלי מעל דרישות המינימום, אבל מי אמר שהם יתנו ביצועים גבוהים.

אותו דבר בפנטיום 4 שאמרת, היה לי מעבד כזה עד לפני חודש והחלפתי ל-, אז מה הייתי מחליף סתם? לא,

זה בגלל שהביצועים כבר היו נמוכים בשבילי.

אל תבדוק אם המעבד מריץ, תבדוק איך הוא מריץ. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להודיע לך אבל P4 1.5 מריץ את כל הדברים כיום בצורה יוצאת מן הכלל. במידה והדברים לא רצים מספיק מהר, סימן שיש בעיה עם אחד הרכיבים האחרים כגון הזכרונות או כרטיס המסך...אין סיבה להאשים את המעבד. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...