סיקור של Intel Wolfdale: Core 2 Duo E8500, E8400 and E8200 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיקור של Intel Wolfdale: Core 2 Duo E8500, E8400 and E8200

Nosh

Recommended Posts

1. מתן את התגובות שלך כשאתה מדבר איתי במילים כאלה. אתה מנהל פורום ואני בטוח שאתה זוכר את זה.

2. מה כבר קרה, הבאתי לינק והראתי שמישהי כבר העלתה את זה למכירה עם תאריך משוער ומחיר סופי.

במקום להגיד "יופי, יש רמז מוחשי ראשון לפחות למחיר", אתה בא ותוקף כאילו אין מחר . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי לפרסם בלי הציטוט שלך, יצא פאשלה אחי. רציתי לדבר על הE8400.

בכל מקרה, מה עם הוויכוח הזה, התדר של הQ6600 הוא 2.4

התדר של ה E8400 זה 3 ג'יגה . . .

האם באמת יכול להיות שהמרובע ליבות בתדר חלש יותר אוכל את ה E8400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על לקוח שרק ישחק.

אני מניח שאתה צודק כי למעשה כל המשחקים עוברים/יעברו לתמיכה במרובעי ליבות . . . מישהו קרא איזו חדשה בנושא שאיזו מפתחת מדבר על תמיכה עתידי במרובעי ליבה?

אגב . . .גשם סערה פה בחוץ בתל אביב וזמן מצויין להכין כוס תה ואני תקוע בלי משחב כי חיכיתי לX48 והQ9450 ועכשיו, אין לי מושג למה . . . לאור הביצועים האלה.

הייתי כבר קונה מחשב לפני חצי שנה וזהו, מוכר את המסך 24אינץ' 2407 WFP וקונה מסך קטן ברזולוציה שה8800GT היה מחזיק את CRYSIS עם AAX4 כמו שצריך . . . רק צרות עם המחשבים האלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוקדם או במאוחר כל הישומים יתמכו בריבוי ליבות , לכן עדיף מעבדים מרובי ליבות

זה לא יקרה בזמן הקרוב, לבנתיים אפשר להסתפק בכפול .

גם ככה עד שיצאו כל היישומים יהיו כבר מרובעי ליבות טבעיים, נהלם, פנום מתוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יקרה בזמן הקרוב, לבנתיים אפשר להסתפק בכפול ליבה.

גם ככה עד שיצאו כל היישומים יהיו כבר מרובעי ליבות טבעיים, נהלם, פנום מתוקן.

אורי, אני חושב שהגיע הזמן להבטיח לגבי , ואתה יודע שאני מאחרון המוהיקנים שתמיד היה איתך עד החורף האחרון וקיווה לנס מצד .

טיבעי הפנום כבר יצא וכופף ל גימל ע"י Q6600 שכבר שנה בשוק ויהיה איתנו עוד שנה במחירי זנות ועם ביצועים מצויינים, לפי EXTREME SYSTEMS וכמה פוסטים שם גם מול ה Q9450. מהחורף האחרון אני על וויתרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אני חושב שהגיע הזמן להבטיח לגבי , ואתה יודע שאני מאחרון המוהיקנים שתמיד היה איתך עד החורף האחרון וקיווה לנס מצד .טיבעי הפנום כבר יצא וכופף ל גימל ע"י Q6600 שכבר שנה בשוק ויהיה איתנו עוד שנה במחירי זנות ועם ביצועים מצויינים, לפי EXTREME SYSTEMS וכמה פוסטים שם גם מול ה Q9450. מהחורף האחרון אני על וויתרתי.

זה בסדר אני מודע לזה שהפנום כרגע הוא כישלון, הכוונה שלי לתשובה של לנהלם K11/K12.

בכל מקרה אני מתכנן על E8400, המפרט החדש שלי מתעכב רק בגללו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתמן שברבעון 2 דווקא הQ6700 הולך להיות "המעבד" במחיר גניבה וביצועים (מומהר ל1333). גם לעומת הQ9550 ולמרות 4MB קאש פחות.

ומאיפה הביטחון הזה, כי הלוואי שאתה צודק . . . רק כשהצצתי הרגע זה נראה כמו אגדה . . .

http://zap.co.il/zapnewmodels.asp?sog=&keyword=q6700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע הוא על 1960 ש"ח באפריל המחיר יעמוד על 266$ שזה התימחור של של הQ6600 כיום שירד ל224$

בכל מקרה מהבנצ'ים של הסנדרה האחרון שכוללים גם את הפנרינים ואת הקוואדים החדשים עושה רושם שמעבדי Q6XXX

מציגים תמורה טובה יותר לכסף וגם משיגים תוצאות יותר טובות ביחסי צריכת חשמל/ביצועים ובהמהרה ל1333 מצליחים לסגור את הפער ואף לעלות על המתחרים מהסדרה החדשה. חשוב לציין שצריכת מעבדי הארבע ליבות החדשים אינה פחותה מזאת של הסדרה הנוכחית. השאלה עד כמה יבוא לידי ביטוי ההבדל בין 8MB ל12MB L2 (יכול להיות שהבנ'צים הנוכחיים פשוט לא מספקים מבחן אמיתי בפרמטר הזה).

בכל מקרה עושה הרושם שהQ6700 מורכב מחתיכת סיליקון מאוד איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...