תחילה של עידן חדש במכבי "עלית" ת"א בראשותו של הרס"ר צביקה שרף? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחילה של עידן חדש במכבי "עלית" ת"א בראשותו של הרס"ר צביקה שרף?

ofirr

Recommended Posts

אז מה דעתכם יעבור על מכבי ת"א בשבועות הקרובים, באיזה מקום היא תימצא בסיום שלב הבתים?

האם בואו של הרס"ר צביקה שרף קשורה לזה? ללא ספק כן. את התוצאה ראינו אתמול.

עם הגב לקיר - אחרי תבוסה כואבת לקבוצת תחתית בליגה, אירע זעזוע קשה במערכת - התפטרותו של המאמן [לשעבר] עודד קטש ועוזר המאמן שהוא הביא איתו מגליל עליון. במשחק חוץ בטורקיה שפעם היה היכל ה"מוות" לכל קבוצה .. מכבי הצליחו לעשות את זה בגדול. במשחק יורוליג נגד מאמן מבין הטובים שקיימים באירופה מכבי ניצחה בהפרש 15 את אפס פילזן הטורקית.

איך זה קשור לצביקה? עם הרבה כח/רצינות, פסיכולוגיה (דע שאם לא תיתן מעצמך כל שנייה על המגרש לא תיהיה עליו, או במילים אחרות אם לא תיהיה מכביסט תמצא את עצמך מסופסל), עם רוטציה קצרה (יחסית), קור רוח שבא מהמון ניסיון ואי איבוד קור הרוח גם כאשר הטורקים מובילים/רצים 7-0 ומקזזים את היתרון, להוריד שחקן (כמו ביינום) לספסל כאשר הוא עם מוטבציה וחם ולא להוריד רק שמישהו לא בסדר. וגולת הכותרת - סוף סוף ראינו הגנה שלא ראינו כל השנה הזו ממכבי בראשותו של מוריס ועם חיפוי שצריך כמו שראינו של גארסיה שעשה עבירה בכדי שמוריס לא יעשה אותה על שחקן יריב מתחת לסל.

ושוב פעם אנו רואים, שהמועדון שעד לא מזמן היה המועדון המסודר ביותר באירופה וכולם רק למדו ממנו מתחיל לחזור לעצמו ולהוכיח שהוא מס' 1. ועם כל זה אנו רואים שבמכבי - " ג'נרל מנג'ר " לא תופס.

וכל זה בלי שני השחקנים החכמים והחשובים של מכבי - טל בורשטיין וניקולה וויציץ' הפצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מכבי לא תנצל את חלון העברות הזה ויזרקו את פייזר לפח, אין סיכוי שהיא מיגעה לרבע גמר-אני מקווה שאני יטעה אבל..

למרות שהוא כבד ואיטי, רואים שממשחק למשחק הוא מנסה יותר, משתדל יותר, במשחקים האחרונים רואים שהוא נותן את הנשמה, עושה פחות טעויות, מנצל יופי את המימדים שלו ומושך לפעמים 2 ואף 3 שחקני הגנה עליו וכך מאפשר מצב של שחקנים חופשיים שיכולים לזרוק מחוץ לקשת לדוגמא.

עובדה שהרבע הרביעי שהוא נתן היה מעולה. ואל תשכח שאם הוא לא טוב תמיד יש את באטיסטה ואליהו. וגם וויציץ' כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפייזר יש הרבה פוטנציאל, גודל חסר תקדים וזריקה טובה. נכון שהוא לא קיים בהגנה אבל אלו דברים שאפשר לעבוד עליהם ולשפר, ואפשר בסוף לקבל שחקן איכותי.

לגבי המשחק של אתמול, לדעתי אי אפשר אף פעם לשפוט לפי משחק אחד, למרות שבאמת היה משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפייזר יש הרבה פוטנציאל, גודל חסר תקדים וזריקה טובה. נכון שהוא לא קיים בהגנה אבל אלו דברים שאפשר לעבוד עליהם ולשפר, ואפשר בסוף לקבל שחקן איכותי.

לגבי המשחק של אתמול, לדעתי אי אפשר אף פעם לשפוט לפי משחק אחד, למרות שבאמת היה משחק מעולה.

דווקא משחק ההגנה שלו השתפר המון לעומת המשחקים שלו בתחילת העונה. הוא שם את הגוף יפה, סוחט לפעמים עבירת תוקף וקופץ יופי לריבאונדים.

נכון שיש לו עדיין בעיה עם העבירות, אבל לעומת תחילת העונה רואים שיפור ניכר ומאמץ שלו לשנות את זה.

נכון אי אפשר לשפוט, אבל האשכול נועד בשביל לדון על מכבי ועל המשחק אתמול. והאם אתה חושב שבאמת יש שינוי או זו הייתה רק הפתעה מקרית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מכבי לא תנצל את חלון העברות הזה ויזרקו את פייזר לפח, אין סיכוי שהיא מיגעה לרבע גמר-אני מקווה שאני יטעה אבל..

כן כי קבוצה כמו מכבי לא ראויים לשחקן כמו פייזר :lol:

אתה עושה צחוק? הוא נבחר במקום ה5 בדראפט נתן עונות מצויינות בNBA ונתן תפוקה מעולה בפורטו-ריקה.

הוא שחקן מעלה לכל מה שמכבי היו יכולים לבקש.מה שכן הוא מקבל קצת מדי דקות בגלל השיטה אירופאית הלוקה בחסר וגם חסר שחקן טוב ליידו.

בקבוצה באמת טובה צריכים לפחות 2 סופר-סטארים ולא 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי למכבי השנה היו 2 בעיות ולא אחת

1-מאמן לא מתאים

2-שחקנים לא משהו חוץ מוויציץ שפצוע

כרגע בעיה אחת נפתרה וראינו את זה במשחק

אבל מכבי עדיין לא נראית כמו אחת מהקבוצות הגדולות באירופה

ובליגה ישראלים שלא משחקים באירופה ישחקו בגלל השיטה

ולך תדע איך הם יהיו אחרי שהם טוחנים ספסל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי קבוצה כמו מכבי לא ראויים לשחקן כמו פייזר :lol:

אתה עושה צחוק? הוא נבחר במקום ה5 בדראפט נתן עונות מצויינות בNBA ונתן תפוקה מעולה בפורטו-ריקה.

הוא שחקן מעלה לכל מה שמכבי היו יכולים לבקש.מה שכן הוא מקבל קצת מדי דקות בגלל השיטה אירופאית הלוקה בחסר וגם חסר שחקן טוב ליידו.

בקבוצה באמת טובה צריכים לפחות 2 סופר-סטארים ולא 1.

4 בדראפט.

ואתה באמת משווה בין היורוליג לליגה הפורטוריקית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה שלי מלפני חודש:

צאו מהסרט שמכבי תגיע רחוק השנה... הקבוצה שלהם פשוט לא מספיק טובה בשביל להתמודד עם פנא, צסקא, ריאל, אולימפיאקוס, טאו וכו'.

המזל שלהם זה שהם קיבלו (כרגיל) את הבית הכי קל ביורוליג עם אף קבוצה מהדרג הראשון (הימור שלי היא שאף קבוצה מהבית שלהם לא תגיע לפיינל פור ואפילו להצלבה לאחר הטופ-16).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יקרה אם בינום

ומחר יש את המשחק בגליל

דרך אגב לא הגיע הזמן שלא יהיה את החוק המטופש בעניין הגביע

שמכבי והפועל יכולות להפגש רק בגמר?

אני אולי קצת מדוכדך שבני השרון עפה למרות ניצחון היום

אבל החוק הזה מטופש וצריך לבטל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אתה באמת משווה בין הNBA ליורולויג?

מה הקשר?

ואם כבר, הבדלי הרמות בין ה-NBA ליורוליג הרבה יותר קטנים מאשר בין היורוליג לליגה הפורטו-ריקנית. יש לפחות 2 קבוצות ביורוליג שיכלו להיות קבוצות NBA ליגטימיות ואף יותר מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה גרועה.לא ,לא קיימת קבוצה אחת ביורוליג שיכולה להיות קבוצת NBA לגטימית.אלא אם כן אתה מתכוון לאחת שתגיע ותיהיה בעלת המאזן הכי גרוע מה שקבוצות רבות מליגות שונות בעולם יכולות לעשות את זה.

אני ממש לא מבין את הזילזול הזה של האנשים פה.הליגה הפורטו ריקנית ברמה גבוהה מאוד.לפייזר יש נסיון בה ובNBA והוא כבר עשה מעל ומעבר כדי לבסס את היכולת שלו.זה שהוא מקבל במכבי קצת מדי דקות ועדיין מוציא נתונים מאוד יפים רק מראה על כמה שהשיטה כאן גרוע.פייזר צריך לשחק 35-40 דק אלא אם כן ההוא בבעיית עברות קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...