לכל בעלי כרטיס דלוקס של אסוס - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל בעלי כרטיס דלוקס של אסוס

demultiplexer

Recommended Posts

מהם איכויות של היציאת טלויזיה והלכידת וידאו שמגיעות עם הכרטיס ?

האם מישהוא יכול לשלוח לי לאי מייל איזה סרטון קצרצר שהוא לכד בעזרת הכרטיס ?<

איכות היציאה של כל כרטיס המסך היא לא משהו, בעיקר אם מדברים על צפייה בואביקטים קטנים, כמו איקונים וטקסט, כשמדברים על ואובייקטים גדולים יותר(כמו משחקים) כולם בערך אותו דבר.

כניסת הטלוויזיה של כל האסוסים למיניהם היא בינונית מינוס, הרמה היא כמו של איזה FLY VIDEO, והם לא טובים לשם לכידה רצינית של , ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי אחד כזה

וממש לא אהבתי את איכות לכידת הוידאו שלו מחוץ לחלונות 9X ואני לא מאלה שמתאימים מערכת הפעלה לחומרה אלא להיפך. ה- ATI All In Wonder מספק איכות לכידת וידאו פי כמה וכמה טובה יותר מהאסוס וזה בחלונות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה של לכידת זה סתם בונוס, זה נחמד לועידות וסרטונים קצרים.

אבל אם אתה רוצה לערוך בעזרת המחשב אין סיבה להחליף בשביל זה את הכרטיס מסך, אין כרטיס מסך שעושה את זה מיקצועי.

יש חומרה יעודית בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה של לכידת וידאו זה סתם בונוס, זה נחמד לועידות וידאו וסרטונים קצרים.

אבל אם אתה רוצה לערוך וידאו בעזרת המחשב אין סיבה להחליף בשביל זה את הכרטיס מסך, אין כרטיס מסך שעושה את זה מיקצועי.

ועידת וידאו ? למה דרך כרטיס המסך ? למה לא לקנות פשוט מצלמת רשת ב-20 דולר (לגירסת OEM) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה של לכידת וידאו זה סתם בונוס, זה נחמד לועידות וידאו וסרטונים קצרים.

אבל אם אתה רוצה לערוך וידאו בעזרת המחשב אין סיבה להחליף בשביל זה את הכרטיס מסך, אין כרטיס מסך שעושה את זה מיקצועי.

ועידת וידאו ? למה דרך כרטיס המסך ? למה לא לקנות פשוט מצלמת רשת ב-20 דולר (לגירסת OEM) ?

סתם דוגמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...