תחילה של עידן חדש במכבי "עלית" ת"א בראשותו של הרס"ר צביקה שרף? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחילה של עידן חדש במכבי "עלית" ת"א בראשותו של הרס"ר צביקה שרף?

ofirr

Recommended Posts

פיזר תמיד בבעיית עברות קשה

הוא גם שחקן שמשחק לאט ויש לו בעיה גדולה נגד גבוהים מהירים יחסית

בגלל זה וויציץ כל כך טוב

וויציץ הוא גבוה מהיר יחסית שקולע גם משלוש

מה שאין בדיוק לפיזר לפחות כרגע והוא צריך לשפר את היכולת האישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר לכולכם שפייזר היה בחירת דרפאט של הסיבוב הראשון, למעשה הוא נבחר רביעי(!)

אם הוא היה נשאר אצל הבולס והיה שומר ככה אצל סקיילס, בואו נגיד שאתם כבר יודעים מי היה הולך קודם הביתה...

כתגובה לקרירין - אכן, וויצ'יץ' אפשר לפיני לשחק סמולבול בשנים היפות מהיותו הסנטר די זריז, עבודת הרגליים שלו נשארה טובה אפילו היום - פיזיות אין לו, ולכן הובא פייזר(עכשיו יש גם את אסטבן - שיאפשר התאמה טובה יותר לקצב ושיטת המשחק, כמו גם עבירות וקשיחות מתחת לסל בהגנה שיוכל להוסיף), אבל גם כדי לקצץ את דקות המשחק, כי עבודת רגליים עבודת רגליים... אבל הוא כבר לא ילד...

מכבי פוסט פילזן פרי מלאגה נראית הרבה הרבה יותר טוב, אין מה לומר - שרף דרך כדורסל אלמנטרי(בואו נודה בזה - הוא לא ייאמן הגנה כמו דיוויד, ולא ילמד משיכות בגומי של המכנסיים כומ פיני) וה"רס"ריות" שלו החדיר משהו בשחקנים שלא היה בימי קטש. לא זה לא תרגילים(...60 פעם ספרתי 3 אצבעות מונפות באוויר ) זאת מכביסיטיות! נקווה שהעסק ימשיך לרוץ, הריבאונדים השתפרו פלאים וכולנו יודעים את המשמעות שלהם!

עכשיו יש ת'סיפור עם קאמניגס וביינום, שקאמינגס נכנס לבעיות משמעת כאלה לא מפתיע אותי - אבל ביינום?! אני מקווה שהכל יתבהר ויהיה לטובתו ושאף אחד לא יועף(למעט הלפרין כמובן), אחרי הכל - אני טוען שוב פעם - ביינום תוך שנתיים-שלוש הופך לגארד הטוב באירופה(ולרס"ר\גודס: תתחילו לקשור אותו לאולם גם אחרי האימונים ותלמדו אותו ג'אמפ שוט ראוויה לשמה)

ואם כבר בביינום עסקינן - נראה מי יבחין בפרט מוזר בקטע הבא:

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקה הלפרין השתפר מאוד בזמן האחרון

אצלו לקלוע 4 נק למשחק זה שיפור.

פיזר תמיד בבעיית עברות קשה

הוא גם שחקן שמשחק לאט ויש לו בעיה גדולה נגד גבוהים מהירים יחסית

בגלל זה וויציץ כל כך טוב

וויציץ הוא גבוה מהיר יחסית שקולע גם משלוש

מה שאין בדיוק לפיזר לפחות כרגע והוא צריך לשפר את היכולת האישית

סלח לי אבל 3 עברות ברבע ה3 זו לא בעיית עברות קשה וזה כלל לא תמיד. מה שגם פייזר הרבה יותר אטלתי מוויציץ.

וויציץ גם לא קולע טוב מה3 ופה פייזר טוב ממנו.אם לחשוב על זה באמת טוב לוויציץ יש יתרון 1 ויחיד על פייזר. וויציץ מוסר טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיחה גרועה.לא ,לא קיימת קבוצה אחת ביורוליג שיכולה להיות קבוצת NBA לגטימית.אלא אם כן אתה מתכוון לאחת שתגיע ותיהיה בעלת המאזן הכי גרוע מה שקבוצות רבות מליגות שונות בעולם יכולות לעשות את זה.

אני ממש לא מבין את הזילזול הזה של האנשים פה.הליגה הפורטו ריקנית ברמה גבוהה מאוד.לפייזר יש נסיון בה ובNBA והוא כבר עשה מעל ומעבר כדי לבסס את היכולת שלו.זה שהוא מקבל במכבי קצת מדי דקות ועדיין מוציא נתונים מאוד יפים רק מראה על כמה שהשיטה כאן גרוע.פייזר צריך לשחק 35-40 דק אלא אם כן ההוא בבעיית עברות קשה מאוד.

בכל המשחקים בליגה שפייזר שיחק יותר מ-11 דקות הוא עשה 3-4 עברות. נכון, הוא לא יצא - אבל שחקן עם 4 עברות לא יכול לשמור אגרסיבי - 4 שחקנים לכל היותר בהגנה + ניצב.

ואם כבר התעסקנו בהשוואות לניקולה - פייזר קלע העונה 3/8 ל-3, כלומר 37.5%. ניקולה כל העונה שעברה (העונה אני לא סופר, 2 משקחים עם 1/2..) קלע 14/30 - 46.7%.

אל תהפכו אותו לכזה שחקן גדול. בתכלס הוא לא ממש אתלטי, יש לו יד לא רעה בעיקר מחצי מרחק (בפייד-אווי הזה מהפינות אחרי שהורידו אותו לפוסט-אפ), ומה שהפך אותו לבחירה 4 זה העובדה שהוא ברוחב של 3 אנשים רגילים.

Electric Boom

זה ידוע שביינום היה אחד משחקני הסריט בול הטובים אם לא הכי טוב שגדלו בשיקאגו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציין את זה בפניי?...

לי זה ידוע כבר קרוב לשנתיים עוד מעט... אנקל ברייקר כזה עוד לא נראה באירופה!(אלא אם כן הארדוויי יחליט לשים קצת צ'ילי בקאמבק הבא שלו :cool2:)

קשה לי לקבל את ההשוואה שלך בסטטיסטיקות של ניקו ופייזר מהקשת, מהעובדה הפשוטה שלא לקחת חתך נכון

כמו שזה נראה עכשיו לפייזר יש יד (או ידית כמו שארבל קורא לזה) טובה יותר משל ניקו, ככל הנראה משיקולי גובה(ומשקל...הוא יציב כמו טנק) ובאופן כללי פייזר הוא מצויין בהתקפה ונטל בהגנה -- אלא אם כן...(וכאן צביקה נכנס לתמונה)

אולי כשהוא יתמודד מול באטיסט הוא יכנס לזון, רק שהסכנה היא שלא יהיה לו צ'אנס להתמודד :-X

יש עוד בעייה במכבי שמרבים להתעלם ממנה (אפילו ששלח לא מפסיק להעלות אותה כל משחק) והיא בעמדה מס' 3. עד לחזרה של טל פשוט אין אחד שיודע להוריד כדור לרצפה(עכשיו כשכספי פצוע)...מי אמר באטום ולא קיבל?.. ;D

בכל מקרה - היום 18:55 ערוץ 1, נראה איך העסק מתגלגל - וגם איך מכבי נראית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללכת נגד אחת מהקבוצות החלשות בליגה

אם תקציב שנתי שמתאים לבמבה ושוקו זה לא בדיוק נראה איך העסק מתגלגל

בעניין פריזר הוא עושה עברות מהר מאוד ויריבות חכמות ילכו עליו בהתקפה כי הוא לא מהיר

וחור בהגנה גם אם הוא יתאמץ

ברגע שהוא מתאמץ זה אומר עברות

בנוגע לקליע מבחוץ כרגע המצב לא טוב בלשון מעטה

אף מאמן שפוי לא ייתן לו לזרוק מבחוץ עד שהוא לא ישפר משמעותית את האחוזים

בקיצור אתה מנסה להראות שהוא שחקן טוב

בפועל אפילו ארז מרקוביץ ניראה טוב יותר שלא לדבר על סיסה

למכבי אומנם יש את הגבוה הטוב בליגה ואחד הטובים באירופה

אבל הוא פצוע

והשם שלו זה לא פיזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציין את זה בפניי?...

לי זה ידוע כבר קרוב לשנתיים עוד מעט... אנקל ברייקר כזה עוד לא נראה באירופה!(אלא אם כן הארדוויי יחליט לשים קצת צ'ילי בקאמבק הבא שלו :cool2:)

קשה לי לקבל את ההשוואה שלך בסטטיסטיקות של ניקו ופייזר מהקשת, מהעובדה הפשוטה שלא לקחת חתך נכון

כמו שזה נראה עכשיו לפייזר יש יד (או ידית כמו שארבל קורא לזה) טובה יותר משל ניקו, ככל הנראה משיקולי גובה(ומשקל...הוא יציב כמו טנק) ובאופן כללי פייזר הוא מצויין בהתקפה ונטל בהגנה -- אלא אם כן...(וכאן צביקה נכנס לתמונה)

אולי כשהוא יתמודד מול באטיסט הוא יכנס לזון, רק שהסכנה היא שלא יהיה לו צ'אנס להתמודד :-X

יש עוד בעייה במכבי שמרבים להתעלם ממנה (אפילו ששלח לא מפסיק להעלות אותה כל משחק) והיא בעמדה מס' 3. עד לחזרה של טל פשוט אין אחד שיודע להוריד כדור לרצפה(עכשיו כשכספי פצוע)...מי אמר באטום ולא קיבל?.. ;D

בכל מקרה - היום 18:55 ערוץ 1, נראה איך העסק מתגלגל - וגם איך מכבי נראית ;)

לא אמרתי שפייזר לא טוב, פשוט בתכלס אי אפשר להשוות אותו לניקולה. אולי הם משחקים לפעמים באותה משבצת © וגם זה לא תמיד, אבל סגנון המשחק שלהם שונה לחלוטין!

ואם כבר הזכרנו את ניקולה - בטח יצלבו אותי, אבל לדעתי עם כל הכבוד לבן אדם - ויש לי המון כבוד אליו - ניקולה כבר לא כמו שהוא היה והגיע הזמן להחליף אותו. שחקן נשחק עם השנים ואפשר לראות שכל עונה מחדש ניקולה פשוט "מתפרק" - פה ברך, שם גב, לפעמים הוא עולה למגרש שכל הגוף שלו מכוסה תחבושות...

הוא שחקן ענק, אבל עבר זמנו לדעתי. הגיע הזמן לחפש לו מחליף. וכשמדובר על בחירת זרים, יש מאמן אחד שאולי עולה מיליון דולר לעונה אבל יביא שחקנים שהמחיר הזה ישתלם, קוראים לו דיוויד בלאט, וזה היה חוסך הרבה כאבי ראש למכבי העונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין פריזר הוא עושה עברות מהר מאוד ויריבות חכמות ילכו עליו בהתקפה כי הוא לא מהיר

אבל הוא פצוע

והשם שלו זה לא פיזר

i beg to differ!

א. אתה נשמע לי קצת אדום, שזה כבר מוריד מהקרדביליות המפוקפקת מלכתחילה שלך :P

ב.אנחנו בחצי גמר, עכשיו נגמר - לא יודע מה יש להורסקי, אני אהבתי ת'שיפוט :P

ג.פייזר יודע לקלוע נקודה. פייזר לא קלע טבעי(...), הביאו אותו למלחמת חפירות - ואת זה הוא יודע לעשות יופי יופי - מין שיד קטן(או שקרט ת'ומס קעקע ת'עצמו למד לקלוע, אכל הרבה בוריטוס והשאיר שם ת'כפיל שלו) פרטי שלנו :smile1:

ד.לגבי הגבוה הטוב באירופה - שמעתי שהוא חזר לאימון מלא, אני מעריך שתוך שבועיים נהנה משירותיו, או לחילופין נסבול מהם - יהיה נורא קשה למצוא את האיזון העדין ממילא שקיים אצל שחקני הפנים של מכבי(רוצה לספור?..) ובמקום שרף אני עולה עם מוריס כ-SF(מין טיישון פרינס משלנו, וואי ממש דטרויט כאן..) וניקו-באטיסטה כסנטר ואת ידידנו הכבד כ-PF (שוב - קרט ת'ומס מיודענו המסתנן :P) - בקו האחורי עדיין יש בעיות, אבל גם ככה שרף לא "מאמן של גארדים", אני חושב שהוא יזדקק לכל טיפת אתלטיות שיש לו.

ה. האם למישהו יש טנדר,פצירה וחבל חזק? שמעתי שאיזה בית מאסר דורש תיקונים עוד לפני יום חמישי

ו.האם יש עוד מישהו שרואה הילה סביב הראש של הלפרין שאני לא רואה ומצדיקה את דקות המשחק שלו?

ז. יהיה פסדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גליל הצליחה לקלוע 90 נקודות והייתה קרובה לגנוב ניצחון

וגליל אחת מהקבוצות החלשות בליגה

מכבי השנה גרוע איך שלא תסתכל על זה

אולי היא לא תפסיד תארים בליגה השנה ואולי כן

אבל באירופה יזמברו אותה בטופ 16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גליל הצליחה לקלוע 90 נקודות והייתה קרובה לגנוב ניצחון

וגליל אחת מהקבוצות החלשות בליגה

מכבי השנה גרוע איך שלא תסתכל על זה

אולי היא לא תפסיד תארים בליגה השנה ואולי כן

אבל באירופה יזמברו אותה בטופ 16

הוא כתב את זה כבר בעמוד הקודם:

צאו מהסרט שמכבי תגיע רחוק השנה... הקבוצה שלהם פשוט לא מספיק טובה בשביל להתמודד עם פנא, צסקא, ריאל, אולימפיאקוס, טאו וכו'.

המזל שלהם זה שהם קיבלו (כרגיל) את הבית הכי קל ביורוליג עם אף קבוצה מהדרג הראשון (הימור שלי היא שאף קבוצה מהבית שלהם לא תגיע לפיינל פור ואפילו להצלבה לאחר הטופ-16).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא פצוע

והשם שלו זה לא פיזר

המצב של הקליע שלו מבחוץ לא טוב?

יש לו באזור ה35% מן ה-3 שזה הממוצע.40% ומעלה נחשב טוב ו50% ומעלה למצויין.מצבו מן ה-3 לא גרוע בכלל.

ארז מרקוביץ?מי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבוה של הפועל ירושלים

פעם הוא היה בינוני היום טוב

ואחוזים כאלו מהשלוש זה אומר שמאמן נורמלי לא ייתן לו לזרוק מהשלוש

תזכור שהוא גם גבוה שאמור לקחת ריבאונד התקפה

וכל 3 לזריקות הוא יפספס 2 מה שאומר התקפה מתפרצת של היריב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כאילו כל שאר שחקני מכבי קלעי 3 של 40% ומעלה.הם ממש לא מה שגם יש דרכים להגביל מתפרצות.

ארץ מרקוביץ ממש לא שחקן טוב הוא שחקן מאוד מאוד מאוד מאוד מוגבל.הוא לא מתקרב לקרסולים של פייזר או גבוהים איכותיים אחרים.הדבר היחיד שהוא יכול לעשות זה לאי אפים פשוטים וזה גם הרבה פעמים לא נכנס לו(ראה אליפות אירופה או משחקים אחרים שהוא משחק בהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...