ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש!

kill_b7

Recommended Posts

רועי

נו , אז למה אתה לא מפעיל את ה IQ שלך

למה אתה מפעיל את הרגש שלך - כי ברור שהבחירה שלך ברון היא ריגשית ולא שכלית

אתה מתבלבל בין הרבה דברים

IQ הוא רק מדד אחד מתוך מכלול

אין אף אחד מחברי מנזה שהוא משהו - נניח כמו זוכה פרס נובל או מנהיג של מדינה או אפילו פורץ דרך או מגלה תגלית חשובה ( ברמת העיקרון - IQ גבוה הוא ערובה לכלום מלבד כישרון לפתירת מבחנים ניגזרי תרבות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רון פול:

אחרי שקראתי את כל הת'רד הזה אני חייב לציין שזה ממש מגוחך איך שאנשים מסבירים לך דברים לעומק ואז אתה מתחמק מזה בטענה שהם מתחמקים מהשאלה...

הסקרים שאתה מסתמך עליהם אולי אמת מראים את האחוזים במקומות ההם אבל חייבים להכניס למשוואה גם כמה אלקטולים יש לאיזור ההוא בשביל שיהיה לזה איזה משמעות.

גם אם מועמד זוכה ל 100% תמיכה ב 12 מדינות עם קצת אלקטורלים ו49% בכל שאר המדינות הוא עדיין יפסיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSTAW POLLS לא מתקיימים לפי איזורים גיאוגרפים

יכולה להיות לך אינטליגנציה RAW ענקית, אבל התפישה שלך של העולם גורמת לך לנצל אותה בצורה גרועה מאד.

שוב, אתה לא יודע מה אתה מדבר כי הSTAW POLLS לא מתקיימים לפי איזורים גיאוגרפים

הם מתקיימים באירועים, בדרך כלל אסיפות פוליטיות.

למשל:

City High School Practice Caucus (Iowa City, IA) 12/04/2007

1

25.9%

אם אתה מבין אנגלית אתה יודע בדיוק מה זה אומר.

אסיפה פוליטית בכאילו בבית ספר

בבית הספר שלי גם עשו בחירות בכאילו, ליברמן ניצח אבל היום הוא לא ראש ממשלה

בכלל כמה עלוב רון פול שהוא צריך לשים תוצאות של בחירות בתיכון באתר שלו

קרי לא זכה ל4 אחוז יום לפני הבחירות או שבוע לפני הבחירות או חודש לפני הבחירות. הוא עלה בסקרים, מה שנקרא מטאור

אם פול יעלה, סבבה. אבל בינתיים יש עשרות מתמודדים שיכולים להיות המטאור אז הסיכוי שזה יהיה הוא אם בכלל יקרה דבר כזה ורומני או ג'וליאני לא יזכור בעצמם הוא אפסי.

בגלל שאורי אמר משפט כזה או אחר שאתה לא אומר אותו זה לא אינדיקציה שאתה לא משקר לעצמך גם.

כמעט כל אחד שנכנס לתראד הזה קורא את מה שאתה כותב, מה שמציגים לך - ואיך אתה מגיב לזה ואומר שאתה דווקא כן צריך REALITY CHECK דחוף

רק שתדע שאחרי הבחירות אתה תרגיש ממש ממש ממש אידיוט וכולם ידעו וגם אם ישכח דבר זה מלב המשתמשים אני אפתח תראד גדול עם לינקים ופירוטי פירוטים כולל ציטוטים נבחרים.

ולא צריך לחכות יותר מדי, ב5 בפברואר יצביעו רוב המדינות ותיווצר תמונה כללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי

נו , אז למה אתה לא מפעיל את ה IQ שלך

למה אתה מפעיל את הרגש שלך - כי ברור שהבחירה שלך ברון היא ריגשית ולא שכלית

אתה מתבלבל בין הרבה דברים

IQ הוא רק מדד אחד מתוך מכלול

אין אף אחד מחברי מנזה שהוא משהו - נניח כמו זוכה פרס נובל או מנהיג של מדינה או אפילו פורץ דרך או מגלה תגלית חשובה ( ברמת העיקרון - IQ גבוה הוא ערובה לכלום מלבד כישרון לפתירת מבחנים ניגזרי תרבות )

כמובן, תמיכה במועמד בעל עמדות כמו שלך זה לפעול בצורה רגשית ולא שכלית.

רון פול:

אחרי שקראתי את כל הת'רד הזה אני חייב לציין שזה ממש מגוחך איך שאנשים מסבירים לך דברים לעומק ואז אתה מתחמק מזה בטענה שהם מתחמקים מהשאלה...

הסקרים שאתה מסתמך עליהם אולי אמת מראים את האחוזים במקומות ההם אבל חייבים להכניס למשוואה גם כמה אלקטולים יש לאיזור ההוא בשביל שיהיה לזה איזה משמעות.

גם אם מועמד זוכה ל 100% תמיכה ב 12 מדינות עם קצת אלקטורלים ו49% בכל שאר המדינות הוא עדיין יפסיד...

מה?

זה אני שמבקש לאורך כל הדיון הזה מאותם אנשים שרק פולטים משהו כמו "הוא טועה" להסביר למה הוא טועה.

Dark Respect ,כוונת המשורר היא שהם מתקיימים באזורים שונים ולא מקום קבוע אחד.

אף פעם לא השתתפת כאן בישראל בבחירות שהתקיימו במתחם בית ספר/תיכון?

אם RP יקבל 6% או פחות אתה מוזמן לפתוח לך תרד ולצחוק שם ככה שאתה רוצה.רק שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רון פול חבל שאתה כזה עבה, אני מציף אותך בהוכחות הסברים הדגמות וכל מה שיש לך להגיד זה שלא עושים את זה....

אני שמח שנסוגת ליעד ריאלי של 6%, קודם אמרת שיש לו אחלה סיכוי להיבחר ושהוא יבחר

וכן, השתתפתי בבחירות בבית הספר שלי שבו ליברמן קיבל כמעט 30% וניצח בבחירות וככה בדיוק שווים הSTRAW POLLS שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא מציף אותי בהוכחות שסותרות את מה שאני אומר.מה שכן בכמה הסברים לכמה דברים שאני מסביר למה הם אינם נכונים.

לא נסגתי לשום יעד שלי אני מאמין שיקבל יותר בספרות כפולות.מה שכן אתה אומר שמכוני הסקרים הארציים צודקים ואני לא.זאת אומרת שהוא צריך לקבל באזור ה6% כדי שהם יהיו צודקים לא? על זה אתה דן איתי ולכן זו היא המטרה.

אני מבין שלא הבנת למה אני מתכוון.בחירות רגילות שמתקיימות במתחמם של בית ספר/תיכון.הכוונה שהמקום משומם במתחם לבחירות בקאלפי.

אצלינו לפחות תמיד רוב הקלפיות של בחירות לראשות העיר/כנסת/ראש ממשלה מתקיימות במתחם של בתי ספר ותיכונים.אתה גם צריך ללמוד שאותו אזור הוא כמו קאלפי אחד זאת אומרת שלמשל אם מועמד T מקבל 30% בקאלפי אחד זאת לא אומרת שהוא ניצח בכל הבחירות.

רועי

אם רון פול הוא דר' אז הוא דר' לריצוף

אחי הצעיר , אתה בלטה. :s07:

אתה יודע שאני מסמפט אותך - וזה הכי חשוב ( חוץ מתשומת הלב )

המוד כבר אמר שלא להיגרר לדברים של ילדים קטנים לא?

וכן הוא ד"ר אבל לרפואה. בטח אתה לא מחשיב את זה למשהו רציני או חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גניקולוג, למי בדיוק אכפת אסד רופא עיניים...

זה שהוא עבר בית ספר לרפואה לא הופך אותו לנשיא טוב, פליטיקאי טוב, או למנהיג טוב בכלליות.

הבן אדם דגנרט גזען שחיי בעולם משלו, כנראה בגלל הדמיון הרב בינכם אתה תומך בו. אישית אני לא מבין למה שמעבר לידע כללי שטחי מישהו מתעניין בבחירות לנשיאות של מדינה שהוא לעולם לא היה ולא יהיה שייך אליה. ועוד יתמוך בנשיא שהדבר היחידי שהוא יעשה זה יפגע אנושות במעמדה של מדינת כמעצמה אזורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.שמעתי שהIQ הוא זה שקובע את האינטלגנציה(לפחות במובן השמרני של המילה) ושלי הרבה יותר גבוה מהממוצע העולמי והישראלי ככה שאני לא דואג.

אתה בדקת לעצמך את האייקיו ואתה מאמין ש-IQ קובע אינטליגנציה. כדאי לך להיות מודאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ר רון פאול לנשיאות 2008 !

לאחר צפייה בסרט The Invasion, אני חושב שאתה חייזר שהגיע מהחלל החיצון במטרה להשתלט על כדור הארץ, והצעד הראשון הוא רון פול כנשיא.

יש לי שאלה אחת ויחידה אליך ולא יותר: מהי מטרת מסע הפרסום שאתה עושה לו בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר צפייה בסרט The Invasion, אני חושב שאתה חייזר שהגיע מהחלל החיצון במטרה להשתלט על כדור הארץ, והצעד הראשון הוא רון פול כנשיא.

יש לי שאלה אחת ויחידה אליך ולא יותר: מהי מטרת מסע הפרסום שאתה עושה לו בפורום הזה?

יש לי תשובה ממש קצרה לשאלה שלך- אני לא עורך מסע פרסום בפורום הזה.

אתה בדקת לעצמך את האייקיו ואתה מאמין ש-IQ קובע אינטליגנציה. כדאי לך להיות מודאג.

ממליץ בחום לקורא גם את מה שכתבתי בסוגריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...