סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 36 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

SLI של 9600GT לא מספיק לקרייסיס (ואל תגיד לי שקרייסיס זה לא issue, כי אז אפשר לזרוק את כל הדיון הזה לפח) למי שיש לו מסך 24.

לוח תומך ב-500 שקל? אולי יש אבל זה בטח לוח מסורס עם חריצי הרחבה של PCIe 1 ולא 2.0 וגם אז לא שני הסלוטים עובדים ב-16X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SLI של 9600GT לא מספיק לקרייסיס (ואל תגיד לי שקרייסיס זה לא issue, כי אז אפשר לזרוק את כל הדיון הזה לפח) למי שיש לו מסך 24.

לוח תומך SLI ב-500 שקל? אולי יש אבל זה בטח לוח מסורס עם חריצי הרחבה של PCIe 1 ולא 2.0 וגם אז לא שני הסלוטים עובדים ב-16X.

אתה יודע, אני שיחקתי קרייסיס על 1280X1024 הכל על high עם GTS 320, אפשר לשחק גם בלי כל הפילטרים ולא על V.High אם אתה מוכן להוציא עוד 2000 שקל בשביל לשחק משחק יחיד עם פילטרים והכל על המאקסימום אז תהנה, אני אישית מעדיף לקנות היום בהרבה יותר זול ולחסוך לשדרוג הבא.

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_9600_gt_sli_performance/page9.asp

אם אתה יורד למדיום או ל1600X1200 המשחק שחיק לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אבל הוא שאל על מסך 24. וקרייסיס זה בסך הכל דוגמא למה שעתיד לבוא כך שמי שאוהב לשחק בסופו של דבר כן יקנה.

להגיד שקרייסיס זה דוגמה טובה זה כמו להגיד שלעלות את הר אוורסט זה חימום.

המשחק הזה כבד בצורה מטורפת, אתה יכול לראות משחקים דומים כמו CoD4 שרצים חלק לחלוטין שהכל המקסימום.

http://www.firingsquad.com/hardware/geforce_9600_gt_sli_performance/page8.asp

ובכל מקרה כמו שנאמר פה יותר ממספיק, לא שורדים הרבה והשקעה גדולה מדי בכרטיס המסך היא אכן ביזבוז.

ה"high end" היחיד שמשתלם כרגע הוא שני 9600GT שמראים תוצאות מדהימות ביחס למחיר(כמו שאפשר לראות בלינק שהבאתי פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דוגמא.

ולוח ב - 500 ש"ח לא מסורס אלא ללא פיצ'רים מיותרים (אין חשיבות להבדל בין PCI-E ל - PCI-E 2 ובין שני סלוטים X16 לבין על X8 מבחינת ביצועים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דוגמא.

איזה קביעה נחרצת. יש מצב למספרים של הלוטו על הדרך?

ולוח ב - 500 ש"ח לא מסורס אלא ללא פיצ'רים מיותרים (אין חשיבות להבדל בין PCI-E ל - PCI-E 2 ובין שני סלוטים X16 לבין על X8 מבחינת ביצועים).

אף בנאדם שהולך להשקיע 2000-2500 ש"ח במערך לא יקנה ב-500 ש"ח. ככה שגם אם בתאוריה אתה צודק (וגם זה לא בטוח) במבחן המציאות אתה נכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קביעה נחרצת. יש מצב למספרים של הלוטו על הדרך?

אף בנאדם שהולך להשקיע 2000-2500 ש"ח במערך לא יקנה ב-500 ש"ח. ככה שגם אם בתאוריה אתה צודק (וגם זה לא בטוח) במבחן המציאות אתה נכשל.

ואתה נכשל בהבנת הנקרא ומתמטיקה.

אין שום סיבה להשקיע בלוחות של 1000 שקל אם אתה לא צריך את כל הפיצ'רים שתוקעים בהם וPCIE 2 או שני PCIEX16 הם לא תנאי הכרחי לSLI והם גם לא שינוי רציני בביצועים.

שני 9600GT עולים 1600 + לוח שהוא תוספת של נגיד 100 שקל זה יוצא 1700 ולא 2000-2500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מעניין אותו עלות תועלת לא מעניין אותי.

מערך של 9600GT עולה 1600 ש"ח.

סבבה. אז תתנסח ככה. כל מה שאני כותב כאן יוצא מנקודת הנחה של גיימר שהוא משוגע לעניין. ברור לי שלא כולם כאלה. אני פונה לאלה שהם כן.

ואתה נכשל בהבנת הנקרא ומתמטיקה.

אין שום סיבה להשקיע בלוחות של 1000 שקל אם אתה לא צריך את כל הפיצ'רים שתוקעים בהם וPCIE 2 או שני PCIEX16 הם לא תנאי הכרחי לSLI והם גם לא שינוי רציני בביצועים.

שני 9600GT עולים 1600 + לוח שהוא תוספת של נגיד 100 שקל זה יוצא 1700 ולא 2000-2500.

לא נכשל בכלום.

בוא לא ניתמם.

בלי שום קשר ל-, שום גיימר לא יקנה לוח בפחות מ-600 ש"ח קל וחומר בנאדם שטורח ומשקיע במערך . זו פשוט עובדה. כתבתי 2000-2500 בהתייחס למערך של 8800GT/S למרות שגם שני 9600GT ב-1600 ש"ח זה סכום לא מבוטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tms.co.il/preview/spec/zkje5ruf

בבקשה מחשב שלם שיריץ לך הכל חוץ מקרייסיס בהדרות הכי גבוהות בפחות מ4500 ש"ח עם לוח מצוין.

זה שכולם פה החליטו שצריך רק 9800GX2 כדי להריץ משחקים בצורה טובה ואם לא משקיעים 7000 שקל במחשב אז אי אפשר להנות ממנו זאת פשוט טעות טיפשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tms.co.il/preview/spec/zkje5ruf

בבקשה מחשב שלם שיריץ לך הכל חוץ מקרייסיס בהדרות הכי גבוהות בפחות מ4500 ש"ח עם לוח מצוין.

זה שכולם פה החליטו שצריך רק 9800GX2 כדי להריץ משחקים בצורה טובה ואם לא משקיעים 7000 שקל במחשב אז אי אפשר להנות ממנו זאת פשוט טעות טיפשית.

ואל תגיד לי שקרייסיס זה לא issue, כי אז אפשר לזרוק את כל הדיון הזה לפח

סבבה. אז תתנסח ככה. כל מה שאני כותב כאן יוצא מנקודת הנחה של גיימר שהוא משוגע לעניין. ברור לי שלא כולם כאלה. אני פונה לאלה שהם כן.

בפעם המיליון, אם לא קרייסיס אף אחד לא מדבר בכלל על סדרה 9. מה לא ברור כאן? התכנסנו כאן במשך החודש ומשהו האחרונים כדי לראות אם תוציא כרטיס מסך שיכול להריץ את קרייסיס על הגדרות מקסימליות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם המיליון, אם לא קרייסיס אף אחד לא מדבר בכלל על סדרה 9. מה לא ברור כאן? התכנסנו כאן במשך החודש ומשהו האחרונים כדי לראות אם תוציא כרטיס מסך שיכול להריץ את קרייסיס על הגדרות מקסימליות או לא.

...

עכשיו אני יודע למה אתה פה, זאת בטוח לא הסיבה שבגללה אני פה.

אני פה כדי לראות מה משתלם, אילו פיתוחים טכנולוגיים יוצאים בסדרות החדשות ועל מה אני יכול להמליץ לאנשים ו9800GX2 או 9800GTX הם בטוח לא משהו אני אמליץ לאנשים לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה...

למה אנו צריכים 9800GTX?

גם של 9600GT.

למה אי אפשר להסתפק ב8800GTS 512MB ב1240 ש"ח

אם יורשה לי להזכיר לכולם לבאותו זמן בה סדרת ה8 יצאה, והשלטון היו ה8800GTS וה8800GTX,

אנשים בזבזו מ1500 לגרסא הזולה עד 3000 ש"ח לגרסא היקרה!

ותראו עכשיו, אותו כרטיס ב1240 ש"ח!

כרטיס מסך זה שוק מהיר ואכזרי,

לדעתי כרטיסי ה9800GX2 וה9800GTX, הם סתם ביזבוז.

אם כרטיס ה9800GTX (שהוא ממש דומה ל8800GTS+OC) לא ירד לסביבות ה1240 בו ה8800GTS נמצא כיום, אין סיבה לרכושו.

ממילא עוד מעט (אולי אפילו ביוני) יצאו חדשים, אז למה להתבאס שבזבזתם 3 אלף ש"ח, ולהשקיע סכום נורמלי בו תוכלו לקנות כל שנה-שנתיים כרטיס מסך חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה...

למה אנו צריכים 9800GTX?

גם של 9600GT.

למה אי אפשר להסתפק ב8800GTS 512MB ב1240 ש"ח

אם יורשה לי להזכיר לכולם לבאותו זמן בה סדרת ה8 יצאה' date=' והשלטון היו ה8800GTS וה8800GTX,

אנשים בזבזו מ1500 לגרסא הזולה עד 3000 ש"ח לגרסא היקרה!

ותראו עכשיו, אותו כרטיס ב1240 ש"ח!

כרטיס מסך זה שוק מהיר ואכזרי,

לדעתי כרטיסי ה9800GX2 וה9800GTX, הם סתם ביזבוז.

אם כרטיס ה9800GTX (שהוא ממש דומה ל8800GTS+OC) לא ירד לסביבות ה1240 בו ה8800GTS נמצא כיום, אין סיבה לרכושו.

ממילא עוד מעט (אולי אפילו ביוני) יצאו כרטיסי מסך חדשים, אז למה להתבאס שבזבזתם 3 אלף ש"ח, ולהשקיע סכום נורמלי בו תוכלו לקנות כל שנה-שנתיים כרטיס מסך חדש.

[/quote']

מסכים ולא מסכים. שוק אכזרי? כן. כרטיס מסך זה רכיב החומרה הכי כפוי טובה שקיים.

אבל השאלה איפה אתה ממקם את עצמך? אם אתה כמו דניס או מכשף הירח שהם חובבי גיימינג לייט אז סבבה. שמע להמלצות שלהם, אין ספק שהם צודקים.

אבל אם אתה הארד-קור שרוצה להנות עד הסוף ולשחק הכל על המסך 24 שלך ברזולוציה טבעית פלוס פילטרים ו-Very High אז תדע לך שיש לזה מחיר של כמה אלפי שקלים פעם בשנה וחצי שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...