עזרה דחופה| לגבי מארז וספק דחוף ביותר! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה| לגבי מארז וספק דחוף ביותר!

tomer_m19

Recommended Posts

שלום

אני העלתי פה כבר את המפרט אבל הבעיה הרצינית היא הספק והמארז.

תראו אני הזמנתי את המפרט כבר לפני יומיים ואני רוצה מחר ללכת לסניף לשנות את המארז והספק כי אני רואה שזה ממש לא טוב לפי התגובות פה.

תראו את המפרט:

8800GT 512 MB OC

E6750 1333FBS C2D ? מאוורר למעבד

זכרון- 2G

דיסק קשיח: 250

לוח אם: P35 NEO 7.1 1 GLAN

ועכשיו הספק כוח: LED 12CMF500W REAL EZCOOL

מארז: LED+25CM FAN BLACK SILVER

אני חיב אבל ממש חיב משהו שיכול להציע לי ומארז שבערך באותו מחיר אבל חברה אחרת ואותם ביצועים ומשהו שבאמת מבין!!!

מחר אנחנו הולכים לסניף בשביל לשנות אז אני חיב למחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל אני לא יודע כמה עולים בדיוק הארז והספק אבל אני חושב שהמארז בסביבות 300-350 והספק משהו כמו 200-250 הסתכלתי בזאפ השוואות מחירים זה יכול להיות הגיוני?

ככה המארז נראה:

http://www.salty1.com/PC/EZcool.jpg[br]פורסם בתאריך: 10.01.2008 בשעה 20:12:41

האם זה באמת חשוב להחליף את הספק והמארז? אני צריך משהו שמבין לא סתם אחד שראה תגובות פה והבין שזה לא טוב... כי גם יש לי אחריות 3 שנים על הספק הבעיה שאני לא יודע אם זה ישפיע על הביצועים
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני צריך שתביא לי גם את החברה של המארז והספק כי אני לא קונה מפוקס פי סי

פשוט תביא לי את שם המוצר והחברה ואני אשאל אותם על המוצרים האלה מחר[br]פורסם בתאריך: 10.01.2008 בשעה 20:40:56

לפי מה שהבנתי החברה HEC היא מספיק טובה אז אם אפשר להביא משהו מתאים ממנה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני רוצה פשוט מארז וספק טובים יותר ממה שהבאתי כי אני ממש לא מבין מה הבעיה ב-EZCOOL במה חברות אחרות יותר טובות?

בוואט?בסנטימטר? במה? כי כל הזמן אומרים שאחרי כמה זמן הוא יכול להתפוצץ הספק אז אין לי מושג מה זה אומר.

אני פשוט רוצה מארז וספק שיחזיקו את המפרט שלי בלי בעיות ,נקודה

אני לא יודע מה זה אומר השקט אני פשוט רוצה שהם יהיו טובים אז תביא לי משהו נורמאלי ומארז אני לא יודע אם זה חשוב איזה אני לוקח כי מארז יש בזה עוד משהו חוץ מהעיצוב?

ואם אתה יכול להביא לי ספק כוח לא של FSP כי אני לא חושב שיש אותם.

יש את החברות האלו:THERMALTAKE,ENERMAX,HEC,CORSAIR,,SILVERSTONE,JSP-TECH, ואני חושב שזהו כי זה מה שאני רואה באתר[br]פורסם בתאריך: 10.01.2008 בשעה 21:00:10

ראיתי את המארזים אבל הם נראים כאלה פשוטים אתה בטוח שהם יותר טובים? ומה הופך אותם יותר טובים ממה שהבאתי?

(אני לא מזלזל שלא תחשוב ככה אני פשוט רוצה לדעת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז - כבר אמרתי לך מה הכי טוב בתקציב הזה. המחיר של המארז הזה פשוט מציאה בהתחשב בביקורות הטובות כלפיו באתרים השונים.

ספק - תקציב אמרת עד 300? קח את ה HEC 400TRT הוא אמור לעלות כ200 ומשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...