מה הכי עדיף ??? מה הכי מהיר בין הדיסקים :-) - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכי עדיף ??? מה הכי מהיר בין הדיסקים :-)

danielk9

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שלי יש 2 סטיקים של 1GB והם DC ועכשיו חשבתי לקנות עוד 2 של 1GB ואז יהיה לי 4GB ב DC אבל הבנתי שאפשר לשים בלוח שלי 2של 1GB אחד ליד השני ועוד אחד של 2GB ואז יהיה עדיין DC. וישאר עוד מקום לשדרוג עתידי.

הבעיה שסטיק של 2GB יקר קצת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה אבל אתם קצת סוטים...

מספיק לי 160 GB זה אמור להיות מחשב למשחקים: ונידוס ומשחקים נטו......

יש לי עוד מחשב איחסון בעל 2 TB של מה שאני רק רוצה סרטים.MP3.ISO

אז לגבי ה8 GB RAM באמת שכנעתם אותי! אבל לגבי הדיסק?

הבנתי שה Raptor לא הכרחי! אבל לגבי הרייד 3X160 או 4X 160 יתן הבדל לא רק לגבי המשחקים?

כי לפעמים אני עורך.צורב.מעתיק מידע ברשת הביתית ממחשב למחשב!

אז מה באמת כדי ואם זה שווה את הכסף? בכמה השיפור בכתיבה קריאה היה ב 4או 3X160?

(לגבי הRAM אולי 2 GB של היה טוב או יספיק אפילו 1GB בגלל המחיר ועוד 1GB בהמשך שהמחיר ירד בעתיד?)

כל הרדיסק שתוסיף למערך רייד ייתן לך אקסטרא ביצועים 160X2 ייתן פי שתיים ביצועים מהרדיסק 160 אחד. 160X3 ייתן פי 3 מהרדיסק אחד, וכך הלאה - כמובן שהכל תיאורטי ותלוי בכמה יעיל הבקר רייד שלך.. לי אישית יש מערך של 500X3 ובדיקות מראות יעילות של 90% שזה ממש לא רע (בקר של אנוידיה) - נותן לי קריאה של בערך 150MB/S .

בקשר לכמה אתה צריך את זה - שום משחק לא ממש ינצל את זה , העברת קבצים ברשת לא תשתנה כי יש לך צוור בקבוק של מהירות הרשת ובעצם ברוב השימושים שלך לא יהיה הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור במהירות קריאה\ כתיבה בRAID 0 לשני דיסקים הוא כ40%. כל דיסק נוסף מוסיף בערך 30% +\- . בזמני

גישה RAID איטי יותר מדיסק בודד וככל שתוסיף דיסקים - זמני הגישה יגדלו (נמוך זה טוב יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שלא....

יש לי במחשב גם סאטא לא מחובר ברייד, בדיקות מראות בבירור שיפור של כמעט פי שלוש... יכול להיות שזמני גישה הם מה שגורמים לזה להשאר בגדר "כמעט"

אם אתה מתעקש אין לי בעיה שתתן שם של תוכנה שאתה סומך עליה לבצע בדיקה ואני אעלה לפה תמונה היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק תוצאות של מבחנים מקצועיים ברשת + תזכור שתוכנות בדיקה של הרדדיסקים רחוקות מבדיקה של מצב אמיתי.

גם לי יש רייד 0 וזה השיפור שהוא נותן. מצד אחד הרייד מחלק קובץ ל2 חלקים וכך מאפשר ל2 הרדדיסקים לעבוד בו זמנית -

מצד שני כל הרדדיסק צריך להגיע לקובץ בנפרד ולהתחיל לאסוף אותו מרחבי הדיסק (תלוי עד כמה הדיסק לא מאוחה) ובסוף

הבקר צריך לחבר בינהם. תוסיף לזה את הנצילות הנמוכה של הבקר המובנה (אני יודע מה הוא מראה לך אבל זה רק יחסית

למה שהוא מסוגל). בקר יעודי מייעל מאוד את התהליך ע"י ניהול כל התהליך הזה ע"י שנמצא עליו ולא ע"י המעבד (עוד

האטה בבקר המובנה) ובעזרת אלוגריתמים שדואגים שחלקי הקובץ ימצאו במקומות מקבילים וכך למזער המתנה בין ההרדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...