N73 או K800I - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N73 או K800I

orninyo

Recommended Posts

כל מה שכתבתי פה על הN73 התייחס לMUSIC EDITION ד"א.

בK הספיקר שיחות לי הספיק לחלוטין,הגברתי קצת את החיצוני->עושים את זה ע"י התוכנה FAR עם פלאגין OESPF ,לא כזה מסובך[תלוי עד כמה אתה מבין במחשבים] יש מלא מדריכים,תתחיל בPOCKET.CO.IL ושים לב למה שאתה עושה שלא תדפוק לך תפלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על הדיליי.

בקיצור אחרי שבוע עם הפלאפון. הנה הרשמים,

א. אני לא יודע מי דיבר על איטיות ואין ספור באגים, המכשיר(של רשת אורנג') פשוט טס, מאוד מהיר, ממשחק מאוד ידידותי, נראה טוב מאוד. אני לא יודע מה היה עד עכשיו אבל הפלאפון הפתיע אותי לטובה.

ב. מצלמה, הכי טובה שראיתי(מלבד ה95 כמובן) איכות פשוט אדירה, השוואתי אותו עם K800/610 V3 W880 6288 ועוד, והיא פשוט ליגה אחרת, צילום מדהים בלילה(פלאש מצויין-פחות טוב מה800)

פשוט מצלמה הכי טובה בשוק.

ג. מוזיקה, פשוט חוויה, נהדרות עם עוצמה גבוה מאוד ללא רעשי רקע, 2 שהשאירו את ה610 חיוור פשוט איכות מעולה בעוצמה גבוה.

לסיכום, כל מי שיכול להרשות לעצמו פלאפון כזה פשוט מומלץ בטירוף, יש בו הכל החל ממצלמה אדירה, נגן מולטימדיה+רמקולים/אוזניות מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה מכישר נפלת

אבל גם N73ME שנקנה מאדם פרטי ושיחקתי איתו

וגם N73ME שנקנה מאורנג' ושיחקתי איתו

שניהם היו איטיים כמו לא יודע מה,אני לוחץ על לפתח את ספר הטלפונים,אני הולך חוזר והוא עדיין טוען

מהרגע שהייתי לוחץ על כפתור תפריט עד שהתפריט היה נפתח הייתי מזדקן מרוב הזמן שזה היה לוקח לו.

ובכללי הוא היה איטי מאוד

וזה במצבים ששניהם לא היו עמוסים עם תוכנות ברקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לך על ה-N73, אולי המצלמת תמונות שלו במעט פחות טובה: פחות חדה ואין לה פלאש אמיתי, אבל יש לה לפחות פלאש לד חזק, תמונות חיות יותר ( יותר צבעים ), והמצלמת שלה הרבה יותר טובה .

הרמקולים הרבה יותר חזקים.

המסך הרבה, אבל הרבה יותר גדול.

המגן של המצלמה לא נפתח בכיס ( מדבר לפי יעונים של אנשים אחרים ).

סימביאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה אני אלך על הSE

תגידו אתם יודעים אם אפשר לעשות דבר כזה:

להשאר עם הסים הישן שלי שהוא לא דור שלישי ואז לא להיות חייב לשלם את ה20 לחודש על האינטרנט שבא עם הדור שלישי?

אתה יכול לנסות אבל לא בטוח שזה יעבוד, נתקלתי בכמה אנשים שהיו להם בעיות בהוצאת וקבלת שיחות כאשר סים דור שני ישב בתוך מכשיר דור 3. מצד שני, יכול להיות שיש אלפי אנשים שמשתמשים בשיטה הזו בהצלחה ואני לא יודע עליהם... שים לב שגם לא תוכל לגלוש במהירות נורמלית כי אתה תהיה מחובר לרשת דור 2.5 האיטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה מכישר נפלת

אבל גם N73ME שנקנה מאדם פרטי ושיחקתי איתו

וגם N73ME שנקנה מאורנג' ושיחקתי איתו

שניהם היו איטיים כמו לא יודע מה,אני לוחץ על לפתח את ספר הטלפונים,אני הולך חוזר והוא עדיין טוען

מהרגע שהייתי לוחץ על כפתור תפריט עד שהתפריט היה נפתח הייתי מזדקן מרוב הזמן שזה היה לוקח לו.

ובכללי הוא היה איטי מאוד

וזה במצבים ששניהם לא היו עמוסים עם תוכנות ברקע

זו התלהבות ראשונית. אחרי חודש הוא לא יבין למה בכלל קנה מכשיר דור 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות אבל לא בטוח שזה יעבוד, נתקלתי בכמה אנשים שהיו להם בעיות בהוצאת וקבלת שיחות כאשר סים דור שני ישב בתוך מכשיר דור 3. מצד שני, יכול להיות שיש אלפי אנשים שמשתמשים בשיטה הזו בהצלחה ואני לא יודע עליהם... שים לב שגם לא תוכל לגלוש במהירות נורמלית כי אתה תהיה מחובר לרשת דור 2.5 האיטית.

אותם אנשים פשוט לא הגדירו למכשיר שלא ינסה להתחבר לרשתות דור 3

בשניה שאתה מגדיר לו שיתחבר רק ל GSM אין שום בעיה.

ואני עדיין לא מבין באיזה סרט אתם חיים,הN איטי אחושרמוטה,המצלמה שלו צולעת לעומת הK(השוותי במו עיני).

לפתוח תספר טלפונים לוקח ממש הרבה זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו התלהבות ראשונית. אחרי חודש הוא לא יבין למה בכלל קנה מכשיר דור 3.

אבא'לה אני שנה וחצי עם מכשיר דור 3. עברתי את הK610 שהוא נחשב לאחד המהירים בשוק ואני אומר בפירוש הN7ME ממש לא איטי. אני לא יודע על איזה גרסאות אתם נפלתם אבל הגרסה שיש עכשיו באורנג' פשוט מצויינת. הספר טלפונים עם לפחות 200 שמות עולה תוך חצי שנייה, תפריט תוך שנייה. בקיצור המכשיר מאוד מהיר.

התמונות במצלמה לא פחות חדות מהK800 . אפשר לראות השוואות ברשת שאלה של ה73 טובות יותר מה800.

אם אתה יכול להרשות לעצמיך לך על ה73, לא תתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...