איך מכניסים עברית לILLUSTRATOR? דחוף....תודה. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מכניסים עברית לILLUSTRATOR? דחוף....תודה.

shimmi1982

Recommended Posts

שלום רב, יש לי ILLUSTRATOR CS3 , אין לכל חבילת הCS3 גרסה של ME , אבל ראיתי אנשים שמכניסים איכשהו פונטים בעברית לתוכנה וכותבים בעברית (למשל אצלנו במעבדות יש עברית, נכון צריך קצת להסתבך ולכתוב בכתב ראי אבל הפונטים קיימים)- אצלי בבית הם פשוט לא מופיעים בכלל באפשרויות פונטים- איך אני יכול לייבא לשם פונטים עבריים.? (אני חוזר, אני מבין שאין תמיכה רישמית בעברית ושזה יצריך כתב הפוך, אבל לפחות שיהיה כתב (כרגע אין שום פונט בעברית, ואני כבר חוזה עוד בעיה שהוא לא יבין את הפונטים ויכתוב אותם בריבועים.

כרגע אני מוריד גרסת הדגמה רשמית מהאתר של ADOBE , אולי שם יהיה...למרות שלא נראה לי

בבקשה עזרה מישהו שפתר את המחלוקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, מנסיוני תוכנות Adobe למיניהן מאפשרות גישה לכל הפונטים שמותקנים לך במערכת - גם פונטים עבריים בהם אין ביכלתן לתמוך. כך שכל הפונטים שמותקנים אצלך צריכים להיות זמינים בתפריט הפונטים, ובמקרים רבים הכיתוב יופיע בצורת ריבועים, תוים ריקים או סימנים אחרים - בהתאם לצורה בה היעדר התמיכה בא לידי ביטוי בתוכנה, או בהתאם להגדרות שונות בפונט עצמו. כמובן שבחלק מהפונטים התוים העבריים אכן מוצגים, אבל בסדר הפוך.

אם פונט מסויים, שלדעתך מותקן במערכת וצריך להופיע בתפריט הפונטים הזמינים, לא נמצא בין האפשרויות, תנסה למקם אותו בספריה הנוספת של הפונטים:

Program Files/Common Files/ Adobe/Fonts. אולי זה יאכוף זיהוי של הפונט וצירופו לרשימה.

דרך אגב, לא הבנתי מהפוסט שלך אם אתה מודע לכך, אבל קיימת גרסת ME ל Illustrator CS3, עם תמיכה מושלמת בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שלכל חבילחת הCS3 עדיין אין גרסת ME על כל תוכנותיה...

חיפוש בADOBE די אישר את זה...

כמו כן בבחירת הורדת הגרסה מופיעות שפות שונות- שום שפה מזרח תיכונית לא ביניהן

ובנוסף איפשהו בנבכי התמיכה הטכנית שלהם כתוב בפירוש ש ILLUSTRATOR CS3 לא תומך בשפות XYZ ביניהן הייתה עברית

בכל אופן הסתדרתי- הורדתי גרסה רשמית של הדגמה מהאתר שלהם ושם כבר היה עברית (אמנם הפוכה אבל הבנתי שזו הצורה כרגע לעבוד בILLUSTRATOR עם עברית... ויש תוכנות צד שלישי שהופכות כתב)

תודה בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעת לזה, לי יש את Illustrator CS3 ME והתמיכה שלו בעברית מושלמת לגמרי, כולל כיתוב בכיוון הנכון וכל אפשרויות עיצובי הפונטים שבאנגלית מתאפשרות גם בעברית. אולי יש פונטים אחרים שאני לא מכיר ולא מותקנים אצלי, שהתמיכה בהם מוגבלת, אבל קשה לי להאמין.

לספציפיקציות של התמיכה של מוצרי ME, אילוסטרייטור ME ביניהם, רשומה במפורש תמיכה מלאה בעברית, ערבית ופרסית.

רוב התוכנות שאין להן גרסת ME, ומשווקות עם החבילות של CS3 ME, הן תוכנות שפותחו ע"י מאקרומדיה כמו ו DreamWeaver.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, זה מה שקורה בגרסה ה"רגילה" שהיא לא ME.

שימי, אני אנסה לחפש לך, אבל כרגע אני יכול רק לתת לך לינק שמפרט את הפיצ'רים לתמיכה בעברית (וגם ערבית ופרסית, כחלק מהיכולות של ה ME):

http://download.winsoft.eu/documents/AICS3MESpecFeatures.pdf

כפי שאתה יכול לראות כאן, גרסת ה ME תומכת בצורה מוחלטת כמעט ב 100% בעברית, ערבית ופרסית, וגם בטקסט מרובה שפות.

המגבלות הן בודדות: יש בעיה בלשלב יותר משפה אחת של ME בטקסט (אין בעיה עם שפת ME כמו ערבית יחד עם אנגלית בטקסט, אבל יש בעיה עם טקסט של עברית + ערבית ביחד), ויש פורמט מסויים (WMF) בו אתה יכול להשתמש באנגלית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מפתיע מה שהראית לי עכשיו :)

בכל אופן תנסה למצוא לי משהו בADOBE עצמו (בזמנך החופשי,לא בוער, כרגע אני מסתדר לא רע עם הטריקים של העברית ההפוכה) ...זו בהחלט תהיה הפתעה נעימה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...