סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

תרגע, מה אתה מתעצבן? אפשר לחשוב שהתהפך העולם. :)

הרגע אמרו לך שכנראה והכרטיס נדחה בשבוע, מה-21 ל-28. אם זה נכון, סביר להניח שבמקומות נוספים יכתבו על זה.

חח כי אני רוצה להחליף את הכרטיס שיש לי ואני בונה עליו וכל שני וחמישי דוחים את המועד שלו חחח

טוב עכשיו זה כבר מוגזם...אני לא אחכה עד 2009... :screwy: :screwy:

יש גבול לטירוף...

חח עד 2009 לחכות ואז בתחילת 2010 יצא עוד כרטיס אחד שיהיה חזק פי 10 מהכרטיסים שיצאו ואחרי זה עוד אחד ואז נחכה עוד דור ועוד דור כי השיפור לא יהיה משמעותי ואז עוד אחד ובסופו של דבר כדור הארץ יעשה בום ולא ניקנה כלום :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב עכשיו זה כבר מוגזם...אני לא אחכה עד 2009... :screwy: :screwy:

יש גבול לטירוף...

לא אמרתי לך לחכות

רק אמרתי שכל דבר מעל 8800GT נראה לי מיותר לכרגע ומיועד בעיקר לזונות גרפיקה

ולא לגימרים שרוצים לשחק ולא להסתכל על המסך בטלסקופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אמרתי שכל דבר מעל 8800GT נראה לי מיותר לכרגע ומיועד בעיקר לזונות גרפיקה

ולא לגימרים שרוצים לשחק ולא להסתכל על המסך בטלסקופ

8800GT זה לכולם עם מסכים קטנים ושונאי CRYSIS.

מי שרוצה לשחק במסכים של 24 אינץ' ומעלה (יש בערך 10 הזמנות של המסך הזה ביום רק משתי חנויות פה במרכז אז יש כנראה עוד עשרות הזמנות כאלה בכל הארץ) ב1920X1200 לא יכול לעשות הרבה עם 8800GT החלש. AAX4 זה חלומם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שקונה 24 אין לא בדיוק בעיית תקציב

ומבחינתי שיקנה גם את הכפול של ועוד בCF

אני מדבר על אוכלוסיה כללית של גימרים

ההגדרות שלך אינן נכונות והמשפטים שאתה כותב אינם מושלמים ועל כן אתה נאלץ להסבירם.

גיימר הינו מי שקונה מחשב לצורך משחקים. הידעת שבניתי כמה מחשבים ישנים לילדים עם פנטיום 3 וכרטיסי VOODOO עם משחקים מאותה תקופה והם קוראים לעצמם גיימרים? לי בניתי מחשב בינוני עם הפנטיום 3 האחרון, TUALATIOמ עם הוודו הכי חזק שנמכר אז בחנויות VOODO 5 5500 עם הרבה משחקים מאותה תקופה והוא רץ לי ב1920X1200 עם ה 2407WFP המקורי (לא ה HC המצועצע הזה) כן! ברזולוציה הזאת, כרטיס מלפני 8 שנים ! וגם זה מחשב לגיימרים.

לכן ההגדרה של הינה מי שקונה מחשב לצורך משחקים ומשחק בו הרבה, זה הכל.

אין דבר כזה אוכלוסייה כללית, כי אם אוכלוסייה רגילה של משתמשי מחשב. אם כבר אתה מגדיר גיימר כ משתמש מחשב HARDCORE הרי שזה מישהו שקונה עכבר G7 ב600 שקל מסך 24 אינץ'. של 8800GT ועוד כמה שטויות. מחשב שעולה לו כ 8 אלף עם המסך אולי פחות עם מקלדת G15 החדשה, בקיצור הבנת לאן אני חותר.

ולכן, ה8800GT מתאים גם למחשב מזכירה וגם למשתמש ש"מדי פעם" רוצה לשחק וגם לגיימר HARDCORE בתצורת אם כבר החלטנו לייחד. אבל לא משנה.

זה אתה מוזמן לפתוח דיון אחר ונמשיך שם. פה זה דיון על סדרה 9 ובוא לא נמשיך בנושא זה, זה לא באמת מעניין מי זה ומה זה ושאר הגדרות מיותרות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GT זה לכולם עם מסכים קטנים ושונאי CRYSIS.

מי שרוצה לשחק במסכים של 24 אינץ' ומעלה (יש בערך 10 הזמנות של המסך הזה ביום רק משתי חנויות פה במרכז אז יש כנראה עוד עשרות הזמנות כאלה בכל הארץ) ב1920X1200 לא יכול לעשות הרבה עם 8800GT החלש. AAX4 זה חלומם.

לי יש את הדל 228WFP ה 8800GT יספיק לגודל הזה ברזולוציות טובות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולכן, ה8800GT מתאים גם למחשב מזכירה וגם למשתמש ש"מדי פעם" רוצה לשחק וגם לגיימר HARDCORE בתצורת אם כבר החלטנו לייחד. אבל לא משנה.

זה אתה מוזמן לפתוח דיון אחר ונמשיך שם. פה זה דיון על סדרה 9 ובוא לא נמשיך בנושא זה, זה לא באמת מעניין מי זה ומה זה ושאר הגדרות מיותרות. ;)

אתה מכיר הרבה מזכירות שיודעות מה זה CRYSIS? מה זה פילטרים? עזוב, מה זה רזולוציה? מה זה DX? מה זה מקיאטו(טוב נו, חוצמזה).

בקיצור, אתה יותר מדי מקובע בזה ש 8800GT לא מספיק לכל דבר. נכון, אבל להוציא את קרייסיס הוא מספיק ל 97% אחוז מהאוכלוסיה(בקירוב). נכון , יש כאלו עם מסך מעל 24 אינץ'(וכבר הבנו שלך יש כזה) שלפעמים צריכים לעשות בשביל להריץ משחקים אחרים אפילו, אבל אתה מדבר על מיעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר הרבה מזכירות שיודעות מה זה CRYSIS? מה זה פילטרים? עזוב, מה זה רזולוציה? מה זה DX? מה זה מקיאטו(טוב נו, חוצמזה).

בקיצור, אתה יותר מדי מקובע בזה ש 8800GT לא מספיק לכל דבר. נכון, אבל להוציא את קרייסיס הוא מספיק ל 97% אחוז מהאוכלוסיה(בקירוב). נכון , יש כאלו עם מסך מעל 24 אינץ'(וכבר הבנו שלך יש כזה) שלפעמים צריכים לעשות בשביל להריץ משחקים אחרים אפילו, אבל אתה מדבר על מיעוט.

מה אתה רוצה ממני עם ההערה הזאת של "הבנו שיש לך כזה"? אני כותב שיש לי כדי שלא יחשבו שאני מדבר על איזו ביקורת שראיתי או דמיינתי שיש לי. והקודם שמכרתי בכלל היה ה2707WFP ב6.5 אלף שהיה מדהים ושוב פעם . . . 1920X1200 שאי אפשר להריץ עליו את CRYSIS 1. מן הסתם מלא חדשים נכנסים לפה כל יום ולא יודעים המ יש ומה אין ולא כתוב לי את זה במפרט ובכוונה.

2. אף פעם אל תכליל את עצמך "לנו/לכולנו/שלנו" וכו . . . מה זה פה, קול קורא והעם עונה? :)

אני מפסיק את זה פה כי אמרתי שבפוסט הזה לא יהיו 200 עמודי בבל"ת.

יום נעים.

לי יש את הדל 228WFP ה 8800GT יספיק לגודל הזה ברזולוציות טובות??

יספיק למשחקים הפשוטים של הכל מתחת ל CRYSIS ברמת פוליגונים נמוכה יותר.

לא יספיק לCRYSIS . . . גם אחרי PATCH 1.1 זה מבייש את כל הכרטיסים בשוק ברזולוציה נורמאלית וחוץ ממנו לא מעניין אותי אישית כלום וכל הCOD4 והשטויותה אלה זה גם על גיים בוי אפשר לשחק. סדרה 9 מבחינתי אם לא תריץ את CRYSIS כראוי - בושה. הוכחות? זה בקושי עובר 30FPS במסך 20 אינץ' רחב ב 1680X1050 !

http://www.techspot.com/article/83-crysis-patch-performance-multigpu/page5.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם כבר הבושה היא של CRYTEK.

מחזק - או שמדובר בתכנות מאוד לא יעיל או שבכוונה הוציאו משחק שלא מסוגל לרוץ על המחשבים החדשים ביותר מתוך כוונה ליצור באזז (והם הצליחו).

אין דבר כזה אוכלוסייה כללית, כי אם אוכלוסייה רגילה של משתמשי מחשב. אם כבר אתה מגדיר גיימר כ משתמש מחשב HARDCORE הרי שזה מישהו שקונה עכבר G7 ב600 שקל מסך 24 אינץ'. SLI של 8800GT ועוד כמה שטויות. מחשב שעולה לו כ 8 אלף עם המסך אולי פחות עם מקלדת G15 החדשה, בקיצור הבנת לאן אני חותר.

ולכן, ה8800GT מתאים גם למחשב מזכירה וגם למשתמש ש"מדי פעם" רוצה לשחק וגם לגיימר HARDCORE בתצורת SLI אם כבר החלטנו לייחד. אבל לא משנה.

בעולם "האמיתי" של אנשים שצריכים להוציא רק על "אחזקת" הילד עלות של 8800GTX כל חודש, גם כרטיס כמו ה-8800GT הוא מאוד-מאוד יקר, שלא לדבר על צריכת החשמל הגבוה שלו - שיקול חשוב מאוד שקצת נשכח בדיון זה.

לא כל חובב משחקי מחשב (למעשה הרוב) יכול להרשות לעצמו כרטיס מחשב ב-1000 ש"ח, לכן אני מוצא עניין רב דווקא בתחום הביניים.

ולעניין הדיון עצמו - טכנולוגית ה-55 ננומטר של כרגע מעט בוסרית, אולם נתוני צריכת החשמל המעולים שלהם עשויים להעיד על פוטינציאל רב הטמון בארכיטקטורה שלהם, מעניין אותי מאוד נתוני צריכת החשמל של סדרה ה-9 החדשה, לפעמים נתוני צריכת חשמל חריגים מצביעים על בסוף דרכה (כמו ה-netburst בשעתו). כגיימר מזדמן (שעה-שעתיים בשבוע) הכרטיס שקורץ לי כעת הכי הרבה הוא דווקא ה-3850, שכל עת שהוא לא נדרש לפעולה צורך רק 17 ואט (המחשב שלי פועל רוב שעות היממה), אני מקווה שיציאת ה-9600GT תדחוף את המחיר שלו לרמה חביבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"GAMER שאינו יודע את עברו, ההווה שלו ועתידו לוט בערפל"

כמה חברות העיפו את כל תעשיית המשחקים לעתיד והעיקריות שבהן הן:

Westwoodgreen.PNG

הביאה עלינו את סדרת משחקי האסטרטגיה האגדיים Command & Conquer בשנת 1995. החברה פעלה משנת 1985 עד שב2003 נמכרה ל ELECTRONIC ARTS שהרסה את הכל. ת.נ.צ.ב.ה.

384px-Crytek_logo.svg.png

CRYTEK שבשנת 2004 יחד עם III הביאה עלינו את המשחק המדהים FARCRY. את מה ש III עשה בסביבות סגורות וחשוכות, FARCRY עשה עם סביבות פתוחות ומוארות והכניס לחיינו סביבות משחק ברמת פירוט מטורפת יחסית לאז. בשנת 2007 הביאה אלינו את CRYSIS האגדי.

200px-Valve_logo.svg.png

על כך שבשנת 1998 הביאו לנו את HALF-LIFE 1 בו הציגה (בינה מלאכותית)מדהמה. בשנת 2004 הביאה לנו את HALF-LIFE 2 עם פיזיקה טרם נראה כמוה בשוק.

Idlogo.jpg

שבשנת 1993 הביאה לעולם את ושינתה את פני משחקי ה FPS. בשנת 2004 הביאה אלינו את האגדה, III שתכף אדבר עליו.

ועכשיו לסיאנס קטן של העלאת ענק מהעבר.

תעצמו עינים. אנחנו חוזרים 5 שנים אחורה לשנת 2003. בתערוכת ג'ון קרמאק (המתכנת האגדי של ID WOFTWARE שתיכנת את כל סדרת DOOM למי שלא יודע) מודיע רשמית שההמשך הכי מצופה בתעשייה באותם ימים למשחק הדגל שלהם DOOM II עומד לצאת בשנה הבאה.

אנו עוברים שנה קדימה לימי 2004 . . .DOOM III יוצא לאור ומכה את התעשייה בהלם. מרוב שהמשחק כל כך יפה וכולל כל כל הרבה פוליגונים (לזמנו)ובעיקר אפקטי הצללה ותאורה חדשניים - אין כרטיס אחד שמסוגל להריץ את המשחק נורמלי ברזולוציות גבוהות של אפילו . רוב הכרטיסים בשוק בעלי 128 מגה . יש כמה שהם 256, היקרים שבהם.במשחק ישנן 4 רמות גרפיקה LOW HIGH ו VERY HIGH כאשר הרביעית ULTRA HIGH משפילה כל כרטיס מסך שהיה בזמנו.

רוב הכרטיסים מריצים את המשחק יפה ב1600X1200 כאשר הפילטרים מכובים (בדיוק כמו CRYSIS 4 כיום - 4 שנים אחרי):

hole_ultra_1600_pure.gif

אף אחד מהם כמעט ואינו מריץ את המשחק כאשר הפילטרים מופעלים (בדיוק כמו CRYSIS כיום - 4 שנים אחרי):

hole_ultra_1600_candy.gif

בעלי מסכי 24 אינץ' ומעלה (אז הם באמת היו מיעוט) כלל לא יכלו לשחק בו, אפילו על רמת VERY HIGH . . .

מי שרצה לשחק על רמת גרפיקה ULTRA . . . שתבינו את גודל הזוועה - נאלץ לחכות כמה חודשים כי רק לאחר שהמשחק יצא החלו להופיע בשוק כרטיסים עם 512 שהריצו בכלל את המשחק עם כל הגרפיקה המדהימה שלו ברמת ULTRA . . .

ציטוט מביקורת מאותה תקופה מ ANAND TECH

Ultra High Quality

The Ultra High Quality mode is intended exclusively for graphics cards that can boast a tremendous memory amount of 512 megabytes! There are no such products in the market yet; they are only expected in this fall.

The game uses uncompressed high-resolution textures in this mode. Normal, diffuse and specular maps also have the maximum resolution and no compression. As a result, the amount of textural data can be as high as 500MB, which is too much even for graphics cards of the last generation.

אבל מה הפלא שכולם חיכו וקנו כרטיסים מטורפים רק בשביל לשחק בו (בדיוק כמו CRYSIS כיום ) ובאותה שנה המשחק הזה לבדו גרם לעלייה בדרמטית ביותר בקניית יקרים והזיז את כל התעשייה צעד נוסף קדימה . . .(כן כן, בדיוק כמו CRYSIS כיום).

זה היה אז . . . למי ששואל את עצמו למה כל כך חשוב לי לספר על זה למי ששכח או פשוט היה קטן מדיי או משהו זה בגלל שבמהפכה ההיא לא היה לי כסף לכרטיס מסך אפילו ב1000 שקל, בשביל לחוות את העוצמה של המשחקים האלה והפעם אני מחכה כדי להביא אותה בקנייה של מאיץ 3D שייתן לי לשחק בזה THE WAY IT MEANT TO BE PLAYED.

כמו שראיתם, שום דבר למעשה לא השתנה וההיסטוריה (כרגיל) חזרה על עצמה . . .ככה שCRYSIS הוא עוד משחק שהקדיםן את זמנו ועשה את זה עם גרפיקה מהממת חושים., ואנו באמצע המהפכה הרביעית או החמישית בתולדות כרטיסי המסך ומאיצי התלת מימד.

אבל בינינו? מה הפלא שכולם התרגשו כל כך מ DOOM III (וכיום מ CRYSIS) . . . כשכבר לפני 4 שנים המשחק נראה ככה(צילומים ברמת ULTRA):

ultra.jpg

D3_screen3.PNG

Doom_III_E3_alpha.jpg

Doom3shadows2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה כולכם מתווכחים פה תגידו לי?

אף אחד מאיתנו לא יודע איך יהיו הכרטיסים האלה! יכולה לאכזב אותנו ובגדול בדיוק כמו שקרייטק איכזבו עם קרייסיס...

אל תחשבו שסדרת ה9 שתגיע בחודשים הקרובים תריץ לכם את קרייסיס על 100 FPS כי זה לא יקרה.

אלו ככל הנראה כרטיסים שיהיו דומים ל8800 ויצרכו יותר חשמל מהם והשדרוג ל8800 שנחשב בעצמו גהנום יחשב קליל ונוח לעומת שדרוג לאחד מסדרת ה9900

תעשו טובה, הכל בסימן שאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...