סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

אנשים שמשחקים ברזולוציה של 1920X1200 (ויותר) עם פילטרים 16X/8X (ויותר) על הגדרות הכי גבוהות שאפשר.

בורג-מן צודק.

בתרגום אחר אלה אנשים עם מסכי 24 אינץ' ומעלה שנאלצים לקנות מטורפים רק בשביל לשחק נורמלי . . . :pissed:

לדוגמה . . . אני לא יכול לשחק בכלל CRYSIS כבר כמה חודשים כי אין שום כרטיס שמריץ אותו עד היום בנתונים הנ"ל רק כי יש לי כמו לרבים אחרים 2407WFP :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חייב את עניין המשחקים אם כי ביצועים טובים בהחלט עולים באותו קנה מידה.

לדוגמא בתחום האכיסון אני מעדיף כמה מערכי רייד על דיסקים בודדים.

בתחום הגרפי איפה נכנסים המשתמשים הכבדים ולא דווקא הגיימרים.אומנם השקעה של 2500 ומעלה על כרטיס היא בהכלט מכובדת אבל השאלה

האםהיא כדאית לכל אחד?.בהשוואות שעשית אלכס נתת מקום לשוק העליון והשוק התחתון ואילו את שוק הביניים השארת פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אני צריך לומר???

לי 6200....כולכם פה טסים עם מטוסי סילון ומדברים על לקנות חלליות לטוס למאדים...בעוד שאני טס לי בניחותא עם איזה

איזה דו כנפי ממלחמת העולם השניה..מתי יחנכו את החללית שאני רוצה לקנות 9800GT\GTS??..

לא חבל סתם לחכות לכרטיס שלא דיברו עליו ולא יודעים אם הוא קיים בכלל?

השמועות על כרטיסים כאלה הם נמוכים, אם אתה רוצה כרטיס טוב קנה 8800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, נכון להיות השוק למטורפים הוא באמת ה3870X2 כי הוא והאולטרא סה"כ על אותם ביצועיןם. פעם זה עוקף ופעם האולטרא. העניין הוא שלא משנה את מי לקנות (מבחינת מחיר מן הסתם עדיף 3870X2) כי אףא חד מהם לא נותן את הטעם לשחק ב1920X1200 ב30 FPS עם AAX4 . . .זה סתם בלוף הכרטיסים האלה כי לשוק ה HI END ולרזולוציות 1920X1200 הם לא תורמים בכלל FPS שאפשר לעבוד איתם, סתם "יותר מאשר 8800GT ב SLI". כרגע מסתמן ש9600GT שיוצא אוטוטו עוד 3 שבועות סביב ה 20 לחודש אחרי ראש השנה הירחי בסין, יהיה ברמת ה8800GT. נראה מה יהיה השיפור באחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה שלי עם גורמים רשמיים ה-9500GT לא מיועד ל-14 בפברואר. למעשה, חלק מהיצרנים כלל לא שמעו על הכרטיס הזה.

אני לא אומר שהכרטיס לא ייצא, אני רק אומר שיכול להיות שהכרטיס מיועד להשקה מאוחרת יותר. אני לא יודע מתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש9600GT שיוצא אוטוטו עוד 3 שבועות סביב ה 20 לחודש אחרי ראש השנה הירחי בסין

עידכון קל חברה לקראת ה 28 לחודש ולא ה 21

NVIDIA דחתה קצת את המועד

להלן קישור

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/02/06/9600gt-delayed-yet-again

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שהכרטיסים החדשים לשוק הגבוה די מיותרים כרגע

בעידן הפורטים מה360

ה8800GT עושה עבודה מספקת

וכרגע לא יוצאים יותר מידי בלעדיים למחשב שצורכים כרטיס חזק (טוב קריסיס)

ככה שעדכון כרגע לא מרשים אותי

אולי ב2009 המצב יתחיל להשתנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...