דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08) - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - 3870X2, מידע כללי ביקורת ראשונה, תמונות, (תאריך השקה - 23-28.01.08)

All_eyes_on_me

Recommended Posts

זה משדהים. ככה רואים מי חנות שרוצה להרוויח ומי לא. קרי, מי בכלל עוקבת אחר השוק ומי מכניסה כרטיסים חדשים לאתר שלה אחרי חודש שזה אבאתר של המתחרות . . .

רציתי לברר מחיר פה בסביבות תל אביב . . . כלום . . . לא בלוג'יק, לא בזיג זג לא בגיבור, אפילו ל קיאספי צילצלתי... כלום. נראה לי אני קונה באייבורי בסוף :smile1:

מתי הם מגיעים לישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זין רבאק (נשמע גברי יותר מ*** רבאק) :lol:

אני מחכה כבר חצי שנה לרכיבים החדשים כדי לא לקנות מחשב שלישי עם Q6600 וזה עדייןלא מגיעעעעע גררר... עכשיו גם מעכבים את סדרה 9 . . .

הכל לטובה איך אומרים. בינתיים גם הגיעו כרטיסים חדשים במחיר זנותי, גם של 8800GT עולה פה במרכז 2300 שקל . . . ועכשיו הגיע ה2870X2 שאוכל את ה של השני 8800GT הזה... עוד מישהו חושב שהיה שווה לחכות ומחכה כמוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זין רבאק (נשמע גברי יותר מ*** רבאק) :lol:

אני מחכה כבר חצי שנה לרכיבים החדשים כדי לא לקנות מחשב שלישי עם Q6600 וזה עדייןלא מגיעעעעע גררר... עכשיו גם מעכבים את סדרה 9 . . .

הכל לטובה איך אומרים. בינתיים גם הגיעו כרטיסים חדשים במחיר זנותי, גם של 8800GT עולה פה במרכז 2300 שקל . . . ועכשיו הגיע ה2870X2 שאוכל את ה של השני 8800GT הזה... עוד מישהו חושב שהיה שווה לחכות ומחכה כמוני ?

כן? אז למה בבנצ'ים הSLI הרבה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק . . . כל ה BENCHMARKS יכולים להיכנס לי היישר לתוך ה*** כי כל מי שמסתמך עליהם פשוט יאכל אותה.

כמה עמודים אחורה הבאתי שמראות שבמבחנים ב CRYSIS חלש מה ULTRA בשלושת המשחקים שכולם משחקים עכשיו

CRYSIS

NEED FOR SPEED החדש, שכחתי את שמו

LOST PLANET או משהו כזה . . .

ו . . . .

רק ב 06 הכרטיס מפציץ באיזו תוצאה מטורפת מעל ה ULTRA . . . אז עזבו מחירים, עזבו כי כרטיס שלא DELIVERING את מה שביקשו ממנו במשחקים החדשים הבאמת כבדים עם AAX4- על הפנים מבחינתי.

ואגב . . . חברים, זה הזמן לשכוח מ3DMARK 2006 ! ! ! קיבלתי מייל מ FUTUREMARK שהם עומדים להשיק בשבועות קרובים את 2008 ששינו את שמו ל 3D MARK VANAGE ונראה פאקינג מדהים . . . אני כבר צופה תוצאה של 500 נקודות ל 3800X2 הזה . . . :lol:

למה? תראו את הפירוט של ה SCREENSHOTS ותתחילו לבכות . . .

http://www.futuremark.com/3dmarkvantage

3DMV1_1440_big.jpg

3DMV2_1440_big.jpg

3DMV3_1440_big.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האולטרה הוא פשוט GTX ממוהר, שברגע זה ראינו אותו מובס בכמה מהמשחקים.

למה אין את הAF בקרייסיס ? אי אפשר בגלל המשחק או בגלל שזה לא יסחוב ?

ולמה בביושוק אין בכלל פילטרים?

בשורה התחתונה, כרטיס חביב מאוד (אוברקלוקר גרוע) ביחס למחיר שלו (2300 ועוד יורד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...