מפרט AMD לסרטים ב-10,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט AMD לסרטים ב-10,000 ש"ח

tinkerball

Recommended Posts

שלום לכולם וחג שמח.

אני רוצה מפרט מחשב ב-10,000 ש"ח כאשר המחשב ישמש אותי בעיקר לסרטים.

אלו הדברים שאני לא מתפשר עליהם:

הארד דיסק-לפחות 80G.

רמקולים-לוג'יטק Z-560.

לוח אם וכרטיס מסך של עם יציאה לטלויזיה כמובן ומסך 17" שטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים. קידודם, עריכתם או סתם למטרות צפיה? אם אתה מתכוון לעריכת וידאו, אז הנה המפרט שלי. אתה לא צריך לבזבז יותר מ7000ש"ח בשביל עריכה גראפית. המעבד הזה יספק אותך ומעבדים טובים יותר יהיו לא משתלמים. מה שכן, תהיתי לגבי כרטיס המסך. יש לו חיבור לוידאו, אבל השאלה היא למה רצית כרטיס מסך ולוח אם מבית החברה Asus, שהרי תמצא רק GF-ים שלהם. אז, למה דווקא הם?

CPU: XP 2400+ +Fan (850nis)

MotherBoard: nVidia nForce2 Leadtek K7NCR18D Pro (617nis)

Memory: Transcend 256MB PC2700 333MHz SD-RAM (2x=482nis)

Video Card: Connect3D ATi Radeon 9100 64MB SD-RAM (470nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (275nis)

Hard Disk Drive: WD800JB WesternDigital Caviar 40GB 7200RPM 8MB-Buffer (668nis)

Floppy Drive: Panasonic 1.44 (52nis)

Case & PSU: Compucase CI-6A19 +Heroichi 300ART 300Watt (315nis)

Monitor: Iiyama VisionMaster Pro 413 17inch CRT (1432nis)

Speakers: Z-560 4.1 System (1721nis)

Total Price: 6882nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nike התבלבלת באיך שרשמת את הכונן קשיח, WD800JB הוא 80GB, ה-WD400JB הוא 40GB.

ולמה כרטיס מסך פשוט? אני בטוח שאפילו שהמחשב שהוא רוצה הוא לסרטים הוא גם למשחקים אז לפחות R9500Pro בכזה תקציב.

ואני בכלל הייתי הולך בכיוון של מחשבי ה-Shuttle אם המחשב מיועד לסרטים, מחשב לסרטים צריך להיות רהיט ולא רק מחשב,

ויש מספיק כסף בשביל מחשב Shuttle זו בחירה שלו.

וזכרונות אפשר במחיר הזה לקחת Winbond שהם קצת יותר טובים מ-Transcend.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והבן אדם מוכן להשקיע סכומים גבוהים אז תיתן לו כבר את הטופ שבטופ כמו לוח אם A7N8X Deluxe, טובים יותר, הארד דיסק גדול יותר (80 ג'יגה) וכדאי לשימושים שהוא ביקש כרטיס מסך AIW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יודעים מה שאתם מדברים !

כרטיס מסך הכי טוב שיש !!! אני לא הייתי לוקח פחות מה RADEON9700Pro ! בכלל אין מה להתפשר, אתה צריך גם איכות תמונה וגם שהסרט ירוץ חלק חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar מצטער להגיד לך שאתה לא מבין בגרוש, R9500Pro ו-R9700Pro יציגו את אותה איכות תמונה בסרטים,

ואם המחשב למשחקים לא צריך את הכרטיס מסך הכי חזק אבל עדין כדי לשמור על הרמה של המשחקים אפשר לקחת

את ה-9500Pro, ואל תדאג הסרט ירוץ חלק גם על Geforce2 MX200 וגם על RivaTnt.

ואני באמת מצטער להגיד לך שאתה לא מבין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל אין מה להתפשר, אתה צריך גם איכות תמונה וגם שהסרט ירוץ חלק חלק.

ידידי , למה בדיוק אתה קורא חלק ? , הסרט לא יכול לרוץ יותר "חלק" ממה שהוא מוקלט בו , או שהוא רץ ב 100 אחוז של מה שהוא צריך לרוץ , או שהוא רץ בפחות מזה. ובשביל 100 אחוז צריך מחשב חלש יחסית לא משהו גרנדיוזי בכלל.

ועם כל הכבוד, אני חושב שזה קצת חוסר מחשבה להשקיע 10000 או אפילו 7000 ש"ח במחשב לסרטים (ואם הוא רוצה גם למשהו אחר אז כדאי שייציין , כי הסרטים זה הקטע הפחות יקר) כל כך הרבה כסף עם מערכת רמקולים שמבחינה קולנועית נחשבת עלובה ??? , אם כבר משקיעים חמש ספרות של כסף במחשב לסרטים אז את הרוב למערכת והשאר למחשב מינימלי שיריץ את הסרטים (1.2 גיגהרטז זה מספיק לחלוטין לסרטים של ימינו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mortar מצטער להגיד לך שאתה לא מבין בגרוש, R9500Pro ו-R9700Pro יציגו את אותה איכות תמונה בסרטים,

ואם המחשב למשחקים לא צריך את הכרטיס מסך הכי חזק אבל עדין כדי לשמור על הרמה של המשחקים אפשר לקחת

את ה-9500Pro, ואל תדאג הסרט ירוץ חלק גם על Geforce2 MX200 וגם על RivaTnt.

ואני באמת מצטער להגיד לך שאתה לא מבין כלום.

הוא צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטים. קידודם, עריכתם או סתם למטרות צפיה? אם אתה מתכוון לעריכת וידאו, אז הנה המפרט שלי. אתה לא צריך לבזבז יותר מ7000ש"ח בשביל עריכה גראפית. המעבד הזה יספק אותך ומעבדים טובים יותר יהיו לא משתלמים. מה שכן, תהיתי לגבי כרטיס המסך. יש לו חיבור לוידאו, אבל השאלה היא למה רצית כרטיס מסך ולוח אם מבית החברה Asus, שהרי תמצא רק GF-ים שלהם. אז, למה דווקא הם?

CPU: XP 2400+ +Fan (850nis)

MotherBoard: nVidia nForce2 Leadtek K7NCR18D Pro (617nis)

Memory: Transcend 256MB PC2700 333MHz SD-RAM (2x=482nis)

Video Card: Connect3D ATi Radeon 9100 64MB SD-RAM (470nis)

DVD/CD-ROM Drive: BenQ DVP-1648A 16x48 (275nis)

Hard Disk Drive: WD800JB WesternDigital Caviar 40GB 7200RPM 8MB-Buffer (668nis)

Floppy Drive: Panasonic 1.44 (52nis)

Case & PSU: Compucase CI-6A19 +Heroichi 300ART 300Watt (315nis)

Monitor: Iiyama VisionMaster Pro 413 17inch CRT (1432nis)

Speakers: Logitech Z-560 4.1 System (1721nis)

Total Price: 6882nis

המפרט של !_Nike_! מצויין אבל מומלץ לשפר אותו, מעבדי אינטל יתאימו יותר לעריכת סרטים.

תחליף את המעבד, לוח האם והזיכרון

INTEL Pentium 4 - 2.4 - 512K Cache, 533Mhz FSB

2 יחידות זיכרון: 512MB Micron PC2700/333 - Micron Original (

Gigabyte GA-8SQ800 (SIS655) - ATX או Gigabyte GA-8SQ800 Ultra שהוא קצת יותר יקר

RADEON 9500Pro - 128MB - DVI - RETAIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-Nike אוהב להגיד - "אל תגיד סתם דברים בלי להוכיח"

וזה נכון, אתה סתם אומר כמו ילד קטן פנטיום יותר טוב וזהו.... ההבדל

בין המעבדים של היום הוא מזערי וה- יותר זול ולכן כדאי לקחת .

ומעבד אפשר להוריד ל-2000+ או אפילו 1800+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינו. נתונים הנתונים וכל שאני צריך לעשות הוא לבנות משוואה ולפתור. למה אתה מסבך את החיים שמא המחשב ינוצל גם למטרות משחקים? זה אמנם מאוד לגיטימי והייתי מניח גם אני שכן, אבל עד שהוא לא יגיב ויפרט לגבי השימושים שלו, אני מעדיף שלא להחליט החלטות ולדחוף לו רכיבים. המפרט שאני הכנתי הוא בשביל עריכת ולא לצפיה, כך שאני יכול להמנע מלהגיב על רוב התגובות כאן. הטובות, אם אפשר לציין.

רציתי לציין שכשאני מכין את המפרט, קורה לי לפעמים שאני משנה רכיב ואני שוכח לשנות את המחיר שלו בסוף השורה או שמא מקרה שכמו הכונן הקשיח. מלכתחילה כתבתי WD400JB וכששניתי זאת ל80GB (ראה מחיר) פשוט שכחתי לשנות את הכתובית של זה. בכל אופן, הזיכרון של Transcend יהיה בסדר גמור ויציג את אותו טווח ביצועים כמו אלו של הWinbond. הWinbond יהיה טוב יותר בשביל OC. ותו לא. הTranscend לא מתעלה עליו, אבל גם לא גורע ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...