אוברקלוקינג זהיר - E2160. לוח אם - Gigabyte GA-P35-DS3L - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוקינג זהיר - E2160. לוח אם - Gigabyte GA-P35-DS3L

GWeizman

Recommended Posts

זהו, שכן ביקשתי מTMS, הם פשוט בקושי העלו.

כנראה שהם ניסו להעלות ל3GHz, אבל לא רצו להתעסק יותר מידי, אז פשוט עשו Disable והשאירו את זה על 333, ככה שברגע שעשיתי Enable זה חזר לזה, ואני הנחתי שזה הערך 'בסיס'..

נראה לכם שכדאי לאפס את ההגדרות בMIT (הדף הגדרות OC בלוח שלי) ולהתחיל מחדש, או פשוט לרדת ל200 ולהתחיל להעלות?

לא הבנתי - TMS אמורים לתת לך מערכת מומהרת כבר, לא ? הרי זה היתרון בלקנות שם. אז מדוע לא תבקש מהם לספק את הסחורה שהם מבטיחים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ.. הם המהירו, אבל בתור חנות שמציעה להשאיר את האחריות אחרי הOC הם לא הסתכנו יותר מידי, וברור שהוא מומהר להרבה פחות ממה שאפשר להגיע איתו..[br]פורסם בתאריך: 19.01.2008 בשעה 15:56:20

באמפ?[br]פורסם בתאריך: 20.01.2008 בשעה 20:05:18
BuMp :jump:

עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כבר עשיתי.

הבעיה היא שהמחשב לא עובר POST לפני שאפילו העלתי את הCPU Host Frequency, פשוט עברתי על השלבים האלה:

לפני התחלת ביצוע ה - OC יש לקבוע מספר פרמטרים בביוס.

1. CPU HOST CONTROL - לשנות ל ENABLED

2. לשנות את CPU RATIO CONTROL בהתאם המכפלת המעבד בשימוש.- אצלך זה 9.

3. לקבע את ה PCIE FREQUENCY ל 100.

4. את ה - OC ע"י שינוי ה CPU HOST FREQUENCY -

5. לקבע את יחס הזכרונות - קבע את יחס הזכרונות ל 1:1 בנתיים ע"י בחירת האופציה של 2 בSYSTEM MEMORY MULTIPLIER

6. ב DRAM TIMING הכנס את תיזמוני הזכרונות. - פירוט בהמשך.

7. לקבוע את המתח למעבד ב CPU VOLTAGE - פירוט בהמשך

עשיתי הכל חוץ משלב 4, והוא כבר נכשל בפוסט..

עברתי על מדריכים, אין שום דבר שאני רואה שצריך לעשות ואני לא עשיתי, ובכל זאת לא הולך.

איפסתי הגדרות וניסיתי עוד פעם, עדיין לא פעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ,תעשה שחזור הגדרות ברירת מחדל בביוס (DEFAULT).

אחרי זה המערכת שלך אמורה לעלות בלי בעיה ,תכנס ל ,אם במקרה ובפעם הראשונה ההפעלה נכשלת אז תנסה עוד פעם ,קורה לפעמים .

אחרי שה WIN תבדוק טמפ ב CORETEMP תוודא שהן לא גבוהות מדי (מומלץ לא לעבור את ה 70 C ).

תעשה ריסטרט תכנס לביוס ותעשה את השלבים שציינו לך פה ,כמו נעילת ה PCIE ,תעלה בקפיצות קטנות ,כאשר אתה מגיע למגבלה תתן תוספת מתח למעבד .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו היה טורח לעקוב אחרי שאר הדיון..

שחזרתי הגדרות ברירת מחדל (אחרי שהוא נכשל בפוסט בפעם הראשונה)

עבר יופי

טמפ' לא עוברות את ה30 במנוחה

את השלבים שציינו לי פה כבר עשיתי, פשוט עוד לא התחלתי להעלות את הHost Frequency (עומד על 200 כרגע)

ובכל זאת, בכל מצב חוץ מהדיפולט הוא נכשל בפוסט.

מה עושים? S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלתי תמונה מהביוס.

מתח על אוטומטי, גם כשהוא על ידני זה לא עובד, אבל בידני הוא מראה לי הודעה שהמתחים לא אופטימלים [כשלא העלתי את הClock Frequency, אז אני מניח שאין שום סיבה שיהיה צורך להעלות מתחים :S]

מה הבעיה פה?

(כשזה ככה הוא לא עבר POST)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרמטרים שהכנסת ניראים תקינים.

מספר הצעות.

א. חובה להעביר את המתחים לשליטה ידנית. - אז תקבע את המתח למעבד ולזכרונות כפי שתואר קודם.

ב. עם BUS כרגע על 200 הערכים הבאים בSYSTEM MEMORY MULTIPLIER יתנו את המהירויות הבאות לזכרון:

2 = 400

2.5 = 500

3 = 600

2.66 = 533

3.33 = 667

4 = 800

לכן תנסה את הערכים השונים ותראה אם אתה מקבל POST - מאוד יתכן והערך של 2 גורם פה לבעיות (מוזר - אבל שמעתי על מיקרים דומים בעבר)

לצורך ה OC תצטרך להשתמש בערך שנותן פחות מ 800 MHZ לזכרונות - ולכן יש עדיין אפשריות רבות לבחירת היחס בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...