N73 או K800I - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

N73 או K800I

orninyo

Recommended Posts

לפני שתענו מה עדיף, יש לי כמה שאלות

1. לN73 אין חריץ להרחבת זיכרון?

2. האם באמת הN73 יותר איטי מהסוני?

3. האם באמת הN73 נתקע הרבה והסוני בכלל לא?

5. האם באמת הבטריה של הסוני נגמרת הרבה יותר מהר משל הN73 ?

מה היתרונות של כל אחד על השני והחסרונות ומה עדיף?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ברור שיש לו... אני חושב של mini sd

2. כן

3. לא יודע עם הוא נתקע הרבה אבל הוא איטי [יש לחבר שלי] ולי יש את הK800 והוא דיי מהיר וקרה לי שהוא נתקע אולי פעמיים...

5. הבטריה מחזיקה לי בשימוש אינטנסיבי בערך יום אפילו יומיים... [מוזיקה ומצלמה]

שמת לב שאין 4? xD

וכמו שsherlock1212 אמר המצלמה של הK יותר טובה... אבל אני לא ממש רואה יתרון בסימבאן =\

נ.ב

יש לי K800I בערך שנה... מאז שהוא יצא ואני ממליץ לך עליו אם אתה הולך לקנות [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש K800I ואני יכול לעזור לך קצת.

1) אין לי מושג.

2) כן, בהרבה. פשוט קח את 2 המכשירים (לא חובה לשחק איתם באותו הזמן, גם אחרי חודש אתה תזכור את האיטיות של ה- N73).

3) לא יודע עד כמה הרבה, אבל יצא לי לראות איך חבר שלי מוציא ומכניס את הסוללה כדי לפתור בעיות שונות במכשיר.

4) לא יודע מה ההבדל, אבל אני יכול להעיד על ה- K800I שבשימוש כבד (משחקים, מוסיקה, שיחות (גם שיחות וידאו) ואינטרנט) מחזיק כיום וחצי.

אגב, את ה- K800I שלי קניתי לא מזמן ואחרי שהייתה לי את אותה הדילמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם שמעתי שלנוקיה יש ממשק אינטרנטי הרבה יותר טוב (וגם שמעתי ששל הסוני ממש לא מרשים)

והוידאו של הנוקיה יותר טוב

ובנוקיה יש יותר פיצ'רים

יש פה איזה נציג של הN73 שיגיד את הצד שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה אותה בעיה והלכתי בסוף על ה K800

יש לו חבל על הזמן (אני משתמש בה הרבה) שומעים יפה הוא לא נתקע הסוללה מחזיקה הרבה זמן

הנוקיה יותר משוכלל בגלל המערכת הפעלה שלו אבל הוא איטי וזה מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה

לN73 יש אכן כרטיס לMINISD

הוא איטי בטרוף,הוא נתקע מספיק פעמים,המצלמה מעפנה ברמות,המצלמת VGA של הV3 שלי מוציאה תמונות טובות יותר.

מה שכן בK הוידיאו מעפן בהחלט. ומבחינת פיצ'רים לא נראה לי שיש משהו שחסר בK.

לגבי לי הסוללה של הK מחזיקה לפחות יומיים בשימוש אינטנסיבי-אל תשכח שגם הפלאש שלו הוא קסנון מה שאוכל הרבה .

אם אתה לא צריך את האופציה של תוכנות צד שלישי ומערכת הפעלה פתוחה לך על ה-K800I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה73 ולאחי את הSE..קורס הוא בחיים לא(קושחה+מערכת עדכנית),אבל מה לעשות מעכרת סימביאן קצת זמני תגובה איטיים,בעוד שבSE המערכת זזה חלק..

אבל יש לך את היתרון העצום של המערכת הפתוחה שנותנת לך שליטה מלאה על ממשק הטלפון..שלדעתי נותן הרבה,יש אינספור משחקים ואפליקציות שימושיות והדפדפן סבבה לגמרי..האיכות צילום ב73 טובה מאוד,הבעיה זה הדבר הזה שמזיזים כדי להפעיל את המצלמה זה מחורבן ברמות וכל הזמן עושה בעיות,צריך פעמיים שלוש עד שהוא מתאפס על עצמו כל פעם.

בSE יש לך מערכת סגורה ומהירה,אם לא בראש שלך עוד פיצרים חוץ ממה שהיא נותנת לך הוא בשבילך..אני אישית למשל מתחרפן שמה מהכפתור OBOX המחורבן הזה שאורנג תקעו על המקש הימני,אי אפשר להעיף אותו..וגם לא מצאתי דרך להתקין שמה משחקים דרך המחשב,ומה שכן הצלחתי עובדים לא משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כנראה אני אלך על הSE

תגידו אתם יודעים אם אפשר לעשות דבר כזה:

להשאר עם הסים הישן שלי שהוא לא דור שלישי ואז לא להיות חייב לשלם את ה20 לחודש על האינטרנט שבא עם הדור שלישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...