מחפש מארז חדש - זקוק לעזרה (תקציב - 700 עד 1,500) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז חדש - זקוק לעזרה (תקציב - 700 עד 1,500)

HydroIT

Recommended Posts

אז ככה, אני עוד לא סגור לגבי התקציב, אבל מספר דגמים שאהבתי מבחינת מראה/יעילות וכו', וכמובן - מספר שאלות.

Themaltake Kandalf LCS - זה עם המערכת המובנית. המערכת הזו שווה משהו או שזה סתם גימיק שלא עושה ת'עבודה?

CoolerMaster Mystique 632 - נראה טוב, אבל קצת צפוף. לא מצאתי ביקורות עליו, מומלץ?

Antec P182 SE - מצד אחד יש לו גימור מדהים, מצד שני... שם זה בערך נגמר. יש לו עוד יתרונות?

NZXT Zero - פשוט נראה מדהים. לא מצאתי ביקורות.

לסיכום, התקציב הוא באיזור ה-700 עד 1,500 (גג, אני מעדיף להשאר מתחת ל-1,000 ש"ח למארז, אבל אם יש משהו יוצא דופן שממש שווה את זה - אני בהחלט אשקול).

יש המלצות?

משהו ממה שאהבתי שווה משהו?

המפרט עוד לא סגור (ולמען האמת - גם לא ממש משנה).

צאו מנקודת הנחה שזה מפרט יקר, ולכן בטח יכיל Q6600 (או תחלופה אחרת שלו, בהתאם לתאריך הקנייה), 8800GTS החדש (או D8E אם יהיה במלאי בתאריך הקנייה), לוח-אם וזכרונות בכלל לא סגור, למעבד יהיה או מים או אוויר (Thermalright Ultra 120 eXtreme), וספק של לפחות 500 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשום תקציב בכותרת דבר ראשון.

דבר שני תרשום את המפרט שלך ואת השימושים בהודעה הראשית.

נערך.

אני, אישית, לא מבין למה המפרט משנה, אבל בכל מקרה, סיפקתי את המידע שאני יכול לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשפוט לפי המארזים שהוא רשם בתור "שקילה", אני מאמין שחשובים לו כל הקריטריונים שציינת.

בדיוק.

אני מאוד מתחיל לנטות לכיוון ה- Armor LCS, אבל הביקורות שמצאתי מאוד מגוונות.

ההסתגויות היחידות שלי ממנו הן -

החיבורים מלמעלה קצת מפריעים לי (נוח לי יותר כשזה מקדימה/מהצד), אבל אפשר להתגבר על זה.

אני חושב שהוא ממש בס"מ גבוה מדי מהמקום שיש לי עבור מארז - אני צריך לבדוק את זה.

הוא שוקל 21 קילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הארמור מארז בזבזני לטעמי, בתקציב הזה עדיף את האירוקה.

במיוחד שמה שחשוב לך זה: , מרווח פנימי , מראה וקירור.

הבעייה ששמתי לב אליה באיוריקה - הוא בטוח לא נכנס לי במקום שמיועד למחשב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשמר מקירור מים של TT, זה לא בריא.

אם הייתי יכול להרשות לעצמי 1500 ש"ח על מארז הייתי קונה CM Cosmos בלי לחשוב פעמיים.

אבל הבחירה ההגיונית במקרה שלך היא כנראה האירוקה (בעיני אחד המארזים הכי מכוערים שיש, ועדיין מומלץ).

עריכה: עכשיו טרחתי גם *לקרוא את האשכול* והבנתי כמה טמבל יצאתי.

אני לא יודע ממש מה הגודל של כל מארז ככה שאני לא יכול לעזור כאן הרבה.

מה שכן, אם האירוקה גדול מדי אז קל וחומר שהקוסמוס המפלצתי גם יורד מהפרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להשמר מקירור מים של TT, זה לא בריא.

אם הייתי יכול להרשות לעצמי 1500 ש"ח על מארז הייתי קונה CM Cosmos בלי לחשוב פעמיים.

אבל הבחירה ההגיונית במקרה שלך היא כנראה האירוקה (בעיני אחד המארזים הכי מכוערים שיש, ועדיין מומלץ).

עריכה: עכשיו טרחתי גם *לקרוא את האשכול* והבנתי כמה טמבל יצאתי.

אני לא יודע ממש מה הגודל של כל מארז ככה שאני לא יכול לעזור כאן הרבה.

מה שכן, אם האירוקה גדול מדי אז קל וחומר שהקוסמוס המפלצתי גם יורד מהפרק.

מה רע בקירור מים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעיל יותר מקירור אויר איכותי שעולה גג חצי.

בוא נגיד ככה: כשאני אקנה מחשב חדש, אני מתכנן לפנק את הישן מלולאת מים של TT, בשביל ההתנסות יותר מאשר הביצועים. זה זול וזה מים.

אם אני ארצה להרכיב מערכת שתשפר את הביצועים של המחשב (ספק אם זה יקרה אי פעם. אני לא כזה הארדקור גיימר/אוברקלוקר) צריך להשקיע בבלוקים/רדיאטורים איכותיים. כמובן שכדאי גם שהמשאבה תהיה שקטה והחיבורים למיניהם לא יעשו בושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעיל יותר מקירור אויר איכותי שעולה גג חצי.

בוא נגיד ככה: כשאני אקנה מחשב חדש, אני מתכנן לפנק את הישן מלולאת מים של TT, בשביל ההתנסות יותר מאשר הביצועים. זה זול וזה מים.

אם אני ארצה להרכיב מערכת שתשפר את הביצועים של המחשב (ספק אם זה יקרה אי פעם. אני לא כזה הארדקור גיימר/אוברקלוקר) צריך להשקיע בבלוקים/רדיאטורים איכותיים. כמובן שכדאי גם שהמשאבה תהיה שקטה והחיבורים למיניהם לא יעשו בושות.

כן, אחרי חקירה הבנתי גם שהבלוק למעבד נסדק לעיתים קרובות אחרי שימוש רצוף וממושך.

אז בכל מקרה - איזה מארז מומלץ בתחום של 700 עד 1,000 ש"ח? (אם אין בזה מערכת קירור ייחודית כלשהי - אין לי כוונה להוציא עליו יותר מ-1,000).[br]פורסם בתאריך: 24.12.2007 בשעה 00:11:35

החלטתי לקחת את ה- 900 בסוף, בתוספת של 2 מאווררים, פילטרים, ופאן באס (כנראה ההוא של זלמן).

תודה רבה, אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אחרי חקירה הבנתי גם שהבלוק למעבד נסדק לעיתים קרובות אחרי שימוש רצוף וממושך.

אז בכל מקרה - איזה מארז מומלץ בתחום של 700 עד 1,000 ש"ח? (אם אין בזה מערכת קירור ייחודית כלשהי - אין לי כוונה להוציא עליו יותר מ-1,000).[br]פורסם בתאריך: 24.12.2007 בשעה 00:11:35

החלטתי לקחת את ה- 900 בסוף, בתוספת של 2 מאווררים, פילטרים, ופאן באס (כנראה ההוא של זלמן).

תודה רבה, אפשר לנעול.

אחלה מארז אהבתי את המראה שלו

רק אל תשכח לקנות איתו קומפרסור לניקוי או שואב ....(-:

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מארז אהבתי את המראה שלו

רק אל תשכח לקנות איתו קומפרסור לניקוי או שואב ....(-:

תתחדש

בעקרון בשביל זה נועדו הפילטרים, אבל אני משער שפעם בכמה זמן אני בכל זאת אפתח אותו עד הסוף וינקה טוב טוב :)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...