יומולדת 15 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומולדת 15

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואני חושב שהלך עליך

בכל מקרה אממ .. אני לא ממש זוכר מה עשיתי ב יומולדת 15 שלי,לא נראה לי שיש לך הרבה בחירה ,ישך משחקים ואוכל .. כל השאר תלוי בעד כמה החבר'ה שלך חברתיים ::)

אני עם חברים שלי יכול לשבת ולדבר שעות .. אם אנחנו בתוך מבנה זה כבר כייף אם יש אוכל זה כבר מסיבה .. ואם יש ומשחקים וכמובן בנות .. אנחנו יכולים להיות במצב כזה לאיזה יום יומיים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי יכול לדבר שעות עם חבר שלי, אבל הזמנתי 3 ואי אפשר לדבר עם כולם...הייתי ביומולדת של אחד החברים שהזמנתי, והוא הזמין את שני החברים שאני הזמנתי ועוד כמה, רוב הזמן חרשנו על EYE TOY, ואז ראינו סרט אדיוטי לחלוטין, (אין לי מושג למה המשכנו לראות אותו) זה היה סרט ממש דפוק, כי עד שהוא נגמר כמעט כולם נרדמו...מצד שני היה כבר 4 בבוקר אז זה לא מפתיע..

יש המלצות לסרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חושב שהלך עליך

בכל מקרה אממ .. אני לא ממש זוכר מה עשיתי ב יומולדת 15 שלי,לא נראה לי שיש לך הרבה בחירה ,ישך משחקים ואוכל .. כל השאר תלוי בעד כמה החבר'ה שלך חברתיים ::)

אני עם חברים שלי יכול לשבת ולדבר שעות .. אם אנחנו בתוך מבנה זה כבר כייף אם יש אוכל זה כבר מסיבה .. ואם יש ומשחקים וכמובן בנות .. אנחנו יכולים להיות במצב כזה לאיזה יום יומיים :cool2:

כע ככה הכי כיף ^^

אבל אם אתה לא רוצה בנות... דבר ראשון אני אומר לך שוב, תשקול, אולי אם הרבה אנשים יגידו לך אתה באמת תיתייחס לזה...

ואם אתה עדיין לא רוצה אני חייב להמליץ לך על סרט ענק ! שעת שיא 3 ! סרט ענק.

אני אגיד לך מה אני נגיד ההיתי עושה, אצלנו האמת גם בלי קשר לפעמים סתם יושבים מדברים ואולי בסוף רואים סרט, אבל אנחנו עם בנות אז

זה מעניין אבל בכל זאת, אני נגיד הייתי בהתחלה הייתי שם סרט ואז יושבים מדברים אוכלים וסתם מה שמתחשק, תיהיה ספונטני, הכי כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי משחקים כמו TEKKEN וכד' יהיו יותר מהנים לחבר'ה שביומיום לא כל כך משחקים.

:goodposting:

בין אם מדובר בחובבי משחקי ובין אם לא, אם הולכים על האופציה של משחקים - אז משחקי מכות פשוט אידיאליים למפגשים שכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד ספונטניות (אולי אפילו יותר מדי) אבל כמו שמישהו אמר באיזשהו סרט (לא זוכר איזה) אני רוצה לתכנן לי תוכנית ספונטנית....

וברצינות . רציתי משהו שיהיה לגיבוי...שלא נשתעמם מ-21:00 עד 04:00....שלא יהיה מצב שמישהו שואל "אז מה עושים" ואז יש את השקט המביך :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות, תזמין בנות. אפילו כאלו שלא אמרת להן מילה בכיתה. תהיה גבר! אין כמו בנות להרים מסיבה.

תחבר פלייליסט טוב של ותעשה על האש או משהו כזה. אלכוהול זה בעיה כי אתה קטין, אבל כמה בירות לא יזיקו לדעתי.

ומזל טוב, שכחתי להגיד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. מעייפות. אלא אם כולכם הולכים לישון עד 21:00 בערב וקמים במיוחד ליומולדת שלך...אני מניחה שתהיו ערים משעה מוקדמת יחסית.

בהנחה שהחבר'ה שבאים הם חברים שלך, שאתה מכיר כבר זמן מה, אתה באמת צריך להפסיק לחשוש ולתכנן כל רגע ורגע. יש לך כמה אמצעי בידור בתכנון, תן לעניינים להתגלגל מעצמם. מותר גם סתם לשבת ולדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצה אבל לא קראת את הודעה הלפני אחרונה שלי?

"אני כן בעד ספונטניות, רק רציתי שיהיה משהו לגיבוי..יש המלצות לעוד סרטים?"

אני מזמין אותם לשישי-שבת, הם יבואו ב8-9 ויש ביצפר, אז מן הסתם הם יהיהו ערים משעה יחסית מוקדמת. וכשהייתי ביומולדת של חבר שלי, (גם שישי-שבת) הלכנו לישון ב-4 וקמנו ב-9 (בבוקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...