יומולדת 15 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומולדת 15

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא כ"כ מכיר אותם...שניים מהם היו ביחד ביסודי (לא איתי) אחד גר ביפו, כשעברתי לתיכון נפגשנו....אבל ביומיום אנחנו לא כ"כ נפגשים:

א.עניין של מרחק

ב.לחלקנו יש המון דברים אחה"צ

אני יכול להגיד שראיתי את פוסידון, כופר אווירי, החלטה גורלית, משימה בלתי אפשרית 1-3, החופשה של מיסטר בין, ג'וני אינגליש (סרט גדול) ונהנתי מכולם.

כך שהז'אנר הוא כנראה סדיזם (פוסידון) פעולה (כופר אווירי, החלטה גורלית, משימה בלתי אפשרית 1-3), וזיבול שכל איכותי (החופשה של מיסטר בין, ג'וני אינגליש )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה שלא כל כך הבנתי מה הקשר בין סדיזם לסרט פוסידון (שבפי העם נקרא "סרט אסונות").

בכל מקרה, הנה כמה רעיונות שעלו לי: היום שאחרי מחר, טרילוגיות אפשריות (מאטריקס/בלייד/אושן11,12,13/שעת שיא/שליחות קלטנית), 300, קיל ביל

הומור נחמד וקליל: מבול של צרות, כל מיני סרטי ג'ים קארי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פוסידון, זה לא אני. לפני שראיתי אותו קראתי ביקורת של מישהו שכתב שזה "סרט קורע"...

ולדעתי הבמאי צריך להיות כצת סדיסט בשביל ליצור סרט כזה: אנשים התחשמלו, נפלו, טבעו, נפתח להם הראש,נשרפו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

דבר ראשון מזל טוב !!

אני בגיל 15 עשיתי מסיבה לחצי שכבה

היה שם אוכל שתיה והכי חשוב הרבה בנות !!!

אבל אתה לא אני אבל תהנה בכל זאת !!!

אחרי שקראתי הכל ... חתיחת קריאה של כל ההודעות :-\

הייתי ממליץ על סרטי קומדיה טובים אבל חשוב קומדיה כי אם יהיה מצחיק יהיה כיף !!

חוץ מזה כמו שאמרו משחקי מכות בקונסולה זה תמיד סבבה..

העיקר יהיה סרטים, , משחקים ,כיף, אוכל ושתיה הכל יסתדר !! :yelclap:

תאמין לי תרגע קצת והכי חשוב בזמן המסיבה או איך שתרצה לקרוא לזה אל תדאג יותר מידי תזרום פשוט ואני מבטיח שיהיה כיף לך ולאורחים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום:

סרטים: פוסידון,טיסה 93, הטינה, הצלצול 2,שעת שיא 3,אושן11,12,13, שליחות קטלנית, משימות בלתי אפשריות,אמריקן פאי, 300, בתול בן 40, החופשה של מיסטר בין (אם יהיה ממש משעמם), ג'וני אניגליש, מת לצעוק (?)

משחקים: CYRSIS, COD4, FSX (?),WORMS, CHICKEN INVADERS 2-3,BIOSHOCK

אני יודע ש-CHICKEN INVADERS זה משחק דבילי אבל הוא גדול....

אני בגיל 15 עשיתי מסיבה לחצי שכבה

אצלי שכבה זה 340 ילדים בערך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...