אם אני מעביר ראוטר שהוגדר בחשב שלי לבית אחר עם מחשבים אחרים,אוטומטי הוא יעבוד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אני מעביר ראוטר שהוגדר בחשב שלי לבית אחר עם מחשבים אחרים,אוטומטי הוא יעבוד?

N82

Recommended Posts

אם אני מעביר ראוטר שהוגדר בחשב שלי לבית אחר עם מחשבים אחרים,אוטומטי הוא יעבוד?

יש לי ראוטר בבית שעובד וסתם רציתי לדעת אם אני לוקח את הראוטר הזה מחבר אותו בבית אחר עם מחשבים אחרים זה אוטמי יגלוש?

או שאני יצטרך להכנס להגדרות באתר של הראוטר ולשנות שם משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה מודם מדגם אחר יכול להיות שזה לא יעבוד כי יש מודמים שעובדים בופן דומה ויש כאולו שעובדים באופן שונה אחד מהשני..

כמובן שהראוטר יתחבר עם שם המשתשמש והסיסמא שמוגדרים אצלו לפני זה ויתן אפשרות גלישה ברגע שהוא מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הראוטר כרגע מתחבר לעוד מודם מסויים(נניח ADSL), אז לא תיהיה כל בעיה, כל עוד אתה מעביר אוו למודם שעובד באותו הפרוטוקול

בשביל קצת סדר בנושא:

כל המודמים של בחיבור עובדים בPPPOE

*למעט מודם אחד-> SPEEDTUOCH ALCATEL הדגם עם ה5 מנורות, 153.jpg שעובד בחיבור VPN(שאותו מגדירים כPPTP והשרת שמים את IP של המודם שזה 10.0.0.138)

אם זה כבלים, זה PPTP/L2TP, כל המודמים תומכים בשני הפרוטוקולים

*אבל יש מצבים שבמהם מגדירים(מול הספקית והכבלים) את המודם כך שיעבוד ללא חייגן, הכוונה בחיסור אוטו'

לסיכום, אם לא מחליפים פרוטוקולים->יעבוד חלק, אם כן, תגדיר בהתאם את הראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק,

כמו שאמר הבחור מעלי, גם אם שניכם בכבלים, ולשניכם אותו מודם (לא שזה משנה הרבה בכבלים) עדיין אולי אחד עם חייגן ואולי השני בלי?

ואולי לאחד מוגדר open access business בכבלים על מנת שיהיה לו IP קבוע ברשת הפנימית שלהם למנוע ניתוקים?

קח גן בחשבון שבמידה ואתם מתחברים ב ADSL או בכבלים עם חייגן, אז לשניכם (מן הסתם) יש מנויים שונים ולכן גם שם משתמש וססמא שונים.

בקיצור, כן, רוב הסיכויים שתהיה בעיה וכן תצטרך לשנות הגדרות בנתב, הכל תלוי בהבדל בין סוג החיבור שקיים אצלך לאינטרנט לסוג החיבור בבית השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...