סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 37 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טחון כן. מה הקשר פראייר? מי שיכול להרשות להחליף פעם בשנה מרצדס הוא פראייר? צאו כבר מהחשיבה הילדותית הזו. ברור שיש כאן המון ילדים שמי שקונה להם חומרה זה ההורים שלהם אבל יש פה גם אנשים עובדים שיכולים ורוצים לקנות חומרה state of the art.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין אני לא בדיוק עני, אני גר בצפון תל-אביב ויש לי את הכסף אם אני ארצה.

אבל ביזבוז חסר תכלית של כסף בשביל שיפור מזערי וכמעט לא קיים זה פשוט מטומטם בכל רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אני כבר 4+ שנים עם אותו מחשב חוץ מהכרטיס מסך שהחלפתי לפני 3 חודשים מ- 5200 ל- X1550 :| ואני עדיין מצטער על זה למרות שהוא יותר חזק :|

לא קונה יותר כרטיס מסך ATI- בחיים :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין אני לא בדיוק עני, אני גר בצפון תל-אביב ויש לי את הכסף אם אני ארצה.

אבל ביזבוז חסר תכלית של כסף בשביל שיפור מזערי וכמעט לא קיים זה פשוט מטומטם בכל רמה.

אז אתה בטח תימני. ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר שאלות:

1.ראיתי 88GTS OC של BFG ואולי איזה עוד יצרן, מה ההבדל בין בינו לבין GTS רגיל?

2.האם הוא אכן משתווה ל-98GTX?

3.ואיזה יש גוף קירור יחזיק מערך של 2 כאלו, מומהרים, כדי שיהיו ביצועים טובים מ-?2X88GTS

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ולא מסכים. שוק אכזרי? כן. כרטיס מסך זה רכיב החומרה הכי כפוי טובה שקיים.

אבל השאלה איפה אתה ממקם את עצמך? אם אתה כמו דניס או מכשף הירח שהם חובבי גיימינג לייט אז סבבה. שמע להמלצות שלהם, אין ספק שהם צודקים.

אבל אם אתה הארד-קור שרוצה להנות עד הסוף ולשחק הכל על המסך 24 שלך ברזולוציה טבעית פלוס פילטרים ו-Very High אז תדע לך שיש לזה מחיר של כמה אלפי שקלים פעם בשנה וחצי שנתיים.

נכון,

אבל אפילו הארד קור לא היה מוסיף 1000 ש"ח ל5FPS.

יש גבול, אבל אני מניח שאם הוא מגדיר את עצמו הארד-קור יש לו גם "הארד-קור" כסף.

ולמסקנה,

קונים כרטיסים משתלמים לתקציב שלהם, אבל יש תקציבים בהם אין כרטיסים משתלמים, ואז מתפשרים על משהו חכם יותר וזול יותר בפחות 5FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר שאלות:

1.ראיתי 88GTS OC של BFG ואולי איזה עוד יצרן, מה ההבדל בין בינו לבין GTS רגיל?

2.האם הוא אכן משתווה ל-98GTX?

3.ואיזה יש גוף קירור יחזיק מערך של 2 כאלו, מומהרים, כדי שיהיו ביצועים טובים מ-?2X88GTS

תודה.

1. שה-BFG מגיע עם אוברקלוק מהמפעל שהוא כלול באחריות. ההבדל בביצועים הוא אפסי וממש לא שווה יותר מ-50 שקל. מה גם שאתה יכול לעשות את זה לבד.

2. סביר להניח שכן, מישהו הביא כאן בנצ'ים שמראים שההבל בין 98GTX ל-8800GTS זה רק 5 FPS מכן נובע ש98GTX זה בסה"כ 8800GTS מומהר.

3. לא הבנתי למה אתה מתכוון? גופי הקירור מגיעים כחלק אינטגלרי מהכרטיס והעובדה שאתה עושה לא דורשת החלפת גוך . גוף מחליפים רק אם הקירור המקורי רועש או שעושים OC קיצוני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אכן התכוונתי ל-OC רציני. כשהוא בא מהיצרן מומהר השיפור לא משמעותי כי האוברקלוק לא מספיק?

בהנחה שאני עושה מערך של 2 GTS בין אם הם מומהרים או לא, עם אופציה לאוברקלוק רציני, איזה גוף כדאי לי לקנות? השיפור בביצועים יהיה שווה את זה?

אגב, איך אני יודע כי מדובר בליבה g92, כמן ב-98GTX, ולא בישנה? כי נתקלתי גם בגרסאות ישנות שגם הן מומהרות.

אני פשוט רוצה להגיע לביצועים גבוהים מה-GX2, בין אם הוא עם חדשים ובין אם לא.

סליחה על הטרחה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אכן התכוונתי ל-OC רציני. כשהוא בא מהיצרן מומהר השיפור לא משמעותי כי האוברקלוק לא מספיק?

בהנחה שאני עושה מערך של 2 GTS בין אם הם מומהרים או לא, עם אופציה לאוברקלוק רציני, איזה גוף כדאי לי לקנות? השיפור בביצועים יהיה שווה את זה?

אגב, איך אני יודע כי מדובר בליבה g92, כמן ב-98GTX, ולא בישנה? כי נתקלתי גם בגרסאות ישנות שגם הן מומהרות.

אני פשוט רוצה להגיע לביצועים גבוהים מה-GX2, בין אם הוא עם חדשים ובין אם לא.

סליחה על הטרחה. :)

בגדול ה-OC של היצרן הוא רק טריק שיווקי וממש לא תרגיש הבדלים בביצועים. יחד עם זאת, יש חברות כמו שנוהגות להוציא גירסאות OC קיצוניות לכרטיסים שלהן. אני לא יודע אם הם עדיין ממשיכים במסורת זו.

לגבי גוף קירור, זה נושא לפורום וקירור שם תוכל לקבל תשובות מהמקצוענים בתחום. לעניות דעתי, OC בכרטיסי מסך (בניגוד למעבדים למשל)זו בסה"כ אופנה שמאפשרת למבצעי ה-OC לקבל תוצאה גבוהה יותר ב-3D Mark ואז לרשום אותה במפרט מחשב שלהם בפורום. כל כרטיס מסך אפשר לזרוק לפח אחרי שנה וחצי שנתיים לא משנה איזה OC עשית לו. ושוב, לעניות דעתי OC לא שווה את ההשקעה. אבל זה רק אני, יש מי שיטען אחרת.

ליבת G92 ב-8800GTS? פשוט מאוד, כל כרטיס 8800GTS עם 512MB הוא G92 בניגוד לישנים שבאו עם 320MB ו-640MB.

ל-9800GTX אין גירסה ישנה אז אין מה להתבלבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..אז בסופו של דבר אני מגיע שוב למסקנה מתחילת הדיון ש-2X88GTS חזק מ-GX2 וש-98GTX הוא גרסה מומהרת של 88GTS.

ובהמשך לדיון, טרם ראיתי השוואות חדשות של ה-GX2 עם הדרייברים החדשים, אני בספק אם זה יעזור לו כי הוא בסך הכל עם 2 ליבות G92...

למרות שקראתי בביקורת אחת שעל סמך ניסיון העבר, יכולה להפתיע עם הדרייברים החדשים. מה אתה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להניח המון הנחות אבל כל עוד לא יצאו דרייברים לכרטיס 98XX עדיין מוקדם להחליט עד כמה הם טובים/נחותים מבחינה תקציבית.

בכל מקרה ראיתי עכשיו את זה http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1114

כרגיל, המתנה של כמה ימים בתקופת השקות חדשות תמיד חוסכת לא מעט שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ..אז בסופו של דבר אני מגיע שוב למסקנה מתחילת הדיון ש-2X88GTS חזק מ-GX2 וש-98GTX הוא גרסה מומהרת של 88GTS.

ובהמשך לדיון, טרם ראיתי השוואות חדשות של ה-GX2 עם הדרייברים החדשים, אני בספק אם זה יעזור לו כי הוא בסך הכל עם 2 ליבות G92...

למרות שקראתי בביקורת אחת שעל סמך ניסיון העבר, יכולה להפתיע עם הדרייברים החדשים. מה אתה אומרים?

מבחינת נתונים יבשים על הנייר 88GTSX2 חזקים יותר מ98GX2. נקודה. מצד שני באמת יכולה להפתיע עם דרייברים, אבל גם ל-88GTS ייצאו דרייברים חדשים. ההימור שלי הוא שמקסימום 98GX2 ישווה את עצמו ל- של 88GTS אבל בשום אופן לא יעלה עליו. ככה שכרגע זה הזמן לבעלי לוח SLI/מרכיבי מפרט שרוצים לשדרג לקנות זוג GTS במחיר אטרקטיבי לפני שהם יעלמו סופית מהשוק. באשר ל-9800GTX, כבר נאמר מספיק. לא רואה טעם לקחת אותו ב-1400 במקום GTS ב-1240.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להניח המון הנחות אבל כל עוד לא יצאו לכרטיס 98XX עדיין מוקדם להחליט עד כמה הם טובים/נחותים מבחינה תקציבית.

בכל מקרה ראיתי עכשיו את זה http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1114

כרגיל, המתנה של כמה ימים בתקופת השקות חדשות תמיד חוסכת לא מעט שקלים

פששששששש :eek2: איזה מחיר דפקו 1399 ש"ח :lol:,וואלה הולך להיות שמח בזמן הקרוב.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...