ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש!

kill_b7

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה ממשיך להביא דוגמאות של דברים זניחים ולא חשובים כדי לשכנע את עצמך

רודולף ג'וליאני הוא אחד האנשים שהכי ייטיבו עם אם יבחרו. זה יהיה נהדר אם הוא יבחר

הסקרים הכי טובים בתקופת השיא של קדימה אמרו 40 מנדטים, לפני הבחירות הסקרים הראו 32-34 ולא היו רחוקים מדי מהמטרה.

עכשיו, זה שרונצ'יק משיג את כל הכסף הזה ויש לו את כל שאר הדברים ועדיין הוא מפגר בסקרים לא עובר את ה6%, רק מעיד כמה אין לו סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דברים זניחים ולא חשובים" אתה בטוח שאתה רוצה להשתמש בזה?

או שאין לך מושג על מה אתה מדבר- קלוש או שאתה מנסה בכוונה להמעיט בערכם-סביר הרבה יותר.

אני זוכר טוב מאוד סקרים של 36-38 ממש לפני התוצאות ושוב אלו סקרים הרבה יותר טובים מאותם סקרים שאתה מדבר עליהם כי לא היו להם מגבלויות כל כך חמורות שמציגות תמונה כל כך צדדית.לישראל? הם רצים לנשיאות ארה"ב לא לנשיאות .

הוא מפגר רק באותם סקרים שלא מראים את המציאות כמו שהיא. על קארי וה4-6 אחוזי התמיכה בו בסקרים שמעת? ולא חסרים מקרים דומים נוספים.

זה סקרים שאנשים שילמו כסף כדי להשתתף בהם(לעמות רומני למשל ששילם עבור אנשים שיצביעו לו :lol:)

Wake County Young Republicans Straw Poll (Raleigh, NC) 12/06/2007 1 53.0%

San Diego County Republican Straw Poll 12/06/2007 2 23.3%

City High School Practice Caucus (Iowa City, IA) 12/04/2007

1

25.9%

Republican Party of Virginia Straw Poll (Arlington, VA) 12/01/2007

1

38.0%

The Primary Straw Poll AM 1280 (Minnetonka, MN) 11/28/2007 1 48.0%

Republican Abroad Korea Straw Poll (Seoul, Korea) 11/17/2007 1 50.0%

Fresno County GOP Straw Poll, Fresno, CA 11/15/2007 1 35.0%

Evanston (IL) Republican Club Straw Poll 11/11/2007 4 10.9%

New York State Republican Straw Poll, New York City, NY 11/6/2007 1 43.3%

South Sound Ronald Reagan Republican Club, Tacoma, WA 11/01/2007 1 37.7%

Springfield Metropolitan Republican Club, Springfield, MO 11/01/2007 1 77.3%

Laramie County GOP Straw Poll, Cheyenne, WY 10/28/2007 1 48.0%

Milton Township Republican Central Committee (MTRCC) Oktoberfest, Lombard,IL 10/26/2007 6 5.4%

Values Voter Straw Poll, Washington, DC 10/20/2007 3 15.0%

Conservative Leadership Conference, Reno, Nevada 10/13/2007 1 33.0%

Jefferson County, Alabama Straw Poll 10/13/2007 1 57.8%

Washington State Republican Party Fall Dinner Straw Poll 10/11/2007 4 12.2%

Tulsa State Fair, Oklahoma 10/07/2007 1 41.5%

Oregon Straw Poll- Portland, Oregon 10/06/2007 1 67.0%

Gwinnett County GOP, Atlanta, Georgia 9/30/2007 1 36.2%

CWA New Jersey GOP Straw Poll 9/29/2007 1 77.0%

South Sound Ronald Reagan Republican Club, Tacoma, WA 9/26/2007 1 35.0%

Mackinac Island - Michigan Republican Leadership Conference 9/23/2007 3 10.8%

Oklahoma County GOP Straw Poll 9/23/2007 3 11.0%

Palmetto Family Council Straw Poll 9/20/2007 2 33.0%

Values Voters Presidential Debate Poll 9/17/2007 2 13.0%

Manchester, NH Straw Poll 9/16/2007 1 65.0%

South Dakota Straw Poll 9/03/2007 6 8.0%

Maryland Straw Poll 9/03/2007 1 27.3%

Texas Straw Poll 9/01/2007 3 16.7%

Allegheny County, Pennsylvania 8/26/2007 1 45.2%

DeKalb County, Georgia Straw Poll 8/25/2007 1 24.0%

HRCC (Minnesota) 8/22/2007 3 16.0%

Ronald Reagan Club (Washington) 8/21/2007 1 28.0%

West Alabama 8/18/2007 1 81.2%

Strafford County, NH 8/18/2007 1 72.2%

West Lafayette, Indiana 8/18/2007 4 11.7%

Illinois Republican Party @ Illinois State Fair 8/17/2007 3 18.9%

Students for Life of America 8/16/2007 4 9.0%

Western Montana Fair 8/15/2007 6 4.0%

Gaston County, NC 8/14/2007 1 36.6%

Ames, Iowa 8/11/2007 5 9.1%

National Federation of Republican Assemblies (NFRA), St. Louis, MO 8/06/2007 3 14.0%

FreedomWorks Straw Poll 8/03/2007 1 56.0%

Georgetown County, SC 7/28/2007 2 17.9%

New Hampshire Taxpayers 7/07/2007 1 65.3%

Cobb County, GA 7/04/2007 2 17.0%

California Republican Assembly 7/01/2007 4 12.0%

National Taxpayers Union 6/16/2007 2 16.7%

Utah GOP convention 6/08/2007 2 5.4%

http://www.ronpaul2008.com/straw-poll-results/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו תסתכל שהמדינות בהן האחוזים גבוהים לא בדיוק קריטיות, כי מספר האלקטורים בהן קטן.

אפשר לדעת מה הפך אותך לפאנבוי של מועמד לנשיאות ארה"ב....?

אוקיי, אני מבין שאפשר לאהוב חברה מסוימת אם המוצרים שלה טובים, לדוגמה, אבל מועמד במקום שאין לו שום קשר אליך, ועוד בכזו פנאטיות? S:

FGS אפילו הכינוי שלך x_X

בינתיים, מגלישה באתרים חופשיים שמאכלסים מעל 500 אלף משתמשים על בסיס קבוע, רובם המוחלט מארה"ב, אני יכול לראות שאוהבים לצחוק עליו הרבה X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הוא מפגר רק באותם סקרים שלא מראים את המציאות כמו שהיא."

זה משפט של מישהו שלא רוצה לראות את המציאות

אפשר לעשות סקרים במאות אלפי עיירות, אירועים, התכנסויות, מחוזות, וכו' ואז להציג רק את אלפית האחוז הכי אוהד..... הרי תראה מאיפה אתה שואב את המידע שלך, מהאתר של המתמודד..... אתה ממש מקדם חשיבה אובייקטיבית......

זה כמו שתעשה סקר בקריית ארבע ופתאום תגלה שאיתמר בן גביר2010 זה הדבר הכי חם.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני מבין שאפשר לאהוב חברה מסוימת אם המוצרים שלה טובים, לדוגמה, אבל מועמד במקום שאין לו שום קשר אליך, ועוד בכזו פנאטיות? S:

FGS אפילו הכינוי שלך x_X

עוד לא הבנת שמשהו עם צורת החשיבה של הבנאדם הזה לא בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הוא מפגר רק באותם סקרים שלא מראים את המציאות כמו שהיא."

זה משפט של מישהו שלא רוצה לראות את המציאות

אפשר לעשות סקרים במאות אלפי עיירות, אירועים, התכנסויות, מחוזות, וכו' ואז להציג רק את אלפית האחוז הכי אוהד..... הרי תראה מאיפה אתה שואב את המידע שלך, מהאתר של המתמודד..... אתה ממש מקדם חשיבה אובייקטיבית......

זה כמו שתעשה סקר בקריית ארבע ופתאום תגלה שאיתמר בן גביר2010 זה הדבר הכי חם.......

אני יכול להגיד אותו דבר עליך.שאתה זה שלא רוצה לראות איך הסקרים האלו לא מראים את המציאות-וזו עובדה.

אני גם הסברתי למה זו עובדה אתה מנגד חזרת ואמרת שהם צודקים ושאני טועה בלי להסביר את עצמך.

אתה יכול לבדוק את הרשימה של כל הSTRAW POLLS שנעשו ותראה לבד שיש שם את כולם.

ועכשיו תסתכל שהמדינות בהן האחוזים גבוהים לא בדיוק קריטיות, כי מספר האלקטורים בהן קטן.

FGS אפילו הכינוי שלך x_X

בינתיים, מגלישה באתרים חופשיים שמאכלסים מעל 500 אלף משתמשים על בסיס קבוע, רובם המוחלט מארה"ב, אני יכול לראות שאוהבים לצחוק עליו הרבה X:

מה הפך?הקשתי לבן אדם בכמה אירועים שהוא הופיע בהם.

למה אתה חושב שאין שום קשר? בטח שיש ומה שגם הוא "שולט" ברוב רובה של הרשת מבחינת אהדת משתמשים אני מאוד בספק שאתה באמת ראית רוב של משתמשים באתרים האלו שהיו נגדו.כמה מתנגדים יש בכל מקום זה לא חדש אז או שראית כמה או שהייתה באתר כמו "גוליהיטלר לוברס".

עוד לא הבנת שמשהו עם צורת החשיבה של הבנאדם הזה לא בסדר?

כשאמרו שכדור הארץ עגול ולא שטוח אנשים חשבו שגם לו יש בעיה עם "צורת החשיבה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוגזם הדוגמה וההשוואה בין הגילוי של צורת כדור הארץ ותורתו של מר רון פאול - אבל ,

סקרים = שקרים ?!

הם ( סקרים ) דבר טוב עד ההצבעה וברור לכולם ( טוב כמעט לכולם ) שסקרים כמו כל דבר אחר בתהליך הבחירות הוא נשוא למניפולציות - ראה לדוגמא מקומית - פרס .

ובהחלט ג'וליאני הוא המועמד הראוי והלא הזוי מבחינתי .

רק יש בעיה אחת והיא עם המציאות , חלילה ארוע קיצוני והמועמד הלא מתאים ניבחר ( ראה לדוגמא שרון / אולמרט ).

אז רועי ( דר') תזכור אותי לטובה וסלח לכול אלו הצוחקים על המועמד שלך , הם לא יודעים ,

רון לשילטון , היפ היפ הוריי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מוגזם כי מאחורי זה מסתתרת אותה הליבה של העניין.

סקרים = שקרים ?!

כל מקרה לגופו.מה שכן אם אני עושה סקר עם השאלה "לפתח תרופה לאיידס או לסרטן?" ובודק תשובות של 300 איש שכולם חולי סרטן אז מראש התוצאות של אותו סקר פגומות ולא מציגות את המציאות.זה פחות או יותר מה שקורה עם הסקרים הארציים של ה3-4 מכוני בדיקה מרכזיים(ועוד כמה גופים שעושים סקרים כחלק מבדיקה עצמית).

נכון גוליאני לא הזוי מבחינתך כי אתה לא מתחשב במה שטוב ומתאים לארה"ב אלא מה שמתאים וטוב לישראל ובהחלט אני לא מכחיש שנשיא ששונא מוסלמים,אוהב מלחמות,אוהב את ויתן לה משאבים,תמיכה,חופש פעולה ועוד מאוד יהיה טוב לישראל, אבל פה מדברים על נשיא ארה"ב ולא על נשיא ישראל(או יותר נכון ראש ממשלת ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב לארה"ב טוב לישראל ? תלוי מה ? אבל אי אפשר להכחיש את הקשר הקיים בין שתי המדינות כמו כן אי אפשר להכחיש את חשיבות ארה"ב בכל תהליך הקורה בעולם וזו בדיוק הנקודה שרוני רוצה להקטין ו / או לבטל , את מעורבות ארה"ב בתהליכים גלובלים .

הוא מוכר את התאוריה שלו למיגזר חסר השכלה בציבור האמריקאי ובקיצור סומך על הטיפשות של הבוחרים ( סוס לא רע להמר עליו ) אבל מה שהוא לא מבין את זה שהאמריקאי יותר חמדן מאשר טיפש לכן כמו שאמרתי הוא לא יבחר ( וטוב שכך ) אלא אם יקרה איזה מעשה בלתי צפוי ולא רצוי .

רוני סע לאמריקה .

אני נשאר כאן ולכן אותי מעניין נשיא אמריקאי שטוב ליהודים ותושבי מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להמהר שמגזר תומכי רון פאול יותר מחוברים לאקטואליה ולפוליטיקה מאשר מגזרי הבוחרים של המועמדים הפופולארים.

בכל מקרה, אני לא תומך רון פאול או משהו, אבל ברור לי שהוא לא מושחת ולא מתמודד לנשיאות בשביל רווח אישי (מה שאני לא יכול להגיד על גוליאני).

אז אין טעם להגיד שהוא "מסתמך על טיפשות הבוחרים" כי אין לו מניע אישי, אם כבר אז הוא טיפש כמו הבוחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" אתה לא יכול לסמוך על אחרים ,אתה לא יכול לסמוך על המזל , אתה לא יכול לסמוך על אלוהים , אתה יכול לסמוך על עצמך לפעמים , אבל תמיד תמיד אתה יכול לסמוך על הטיפשות ."

זה שהוא טיפש מסוג כזה או אחר ושהוא מתכוון אל חתך דמוגרפי של הבוחר האמריקאי - זה ברור לחלוטין , כן החתך הדמוגרפי של הבוחרים שלו הם אלו שהשכלה ומחשבה מרחיקת ראות היא לא מהתכונות המטופחות אצלהם .

כמו כאן למשל ידידנו שמשנה את שמו באווטאר רק כדי להביע הזדהות - נו אם אתה מוותר על שימך , כניראה הוא לא שווה לך הרבה , ואם לך הוא לא שווה - בטח ובטח שלאחרים הוא לא ואני אומר זאת רק כדוגמה למסקנה הנובעת מכך שהוא אזרח ישראלי המביע דעה כנגד עצמו בסופו של דבר ,( ברפואה קוראים לזה מחלה אוטו אימיונית - הגוף פועל כנגד עצמו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוא טיפש מסוג כזה או אחר ושהוא מתכוון אל חתך דמוגרפי של הבוחר האמריקאי - זה ברור לחלוטין , כן החתך הדמוגרפי של הבוחרים שלו הם אלו שהשכלה ומחשבה מרחיקת ראות היא לא מהתכונות המטופחות אצלהם .

אתה יכול להראות לי על מה אתה מסתמך בטענות האלה?

יש לך איזה סקר שבוחן את החתך הדמוגרפי של מצביעו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב לארה"ב טוב לישראל ? תלוי מה ? אבל אי אפשר להכחיש את הקשר הקיים בין שתי המדינות כמו כן אי אפשר להכחיש את חשיבות ארה"ב בכל תהליך הקורה בעולם וזו בדיוק הנקודה שרוני רוצה להקטין ו / או לבטל , את מעורבות ארה"ב בתהליכים גלובלים .

הוא מוכר את התאוריה שלו למיגזר חסר השכלה בציבור האמריקאי ובקיצור סומך על הטיפשות של הבוחרים ( סוס לא רע להמר עליו ) אבל מה שהוא לא מבין את זה שהאמריקאי יותר חמדן מאשר טיפש לכן כמו שאמרתי הוא לא יבחר ( וטוב שכך ) אלא אם יקרה איזה מעשה בלתי צפוי ולא רצוי .

רוני סע לאמריקה .

אני נשאר כאן ולכן אותי מעניין נשיא אמריקאי שטוב ליהודים ותושבי מדינת .

דווקא נמצא קשר בין מנת המשכל לעמדות פוליטיות. עמדות פוליטיות מלחמתיות התקשרו לאנשים בעלי רמת משכל נמוכה יותר.

אם מגזר חסר השכלה ובור אתה קורא לאבות המייסדים של ארה"ב זה רק מראה על חוסר הידע שלך באמת בעניין ובדעותיו וגם לגבי התהליכים שקוראים שם.

שוב אתה מראה שאת לא בדיוק משכיל בנושא הבחירות בארה"ב. רון פאול רוצה לתת הרבה יותר כסף לפרט אז אם "שהאמריקאי יותר חמדן מאשר טיפש " כמו שאתה אומר אז הוא יבחר בו.

אתה יכול להראות לי על מה אתה מסתמך בטענות האלה?

יש לך איזה סקר שבוחן את החתך הדמוגרפי של מצביעו?

כמובן שאין לו. הוא זורק עובדות באוויר כמו טורנדו אותן הוא ממציא על סמך השקפות ודעות שלו ולא כי הן באמת מתקיימות.

" אתה לא יכול לסמוך על אחרים ,אתה לא יכול לסמוך על המזל , אתה לא יכול לסמוך על אלוהים , אתה יכול לסמוך על עצמך לפעמים , אבל תמיד תמיד אתה יכול לסמוך על הטיפשות ."

כמו כאן למשל ידידנו שמשנה את שמו באווטאר רק כדי להביע הזדהות - נו אם אתה מוותר על שימך , כניראה הוא לא שווה לך הרבה , ואם לך הוא לא שווה - בטח ובטח שלאחרים הוא לא ואני אומר זאת רק כדוגמה למסקנה הנובעת מכך שהוא אזרח ישראלי המביע דעה כנגד עצמו בסופו של דבר ,( ברפואה קוראים לזה מחלה אוטו אימיונית - הגוף פועל כנגד עצמו )

אני לא מוותר על שמי כי אינני משתמש בו על גבי הפורום.כל הכינויים,חתימות וסמלים אחרים אמורים להביא את הרגשות/דעות שלך ואני בחרתי לפרסם קצת את RON PAUL לי זה לא יזיק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...