בעיה ביציאת אודיו קידמית במארז - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ביציאת אודיו קידמית במארז

andralamusya

Recommended Posts

רשמתי לך כבר זו לא בעיה בלוח אם וגם לכרטיס קול של קרייטיב.

כדי שתילך לילמוד מה זה סינכרון אנכי, כי זה בעצם מגביל את ה-FPS על מיספר ה-HZ של המסך, בכול מסך יש לי את הרעש הזה.

זה לא קשור.

עכשיו בחזרה לנושא, הבעיה היא לא בכרטיסי הקול שנית.

ניתקתי היום את מאווררים ושום דבר לא זז עדיין יש רעשים.

כניראה היציאה הקידמית דפוקה, ניסתי לנתק אותה מהמארז אבל מה זה יתן לי? עדיין יש רעשים, ואני לא מכיר מישהו שיש לו גם את המארז הזה.

בכול אופן חבר שלי מקבל מחשב שהוא הזמין כולל המארז, אז אני ישאל אותו, תודה בכול אופן.

מצטער, לא הבנת אותי...

לא אמרתי שיש בעיה בכרטיסי הקול שלך.

לא אמרתי שתפרק את היציאה הקדמית שלך.

לגבי הסנכרון האנכי... בסה"כ ציטטתי אותך כשכתבת שבהפעלתו שמעו חלק ובביטולו חזר הרעש.... האם נכון ?

לא התכוונתי שתפרק את שלך או שתיקח למישהו אם אנטק 900 בהכרח אם אתה יודע שזה לא ניתן לפרוק.

המטרה היא לחבר יציאה קדמית אחרת לכרטיס הקול במחשב [קרייטיב או לוח אם] ולהבין אם הבעיה היא ביציאה שלך בלבד או לא.

הדרך היא להשאיל ממישהו שאצלו ניתן לפרוק בקלות, כי חשבתי שחיבור [הפלאג] יציאת האוזניות זהה אצל כולם [סטנדרטי לכרטיסי קול] .

בנוסף, רציתי לשאול עוד משהו.... האם חוץ מאוזניות יש לך עוד התקנין מחוברים לפאנל הקדמי [uSB, FIREWIRE , וכו'...] ?

בסה"כ לחבר רק את הפלג של יציאה אחרת לכרטיס הקול שלך לבדיקה [בלי לחבר אותה למארז!], זאת כדי להוכיח באופן וודאי האם יש בעיה ביציאה הקדמית שלך בלבד או לא ....

לא אמרת האם יש התקנים נוספים מחוברים לפאנל הקדמי, אם יש אז תנסה לבדוק בלעדיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאה הרגילה חיבור ישיר מהכרטיס אין רעשים, כניראה שהיציאה הקידמית פוגעת באיכות , לא משנה תודה בכול מיקרה על הניסיון לעזור.

מה שמוזר שהמחשב מציג 1000 FPS יש את הרעש.

אחכה לתגובות נוספות או לחבר שלי שיקבל את אותו המארז היום או מחר, שוב תודה על העזרה!!

אם אכן יהיה רעש אצל חבר שלי אני ישלול בעיית חומרה, וזה מה שאני רוצה לישמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...