מה הכי עדיף ??? מה הכי מהיר בין הדיסקים :-) - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכי עדיף ??? מה הכי מהיר בין הדיסקים :-)

danielk9

Recommended Posts

ואני לא טרחתי להתייחס כי WD עברו לפלטות מוגדלות כבר לפני שנה וחצי ולמרות שיש שיפור בביצועים, הדיסקים

האלו מחוץ לליגה של הרפטור. כל עוד מהירות הסיבוב שלהם היא 7200 הם גם ישארו מחוץ לליגה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב את הסיגייט יש ב - 210 ש"ח פחות ב - KSP/IVORY, אמנם החנויות האלו אבל מחיר מפתה.

8GB RAM זה בזבוז, אין מה לעשות איתם.

2GB זה מצוין, ועם 4GB יש מרחב נשימה לעתיד, הלאה כבר יעברו ל - DDR3 וה - 8GB יהיה חסר תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקרתי לפני זמן מה את הנושא, והמסקנות שהגעתי אליהם היו ש- : אין צורך ברפטור לחובבנים... שיפור של כמה מילי שניות בהעלאת תוכנות לא שוות את ההפרש במחיר! אין שיפור במשחקיות עצמה בתוך המשחק! עדיף כבר ללכת על הנפח... (תקנו אותי אם אני טועה)

בקשר ל 8GB , בהחלט אין צורך בימינו (אלה אם כן אתה בונה שרת), אפילו שאפשר לרכוש במחירים מוזנחים!!!

חוץ מזה, שים לב שמערכת ההפעלה שלך תיהיה 64BIT, אחרת הלכו ה 4.5GB בערך לשום מקום!

ואם אתה טחון בכסף, עדיף לקנות מהיר (טיימינגים הדוקים) במקרה כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקרתי לפני זמן מה את הנושא, והמסקנות שהגעתי אליהם היו ש- : אין צורך ברפטור לחובבנים... שיפור של כמה מילי שניות בהעלאת תוכנות לא שוות את ההפרש במחיר! אין שיפור במשחקיות עצמה בתוך המשחק! עדיף כבר ללכת על הנפח... (תקנו אותי אם אני טועה)

מסכים. יש שיפור ניכר בזמני הגישה אבל לחובבנים הסכום לא מצדיק את זה. רק רציתי להדגיש את ההבדל בין סוגי הדיסקים.

בקשר ל 8GB , בהחלט אין צורך בימינו (אלה אם כן אתה בונה שרת), אפילו שאפשר לרכוש במחירים מוזנחים!!!

חוץ מזה, שים לב שמערכת ההפעלה שלך תיהיה 64BIT, אחרת הלכו ה 4.5GB בערך לשום מקום!

ואם אתה טחון בכסף, עדיף לקנות מהיר (טיימינגים הדוקים) במקרה כזה...

דווקא ההבדלים בין הטיימינגים של הזכרונות פחות משמעותיים, אלא אם כן אתה ממש לחוץ להוציא ציון גבוה במבחנים\ לראות קצת

יותר FPS במשחקים. אני מצטער שלא קניתי יותר כשהDDR1 היה בשפל. יש לי כרגע גיגה שבזמנו (לפני 7 שנים) היתה

נחשבת כמות מטורפת והיום לא מספיקה לי להשתדרג לויסטה. בזמנו חשבתי שאני אחליף כבר מחשב אבל היות שהוא משרת את צרכי

בנאמנות (אני כמעט לא משחק) אני נשאר איתו. לכן אמרתי שכל עוד אפשר להשקיע והמחירים מגוחכים (600 ש"ח ל4 גיגה של

חברה נורמלית) אז זו אפשרות לשקול (במקום להיתקע כשהמחיר משולש והסלוטים של הזכרונות מלאים ואתה צריך להחליף את כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפטור זה פשוט לזרוק כסף לפח, עדרבא אם מדובר בשבל משחקים.

קח מערך רייד 0, אבל לא 160X4 כי אז כשיחסר לך מקום עוד שנה אתה תיהיה מחוייב להוסיף 160GB אחרת אתה לא תוכל לחבר אותו בתוך המערך, מה שבסוף ייצור מצב שיש לך מארז מלא בהרדיסקים של 160GB, לך מראש על 500X2 או 320X2 תלוי בכמה מקום אתה צריך - את התקציב תוציא מ8GB זיכרון שחוצמה התענוג של "שלי יותר גדול" בשיחות בבית ספר לא ייתן לך פשוט שומדבר, גם אם תפעיל שני וינדוסים במקביל כשעל כל אחד מהם פועל CRYSIS, מה גם שאני לא חושב שאפילו תומך כרגע במעל 4GB, אולי הגרסא של 64ביט אבל בשבל להתקין אותה אתה צריך להיות ממש מזוכיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא טרחתי להתייחס כי WD עברו לפלטות מוגדלות כבר לפני שנה וחצי ולמרות שיש שיפור בביצועים, הדיסקים

האלו מחוץ לליגה של הרפטור. כל עוד מהירות הסיבוב שלהם היא 7200 הם גם ישארו מחוץ לליגה שלו.

צודק הם עברו לפני שנה וחצי לפלטות של 160GB

אבל הסיגייט יש פלטות של 250GB ככה ששם הצפיפות יותר גבוהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לWD גם יש דגמים עם פלטות של 250GB עדיין לא הגיעו לארץ כבר נמכרים בחול

והראפטור מצטיין כרגע רק ב SEAK TIME כאשר בפועל המהירות קריאה שלו נמוכה מהסיגייט תראה בנצים ותבין

זה באמת ויכוח מיותר ואין לי כח למצוא של HD TECH ברשת אבל אם זה יעניין אותך תחפש ותראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת כבר קיים בארץ אבל רק הדגמים הגדולים כמו ה 1 טרה שנקרא WD10EACS וכל שאר הדיסקים שיהיו בעלי סיומת CS יהיו בעלי פלטות של 250

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_79_1664&products_id=18760

http://www.extremetech.com/article2/0,1697,2206419,00.asp

ה500 יקרא WD5000AACS http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=338&language=en

וה750 יקרא WD7500AACS http://www.wdc.com/en/products/products.asp?driveid=337&language=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תודה אבל אתם קצת סוטים...

מספיק לי 160 GB זה אמור להיות מחשב למשחקים: ונידוס ומשחקים נטו......

יש לי עוד מחשב איחסון בעל 2 TB של מה שאני רק רוצה סרטים.MP3.ISO

אז לגבי ה8 GB RAM באמת שכנעתם אותי! אבל לגבי הדיסק?

הבנתי שה Raptor לא הכרחי! אבל לגבי הרייד 3X160 או 4X 160 יתן הבדל לא רק לגבי המשחקים?

כי לפעמים אני עורך.צורב.מעתיק מידע ברשת הביתית ממחשב למחשב!

אז מה באמת כדי ואם זה שווה את הכסף? בכמה השיפור בכתיבה קריאה היה ב 4או 3X160?

(לגבי הRAM אולי 2 GB של היה טוב או יספיק אפילו 1GB בגלל המחיר ועוד 1GB בהמשך שהמחיר ירד בעתיד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש רגיל אין לך צורך בRAID, היתרון יהיה קטן עד בלתי משמעותי. בקשר לרפטור - תבדוק את הדגמים החדישים

יותר מול כל הדיסקים עם הפלטות האלו - הוא עובר אותם גם בקריאה רצופה. מעבר לכך - תזכור שבדיקות של תוכנות

הרדדיסקים (כדוגמת HDTACH) רחוקות מאוד מצורת עבודה רגילה של הרדדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...