יומולדת 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומולדת 15

davidreznic

Recommended Posts

עוד מעט (21 לפברואר) יש לי יומולדת . הזמנתי כמה חברים(שישי-שבת) אבל אני עדיין לא יודע מה לעשות. אין לי PS2/PS3/XBOX/WII (ואני גם לא רוצה) אז בעקרון חשבתי לחברת את המחשב לטלוויזיה לזבל את השכל לכולם עם משחקים וסרטים...יש המלצות נוספות?/ המלצות לסרטים/משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יומולדת 15

בנות אין מצב. אני מכיר רק שתי בנות שהיו איתי ביסודי. אחת ערסית בצורה שלא תיאמן, והשניה בסדר, אנחנו מדברים לפעמים אבל לא משהו יותר מזה, ולבד היא לא תבוא. הייתי אצל חבר שלי ביומולדת ועשינו אותו דבר בערך...חרשנו על EYE TOY, וראינו סרט דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשלם לי אני מוכן להביא לך את אחותי בתור חשפנית...תאמין לי היא חיית סקס,תוריד לכל החברים שלך את הבולבול.

אין כמו לאבד את הבתולין לאחותך...כי בפעם הראשונה אתה גומר מהר,ואתה לא יודע לאיזה מנהרה להכניס את המפלצת שלך,וזה פאדיחות אח שלי.

אני כשסיימתי כיתה ז' עשיתי מסיבה,ובערב אמא רצתה להביא לי מתנה,הלכתי לחדר שלה והיא הסבירה לי לאן דוחפים ת'נחש שלי

אז אם אתה מוכן לעשות את זה,תפנה אליי לפרטי,נסגור מחיר ואחותי בדרך אלייך.

על הקונדומים(זה סוג של סוודר לבולבול שלך) משלמים בנפרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשלם לי אני מוכן להביא לך את אחותי בתור חשפנית...תאמין לי היא חיית סקס,תוריד לכל החברים שלך את הבולבול.

אין כמו לאבד את הבתולין לאחותך...כי בפעם הראשונה אתה גומר מהר,ואתה לא יודע לאיזה מנהרה להכניס את המפלצת שלך,וזה פאדיחות אח שלי.

אני כשסיימתי כיתה ז' עשיתי מסיבה,ובערב אמא רצתה להביא לי מתנה,הלכתי לחדר שלה והיא הסבירה לי לאן דוחפים ת'נחש שלי

אז אם אתה מוכן לעשות את זה,תפנה אליי לפרטי,נסגור מחיר ואחותי בדרך אלייך.

על הקונדומים(זה סוג של סוודר לבולבול שלך) משלמים בנפרד

בתול :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crazy Devil נוספה לך אזהרה על ספאם,

זאת האזהרה הראשונה שלך, בשלישית תושתק\תורחק מהפורום.

TNTx2 גם לך נוספה אזהרה על ספאם,

זוהי האזהרה שנייה שלך, בשלישית תושתק\תורחק מהפורום.

כמו כן אני רוצה להסב את תשומת הלב של שניכם לת'ראד הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=314417.0

הבחור שאל שאלה לגיטימית במטרה לקבל עצה,

אם אתם לא רוצים לעזור לו תמשיכו הלאה, אף אחד לא ביקש שתדגימו את הכישורים הקומיים שלכם כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...