שאלה הקשר למשקל ולהתעמלות...פרטים בפנים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה הקשר למשקל ולהתעמלות...פרטים בפנים

N82

Recommended Posts

אני 184 שוקל 76.מצב תקין

יש לי כרס קטנה שאני רוצה להוריד

השאלה שלי היא

אם אני מתחיל להרים משקולות לעשות כפיפות בטן מרפקים אימון של שעה כל יום

אני יתחיל לעלות במשקל או לרדת? עקב השרירים שאני מפתח(אני לא מר עולם אבל עדין שרירים)

כי הרי שריר שוקל יותר משומן

אבל מה שמסקרן אותי זה האם המשקולות שאני ירים ויתאמן במשך חודשים יעלה אותי במשקל או יוריד אותי במשקל(כי גם נשרפים שומנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגדול המשקל של הגוף שלך לא אמור להשתנות בהרבה אם אתה עושה אימוני כוח.... אתה הופך את השומן לשריר, ובאמת נראה לי שאם כבר, אז רק תעלה.

184 שוקל 76... חח אתה בערך כמוני, רק שאני שוקל איזה 2-3 קילו פחות....

ובקשר לכרס, כפיפות בטן יעצבו לך את הבטן

אומנם הכרס תרד. אבל תשמע ממני,תרוץ, או שתקפוץ בחבל אם לא בא לך, כדי שהכרס תרד יותר מהר :xyxthumbs:

אם תעשה רק כפיפות בטן יקח לך הרבה זמן להוריד את הכרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לכרס, כפיפות בטן יעצבו לך את הבטן

אומנם הכרס תרד. אבל תשמע ממני,תרוץ, או שתקפוץ בחבל אם לא בא לך, כדי שהכרס תרד יותר מהר

אם תעשה רק כפיפות בטן יקח לך הרבה זמן להוריד את הכרס

תעשה טובה אם אתה לא מבין בכלום בתחום הזה אל תכתוב שטויות :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

פותח הדיון אחוזי שומן גבוהים מה שהכרס מסמלת(למרות שכרס קטנה זה בריא לגבר)

מורידים קודם כל בתזונה נכונה ורק אחרי זה באימונים

האימונים צריכים להיות בעיקר אירוביים (ריצה\שחיה \אופנים וכו)

אבל גם לשלב משקולות יעזור מאוד

(אפשרי לשרוף הרבה קלוריות רק אם משקולות אבל לא מומלץ אם הכוונה זה לרדת באחוזי שומן

ולא להיות קרנף)

לכפיפות בטן אין הרבה משמעות להורדת הכרס

וזה מסיבה פשוטה שהשומן מעל השרירי הבטן

דרך אגב כמו שאמרו שומן לא אופך לשריר

שומן זה רק לשריר כמו פחמימות וחלבונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומן נצרך בפעילות אירובית מתונה (דופק 60-70% מהמקסימום) לאורך זמן (ממה שאני יודע - הוא מתחיל להיצרך רק 15 שעה אחרי תחילת הפעילות).

עבודה על שרירים לא תעזור ישירות, אבל לתוספת מסת שריר יש השפעה חיובית על צריכת האנרגיה בפעילות אירובית (בבחינת "הגדלת נפח המנוע").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, הוא יכול להתאמן הכי חזק שבעולם. בלי תזונה הוא לא יהיה קרנף, וגם אם הוא יקפיד - אתה לא חושב שזה יקח לו טיפה זמן ? אלא אם כן מישהו כאן מתכנן סייקלים ולא ידעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמתאמן כבר שבע חודשים ונרשם לחדר בשביל להוריד את הכרס אני יכול לומר שבלי תזונה נכונה אי אפשר להוריד את הכרס לא משנה מה תעשה.

אני עושה 500 כפיפות בטן כל אימון (בד"כ פעמיים בשבוע, לפעמים שלוש) וזה לא כזה עוזר לכרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומן נצרך בפעילות אירובית מתונה (דופק 60-70% מהמקסימום) לאורך זמן (ממה שאני יודע - הוא מתחיל להיצרך רק 15 שעה אחרי תחילת הפעילות).

עבודה על שרירים לא תעזור ישירות, אבל לתוספת מסת שריר יש השפעה חיובית על צריכת האנרגיה בפעילות אירובית (בבחינת "הגדלת נפח המנוע").

שומן פחמימות וחלבונים כל הזמן נצרכים גם בלי אימון

השאלה באיזה כמויות

ובעקרון לאורך זמן כמה שהפעילות יותר אינטנסיבית ויותר זמן הגוף ישרוף יותר קלוריות

הבעיה שפעילות אינטנסיבית מידי לא בריאה לגוף מבחינות אחרות ויש בה יותר סכנה לפציעות ספורט

קרירין, הוא יכול להתאמן הכי חזק שבעולם. בלי תזונה הוא לא יהיה קרנף, וגם אם הוא יקפיד - אתה לא חושב שזה יקח לו טיפה זמן

ברור שייקח זמן וברור שתזונה מאוד חשובה

בתור אחד שמתאמן כבר שבע חודשים ונרשם לחדר בשביל להוריד את הכרס אני יכול לומר שבלי תזונה נכונה אי אפשר להוריד את הכרס לא משנה מה תעשה.

אני עושה 500 כפיפות בטן כל אימון (בד"כ פעמיים בשבוע, לפעמים שלוש) וזה לא כזה עוזר לכרס.

כמו שאמרתי מקודם השומן נימצא מעל שרירי הבטן

ככה שלא מורידים כרס דרך תרגילי בטן

חשוב לחזק את שרירי הבטן וזוקפי הגב (השריר הנגדי) כי הם מאוד חשובים ליציבה

אבל הורדת כרס זה קודם כל תזונה אחרי זה אירובי ואימון כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה עושה 500 כפיפות כל אימון? מה אתה מנסה להשיג בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת טמטום

שרירי בטן כמו כל השרירים האחרים צריכים עצימות גבוה כדי להתחזק

אם עוברים 20 חזרות בלי בעיה סימן שהאימון לא אפקטיבי יותר וצריך למצוא תרגיל אחר לחזק את השריר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין היקר, לפני שאתה אומר שזה טימטום תבין שעבודה על שריר מחולקת ל-2. תעשה 20 כפיפות בטן בעצימות גבוהה - יהיו לך קוביות, אבל נראה אותך עושה 100 כפיפות בטן. לעומת זאת, הבחור כאן החליט שקוביות מנופחות זה לא מה שהוא רוצה, אז הוא החליט ללכת על הכיוון השני ולחזק את שרירי הבטן מבחינת סיבולת ובו זמנית לחטב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה 500 במכה.

אני עושה שני סטים של 150, ואז סוג אחר של כפיפות שני סטים של חמישים ואז סוג נוסף של 25 כל אחד.

אחלה חיזוק לשרירי בטן.

שטויות ב150 כפיפות אתה עובר הרבה מעל הזמן של הATPCP

ואם הייתה מבין בזה הייתה יודע שזה טמטום לעבור תATPCP באימון כוח

קרירין היקר, לפני שאתה אומר שזה טימטום תבין שעבודה על שריר מחולקת ל-2. תעשה 20 כפיפות בטן בעצימות גבוהה - יהיו לך קוביות, אבל נראה אותך עושה 100 כפיפות בטן.

1-קוביות זה אחוזי שומן נמוכים

2-אם אתה בכלל מסוגל לעשות 100 כפיפות במכה אתה חייב תרגיל אחר לחזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...