שאלה הקשר למשקל ולהתעמלות...פרטים בפנים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה הקשר למשקל ולהתעמלות...פרטים בפנים

N82

Recommended Posts

ואם הוא יעשה 20 כפיפות בטן עם תוספת משקל יהיו לו קוביות מנופחות? היפרטרופיה זה תהליך מאוד מאוד איטי. בעוד שהגוף מסוגל לסגל לעצמו כמות שומן כמעט אינסופית ובמהירות רבה יחסית, וגם מסוגל לשרוף שריר\שומן במהירות יחסית גבוהה, בניית שריר זה תהליך ארוך, איטי ומייגע, שתלוי הרבה מאוד בגנטיקה האישית.

עבודה על סיבולת, ובעיקר על הסיבים האיטיים לא תתן לבחור הרבה, ובכל אופן החיטוב עומד ביחס ישר לאחוז השומן שבגוף. במילים אחרות - עדיף יהיה לו לבצע אימוני כוח לשימור השריר הקיים(כמה שיש) ולהמצא בגרעון קלורי מתון יחסית(מכניס פחות ממה שהוא שורף ביום) כדי לשרוף שומן בצורה איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון צריך להוריד אחוזי שומן ונכון בנית שריר זה לוקח זמן

אבל לעשות מעל 20 חזרות או מקסימום 25 חזרות זה כבר מתחיל להיות אימון אירובי

וצריך לקבוע לפני מה המתרה של האימון

כי לאימון אירובי עדיף דברים אחרים כמו ריצה\שחיה וכו ולאורך זמן ארוך יותר

העניין של עד 20 חזרות זה שהוא לא יעבור יותר מידי את גבול ה10 שניות של הATPCP

שבגבול הזה האימון כוח האמתי

כמובן החזרות צריכות להיות קשות כי בלי זה האימון לא יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה תלוי בגנטיקה, וכמובן שזה תלוי באחוז השומן בגוף (הגבול הוא 11 אחוז, ד.א), אבל אם לא תנפחו את השריר, כמו שמנפחים כל שריר אחר בגוף, הוא לא יבלוט ויראה מרשים, הוא יראה כמו שריר הבטן של ילדה אנורקסית. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שזה תלוי בגנטיקה, וכמובן שזה תלוי באחוז השומן בגוף (הגבול הוא 11 אחוז, ד.א), אבל אם לא תנפחו את השריר, כמו שמנפחים כל שריר אחר בגוף, הוא לא יבלוט ויראה מרשים, הוא יראה כמו שריר הבטן של ילדה אנורקסית. :-\

לפני חצי שנה כשנבדקתי הייתי עם 8% (אמנם מכשיר שמבוסס על מוליכות אז הוא לא בהכרח מדוייק) ואני לא רזה בצורה קיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים..אני בכלל שאלתי משהו אחר

אני יודע איך להוריד את הכרס.פשוט לסתום את הפה כמה שאפשר(אני מתחיל לאכול 2 ארוחות ביום,לא לאכול 4 שעות לפני השינה)

ולשחק הרבה כדורסל

עכשיו השאלה שלי הייתה:אם אני מתחיל לעשות ,לרוץ,משקולות,חזה,כפיפות בטן,מתח וכו האם אני יעלה במשקל או ירד עקב השרירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כבר הורדתי 15 קילו

ונשאר את הבטן בהעודף האחרון שצריך להוריד

וכל השאלה שלי הייתה עם אני יתחיל להורים משקולות האם אני יעלה או יוריד במשקל

(עם 3 ארוחות נורמליות כל יום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כבר הורדתי 15 קילו

ונשאר את הבטן בהעודף האחרון שצריך להוריד

וכל השאלה שלי הייתה עם אני יתחיל להורים משקולות האם אני יעלה או יוריד במשקל

(עם 3 ארוחות נורמליות כל יום)

אם תוסיף מסת שריר תעלה במשקל נקודה

ותזונה טובה זה 5 ארוחות ביום לא 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזונה טובה זה מה וכמה שאתה אוכל בארוחות, ולא מספר יבש חסר משמעות שמתאר כמה פעמים אתה אוכל ביום.

Boomerang, התכוונתי שהגבול שיראו קוביות הוא בערך 11 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

קודם כל ראיתי שמשהו כתב כאן ששומן יהפוך לשריר זה שטויות שומן לא הופך לשריר,השריר צריך לגדול והשומן צריך להעלם

בגלל שאתה רוצה גם לגדול בשריר,להתחטב וגם לרדת באחוזי השומן אתה צריך גישור.

אני מתאמן כבר 10 שנים,ואני מכיר את המצב שלך מקרוב מחברים שאמנתי.

אני יכול לתת לך שיטה שהיא הכי מהירה והכי אפקטיבית שיש,אבל אתה צריך להיות רציני ולהתמיד.

ולגבי משקל,תבטל את המדד הזה כי הוא לא משקף את התוצאות ברגע שאתה גם עובד על אנ-ארובי(משקולות).

בזמנו זה היה שיטה מאד חדשה וקראתי אותה באינטרנט.

הפחמימות שאנחנו כל כך אוהבים הם גם האוייב הכי גדול לאנשים כמוך,שמדובר בלחם,פיתות,תפוחי אדמה,פסטות,לזניה.

אתה יכול להתאמן 20 שנה אבל אם התזונה שלך לא נכונה אתה תגדל בשריר אבל תמיד יישאר לך כרס ואחוזי שומן גבוהים.

השיטה מסיבית ורואים תוצאות מדהימים אחרי שבועות ספורים.

זה נקרא דיאטת חלבונים,זה אומר שאתה מבטל את צריכת הפחמימות שלך כמעט לחלוטין,ברגע שאתה מתאמן אתה צריך להפוך 3 ארוחות

גדולות ל6 קטנות במהלך היום,בשביל מחזור זורם של חלבון לשריר,ב4 מהארוחות האלה אתה לא אוכל פחמימה בכלל,הזמן היחידי שאתה אוכל

פחמימות זה לפני האימון כוס אורז(תבשל זה לוקח שנייה אל תיהיה עצלן),לא לחם ! זאת פחמימה גרועה,אתה צריך פחמימות מורכבות,ואני מאד ממליץ על

אורז,וממש קצת פחמימות אחרי אימון,הארוחות שלך צריכות להיות בנויות אך ורק על חלבונים,(חזה עוף,בשר(קיימים אחוזי שומן אבל מזעריים),ביצים,דגים,

חלבה(הייתי אוכל את זה כל היום זה מפוצץ בחלבון).

אחרי הכל הפחמימה היא זו שנותנת אנרגיה להתאמן וחשוב שעה וחצי לפני אימון שהגוף יספיק לפרק את האנרגיה מהאוכל.

מצטער אחי אבל אתה גם מבטל את הלחם לחלוטין וכל סוגי הבצק(אפשר פסטה לפני אימון ואחרי אבל לא בכמויות).

תבטל אותו עד שתגיע לתוצאות שאתה רוצה ואז תרשה לעצמך להתפנק...

במקביל תשתה משקה חלבונים אחרי אימון ולפני שינה,(פעמיים ביום).אני ממליץ על ULTIMATE NUTRITION

שמע הכל תלוי כמה תתמיד,וכמה אתה רוצה את הגוף שתמיד חלמת עליו כי זה יהיה קשה.

חבר שלי סבל כל החיים מהבעיה הזאת של כרס מבעסת...ואחרי שנתתי לו את הדיאטה הזאת הוא גם עלה בשריר וגם הוריד שומן באופן דרסטי ומהר מאד !

אתה חייב אבל חייב לפחות שני אימוני ריצה או ספיננג בשבוע !(עדיף 3)

אני ממליץ בחום...אל תקשיב לאף אחד יש הרבה שליליים בכל דבר,אני נותן לך נוסחא בדוקה ומהירה והכי חשוב בריאה בלי סמים וסטרואידים.

יהונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...