יש לי שאלה בקשר למארז - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה בקשר למארז

matan100

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, בעיקרון השני יותר מאוזן, ותלוי מאוד בצרכים שלך.. אתה חושב שאתה צריך מעבד מרובע ליבה? . אני לא חושב שאתה צריך קירור כזה אם אתה לא מתכנן OC.

אם אתה כן מתכנן אז קח זיכרונות של 800. וקח כרטיס מסך של או לידטק. לא של פליט כי יש להם שנה אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בעיקרון השני יותר מאוזן, ותלוי מאוד בצרכים שלך.. אתה חושב שאתה צריך מעבד מרובע ליבה? . אני לא חושב שאתה צריך קירור כזה אם אתה לא מתכנן OC.

אם אתה כן מתכנן אז קח זיכרונות של 800. וקח כרטיס מסך של או לידטק. לא של פליט כי יש להם שנה אחריות.

מה עושה מעבד מרובע ליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושה מעבד מרובע ליבה?

פשוט יש בו 2 ליבות נוספות. לא ידוע עד כמה זה יעזור בעתיד, בינתיים יש בערך שני משחקים שמנצלים את ה4 ליבות. או אחד, אני לא סגור על זה.

בכל מקרה הציפייה היא שיהיו תוכנות כבדות שינצלו גם את 4 הליבות. אבל לא ידוע באמת מה יקרה.. בינתיים לא מראים אותות לגבי העתיד.

אם אתה חושב ש2 ליבות יספיקו לך, אז קח את השני.. הרבה יותר נורמלי מלנסות לרדת בכל מיני מקומות רק כדי להכניס את הQ6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יש בו 2 ליבות נוספות. לא ידוע עד כמה זה יעזור בעתיד, בינתיים יש בערך שני משחקים שמנצלים את ה4 ליבות. או אחד, אני לא סגור על זה.

בכל מקרה הציפייה היא שיהיו תוכנות כבדות שינצלו גם את 4 הליבות. אבל לא ידוע באמת מה יקרה.. בינתיים לא מראים אותות לגבי העתיד.

אם אתה חושב ש2 ליבות יספיקו לך, אז קח את השני.. הרבה יותר נורמלי מלנסות לרדת בכל מיני מקומות רק כדי להכניס את הQ6600.

טוב אז אני ילך על ההצעה השנייה ומה בקשר למארז שאני רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט השני עדיף

אם התקציב לחוץ אז עדיף כפול עם 8800GT מול מרובע עם 3850

בכל מקרה אם תבחר 3850 אז גרסת ה256 תספיק לך, חבל על הכסף בהפרש.

במפרט השני, אתה יכול לקחת קירור חלש יותר כמו Evercool Buffalo \ Freezer 7 Pro שיספיקו לכפול ללא OC ואפילו עם OC סבבה רק לא גבוה מידיי.

זיכרון מספיק ללא OC, במקרה של OC אתה חייב 800 (למרות ששמעתי שה TRANSCEND מגיעים לתדרים יפים ב OC אבל זה לא משהו שאפשר להסתמך עליו - תשאל בחנות לפני שאתה קונה אם זה רלוונטי לך)

מארז לא לטעמי אבל זה בחירה שלך, אני לא סגור גם על הגודל שלו אם הוא מתאים ללוח אם של ATX כי זה מה שבחרת

ללא OC אתה יכול לקחת P31-DS3L כמו במפרט הראשון, לא תרגיש את ההבדל, עם OC כדאי להשאר עם ה P35-DS3L

תיקון למה שנאמר פה ל יש שנתיים אחריות, לא שנה, ולפי דעתי זה לא ממש משנה כי בעוד שנתיים , בואו נהיה ריאלים 8800GT לא יהיה שווה יותר מידיי

זה כמו להתסכל כרגע על 6800GT שעם כל הכבוד לו, היום לא ממש מריץ משחקים ברמה גבוהה.

תתחדש במפרט שתבחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ארשום"...

אל תביא לי את הג'נענע בשעה זו של הלילה! גש לקרוא בלינק שנתתי - יש שם הסברים ודוגמאות מצויינות.

טוב תירגע אבל שם נותנים לי הסבר איך לבקש מפרט פה אני צריך יעוץ בין מפרט אחד לשני !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכן מיד את הכותרת לפי חוקי הפורום (שימושים/תקציב - ללא לינקים!):

מובן עכשיו? מהכותרת הנוכחית שלך אי אפשר להרכיב משפט נורמאלי אחד בעברית תקנית...

אני הולך לישון! תחשוב על זה בלילה ועדכן בהתאם... נתראה בבוקר עם כותרת מתאימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור תכתוב בכותרת, התלבטות בין שני מפרטים . תקציב בלה בלה.

מה כל כך קשה?

ודרך אגב, לא אמרתי לך על זה , אבל לא על כל פעם שאתה רוצה לשאול שאלה לגבי המפרטים שבונים לך, אז צריך לפתוח נושא חדש. פשוט תגיב באותו נושא. נראה הרבה יותר יפה לעין מאשר מליון נושאים מאותו בן אדם, שסובבים סביב אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור תכתוב בכותרת, התלבטות בין שני מפרטים . תקציב בלה בלה.

מה כל כך קשה?

ודרך אגב, לא אמרתי לך על זה , אבל לא על כל פעם שאתה רוצה לשאול שאלה לגבי המפרטים שבונים לך, אז צריך לפתוח נושא חדש. פשוט תגיב באותו נושא. נראה הרבה יותר יפה לעין מאשר מליון נושאים מאותו בן אדם, שסובבים סביב אותו דבר.

אבל לפעמים לא מגיבים לי מהר והדף שלי עובר לעמוד שני או שלישי ולשם אף אחד ניכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...