סופר מאריו גאלאקסי כ"משחק השנה". האים ראוי? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופר מאריו גאלאקסי כ"משחק השנה". האים ראוי?

uzi_sch

Recommended Posts

יצא לי לשחק במאריו בWII שיש למטה,אין מה להגיד באמת משחק סוחף...כיפי מהיר ומהנה. המשחק זורם כיפי ולא קשה במיוחד תאמת.

מאוד נהניתי מהכמה שעות משחק ששרפתי עליו,אבל לא הייתי מעניק לו את משחק השנה.

גם לא לCOD4,

תאמת למרות שנהניתי מאוד לשחק בו,אולי אחד הSPים הטובים יותר שיצא לי לשחק בהם הוא קצר מדי,אבל המנוע מדהים למולטי ומבחינתי אין לו תחרות במולטי.

אני הולך עם IGN ונותן את התואר ל בתור משחק השנה, אף פעם לא ראיתי משחק שמוצג כל כך יפה,שמציג עלילה פנטסטית בצורה מצויינת ושיש לו עיצוב שלבים כל כך יפה ומסחרר,הוא לא קשה בכלל אבל ישבתי 7 שעות ברציפות ושבוע אחרי עוד 6 שעות וסיימתי,העלילה שמה פשוט ממגנטת אותך למשחק וזה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
מאוד נהניתי מהכמה שעות משחק ששרפתי עליו,אבל לא הייתי מעניק לו את משחק השנה.

אתה לא יכול לשפוט משחק מאריו מודרני מכמה שעות משחק

בניגוד להרבה משחקים אחרים היום משחקים כמו זלדה\מאריו\מטרואיד\

משתנים לאורך המשחק אם שלבים חדשים כלים חדשים אויבים חדשים וכו שמשנים את המשחקיות

בנוגע לביוסוק אני חייב להודות מאוד אהבתי את הדמו

האווירה מצוינת ויש סיכוי טוב שמגיע לו משחק השנה רק שלא שחקתי בו במלא ולא במאריו

ורק התחלתי קצת במטרואיד 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אותו בידיוק עכשיו (120 כוכבים). על הכוכב האחרון אני אוותר לבינתיים.

אני חושב שהוא הטוב ביותר ששיחקתי בו. בקלות הייתי נותן לו את משחק השנה

המשחק עם הסאונד והסאונדטרק הטוב ביותר ששיחקתי בו.. אני לא מפסיק לזמזם את השירים בחודש האחרון. השילוב בין הרמקול בשלט לרמקולים בטלויזיה עושה עבודה נפלאה.

השימוש בחישנים כל כך טבעי שאתה לא מרגיש שאתה מחזיק שלט ביד כשאתה עושה תנועה.

שליטה מדהימה. אפילו תזוזה עם האנאלוג לא הייתה כל כך מדוייקת באף משחק PS2 ששיחקתי בעבר.

צ'אלאנג'ים מאוד מהנים ומיוחדים.

ארוך מאוד.

לא הייתי צריך להזיז את המצלמה כל המשחק. עשו עבודה מעולה על המצלמה.

חזרתי על כמה שלבים שכבר עשיתי רק בגלל שהם היו כיפים. מה שלא עשיתי בחיים באף משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

It is a Mario game. What did you expect, machine guns and gore? :s05:

לא חשבתי על מכונות יריה, אבל יחסית למתמודדים האחרים למשחקי השנה שחלקם הציגו עלילה אפלה ובוגרת, זה נראה לי קצת מצחיק שמשחק כזה ייקח את "משחק השנה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mario games are like that by nature: cheerful and colorful. They don't try to appear dark and mature, they don't need to. They're just pure fun. Furthermore, always makes sure they're as refined as a game can get.

I've enjoyed pretty much every Mario game I've played, so no, I don't think it's odd it won game of the year considering how refined, innovative - and most importantly - fun it seems.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי, לא שיחקתי אבל ראיתי סרטונים ביוטיוב, וזה נראה משחק לילדים בני 10.

תקנו אותי אם אני טועה..

הרבה משחקים של מקבלים גרפיקה ומוזיקה ילדותית

העניין זה שמתחת לגרפיקה יש משחק מצוין

אני משחק בזלדה WW שהגרפיקה מאוד ילדותית וגם העלילה

אבל המשחק פשוט מצוין ולא סתם קיבל ציונים גבוהים

משחק זה לא רק גרפיקה " בוגרת" וטנקים ודם

משחקיות זה העיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yona אבל מבלבל בשכל

וממתי matureness קובע ?

צר לי לבשר לך אבל משחקים זה דבר הרבה יותר ילדותי מאשר בוגר

וכל היופי האמיתי במריו שהוא לא משדר אלימות (כמו להרוג אנשים, או כמו לדרוס אנשים) ובאותו זמן אתה נהנה כמו במשחק מציאותי ולא אני לא חושב שהוא ילדותי...וזה גם הרבה יותר קשה לדעתי ליצור משחק "ילדותי"

זה כמו סרטי פנטזיה,הבריחה מהמציאות...

כן אותי יותר מעניין המשחקים ההזויים יותר...ומריו משחק הזוי...אם תשחק בשלבים אתה תבין,זה משחק משוגע שלא נגמר פשוט...אני מורח אותו על כל כך הרבה זמן כבר ותאמין לי אני רק נהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין - לגו! , לא לאגו , לא לארגו , לגו :)

וyonaelian - לגו סטאר וורס זה בהחלט המשחק סטאר וורס ה(שני) הכי טוב (אחרי KOTOR כמובן).

אמנם היה לי אותו למחשב - אבל קניתי אותו גם לPS3 וזה ללא שום צל של ספק אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו אי פעם ולPS3 בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...