מפרט AMD לסרטים ב-10,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD לסרטים ב-10,000 ש"ח

tinkerball

Recommended Posts

כמו שאמרתי, אז אם המחשב צריך להיות בסלון כדאי שהוא יראה יפה ולכן כדאי לקנות Shuttle, יקר אבל שווה כל שקל,

או שאפשר לקנות LianLi אם רוצים מארז גדול יפה וקל, זה בסוף יוצא אותו הדבר.

אין לי כוח ממש עכשיו להביא מפרט, נשאיר את העבודה לניקי. {חזרתי מריצה}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU: AMD Athlon XP 2400+ +Fan (811nis)

MotherBoard: nVidia nForce2 NF-7 (659nis)

Memory: Transcend 256MB PC2700 333MHz SD-RAM (2x=482nis)

Video Card: Gigabyte ATi Radeon 9700 128MB SD-RAM (1931nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (275nis)

Hard Disk Drive: WD800JB WesternDigital Caviar 40GB 7200RPM 8MB-Buffer (668nis)

Floppy Drive: Panasonic 1.44 (52nis)

Case & PSU: Compucase CI-6A19 +Heroichi 300ART 300Watt (315nis)

Monitor: Iiyama VisionMaster Pro 413 17inch CRT (1432nis)

Speakers: Z-560 4.1 System (1721nis)

Total Price: 8346nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט של ניקי מצויין אבל (אויי כמה זמן רציתי להגיד את זה) יש לו עוד 1200 שקל, וסרטים תופסים נפח עצבני למה לא לקחת HD של 120GB? להעלות את המעבד ל2600? להוסיף עוד 256 זיכרון? ובעודף להחליף תלוח אם ל8RDAמשובח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה אז ככה:עכשיו ביררתי עם אח שלי שמגיע עוד שבוע מארה"ב והגעתי למסקנה שב-2000$ אני יכול לקנות שם(והוא כמובן יביא לי) את המעבד,כרטיס מסך,כרטיס קול,לוח אם,זכרונות,הארד דיסק,לוג'טק Z560 ואת המארז החדש של (זה עם ה-7 מאווררים).

מה שקורה זה שהוא בא עם חברה שלו שהיא תושב חוזר מה שאומר שהיא יכולה להביא קונטנר עם דברים מחו"ל ללא מכס אז אני אוכל לקנות במחיר שבכל מקרה רציתי לקנות מחשב הרבה יותר טוב.

אני לא חייב לבזבז את כל ה-2000$ אבל אם תתנו לי הצעות,למה אני אוכל לשפר ביחס ממקודם אני אשמח כי ביום ראשון הוא כבר אמור לקנות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאור. התוספת שה8RDA+ יציג בפניו יהיה אך ורק חיבור ה-Firewire. הוא ממש לא צריך וכך גם לא מעבד טוב יותר. לבזבז יותר מדי מהצורך במחשב לא יפיק שום תועלת. אם מבזבזים כסף אז לפחות עושים זאת בצורה חכמה ומשקיעים בכלים חיצוניים ודברים נחוצים יותר. בין אם הוא יבזב 6000ש"ח או 20,000ש"ח על אותה כמות של רכיבים, המחשב היקר יותר לא ישרוד כ"כ הרבה זמן לאחר המחשב הזול.

מאוד לא משתלם לבזבז הרבה במחשב. החכמה היא לדעת לחסוך ולהפיק את אותם ביצועים ואת אותה תועלת בפחות כסף. קיימות המון דרכים לבזבוז נכון של כסף. כמובן שמומלץ לחסוך ולעשות דברים חכמים יותר, כפי שציינתי קודם, אבל אם הוא רוצה לבזבז בחכמה את כל ה2000$ אז שירכוש דיגיטלית, מסך גדול יותר בשביל צפיה נוחה יותר, או, המועדף לדעתי מכל, לחסוך.

Wow, הייתי מציע שתפרט עוד לגבי המפרט שאחיך 'יביא' לך, כי אני מבין שלא ישמת שום הצעה מאלו שחברי הפורום נתנו לך. (TT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...