ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ד"ר רון פאול עושה זאת שוב, שיא בין מפלגתי חדש!

kill_b7

Recommended Posts

יש לי רעיון אולי רון פול תעשה עלייה לארה"ב ותצטרף לקמפיין שלו ואולי ב2012 תוכל גם להצביע לו

אנחנו מרוויחים

רון פול האמיתי מרוויח

WIN-WIN

ןAIDIVN, אני מחכה שתגיב לי בתראד שלך "הוכחה שהשמש והירח בלה בלה ישות עליונה" כי ההוכחות שאני הבאתי בדבר הישות העליונה יותר יפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי רעיון אולי רון פול תעשה עלייה לארה"ב ותצטרף לקמפיין שלו ואולי ב2012 תוכל גם להצביע לו

אתה מתכוון ירידה לארה"ב.

ןAIDIVN, אני מחכה שתגיב לי בתראד שלך "הוכחה שהשמש והירח בלה בלה ישות עליונה" כי ההוכחות שאני הבאתי בדבר הישות העליונה יותר יפות.

בשביל זה יש הודעות פרטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים תנעלו את הנושא אין טעם להמשיך.

חבר'ה המשתמש Dr. Ron Paul הוא עוד אחד מהאנשים האלה שקשה להבין, הם האחוז הקטן שחושב הפוך מכולם (שב-99% מהמיקרים טועה) ובנוסף מכיל סריטה עמוקה שהפכה אותו לפאנבוי בלי שהוא אפילו שם לב (כנראה). הוא מזכיר את urib שהיה אותו אחוז קטן ומסכן נגד כל הפורום וטען נגד כל הסיכויים שחברת (ז"ל) תוציא את דור המעבדים החדש שלה K10 בהצלחה לשוק והסידרה תציג ביצועים גבוהים יותר מאשר מעבדי הדור הנוכחי של (C2D). מי שמבין בחומרה יודע מה קרה (חה חה חה).

אני לא פוסל אף אחד ולכן אמרתי שרק ( :silly:)99% מהמיקרים אותם אנשים דרך כלל טועים.

אתה בעצמך וכל שאר האנשים שגם אם הם לא חושבים כמוך - אין דבר כזה שכל הסקרים וכל דבר אפשרי הוא נגד "רון פאול" הלייצן והם כל הסקרים האלה הם לטובת אחרים, זה בולשיט אחד גדול - אם רון פאול היה שווה יותר מהיריקה שלי אז הוא היה נבחר לנשיאות ארה"ב בגלל שכל כולם שם לא שווים הרבה, אז אם אתה שואל אותי רון פאול הוא עוד לייצן לא מוצלח מהקרקס.

ויודע מה אמרנו לאותו urib שאני מדבר עליו? אמרנו לו שאין לנו כוח להתווכח עם אנשים כמוהו (=אנשים טיפשים כמוהו רק שזה נאמר בסיגנון יפה יותר) ושהוא תמיד ישאר ולא ישנה את דעתו אפילו אם יהיו 100 הוכחות מול עיניו, ולכן אנחנו מחליטים לחכות לתוצאות של . ובסוף הוא החליט להוריד את ראשו ולהודות בכך שהוא טעה מה שהפתיע כמעט את כל הפורום. תחפש בחיפוש תגובות על כך.

וזה בדיוק מה שיהיה איתך. אחרי הבחירות אתה תצא אותו בנאדם מפגר שהולך נגד כל הסיכויים והכי גרוע מודה שהוא נרשם כדי לקדם את רון פאול. עשה טובה - טוס לארה"ב ואל תחזור .

BTW: החתימה שלי גם מתייחסת אליך ולכן אני לא יתווכח איתך כי בטוח יש לך ניסיון בלזבל לאנשים את הראש אז זה ההודעה האחרונה שאני אכתוב בנושא וניפגש לאחר הבחירות בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים תנעלו את הנושא אין טעם להמשיך.

חבר'ה המשתמש Dr. Ron Paul הוא עוד אחד מהאנשים האלה שקשה להבין, הם האחוז הקטן שחושב הפוך מכולם (שב-99% מהמיקרים טועה) ובנוסף מכיל סריטה עמוקה שהפכה אותו לפאנבוי בלי שהוא אפילו שם לב (כנראה). הוא מזכיר את urib שהיה אותו אחוז קטן ומסכן נגד כל הפורום וטען נגד כל הסיכויים שחברת (ז"ל) תוציא את דור המעבדים החדש שלה K10 בהצלחה לשוק והסידרה תציג ביצועים גבוהים יותר מאשר מעבדי הדור הנוכחי של (C2D). מי שמבין בחומרה יודע מה קרה (חה חה חה).

אני לא פוסל אף אחד ולכן אמרתי שרק ( :silly:)99% מהמיקרים אותם אנשים דרך כלל טועים.

אתה בעצמך וכל שאר האנשים שגם אם הם לא חושבים כמוך - אין דבר כזה שכל הסקרים וכל דבר אפשרי הוא נגד "רון פאול" הלייצן והם כל הסקרים האלה הם לטובת אחרים, זה בולשיט אחד גדול - אם רון פאול היה שווה יותר מהיריקה שלי אז הוא היה נבחר לנשיאות ארה"ב בגלל שכל כולם שם לא שווים הרבה, אז אם אתה שואל אותי רון פאול הוא עוד לייצן לא מוצלח מהקרקס.

ויודע מה אמרנו לאותו urib שאני מדבר עליו? אמרנו לו שאין לנו כוח להתווכח עם אנשים כמוהו (=אנשים טיפשים כמוהו רק שזה נאמר בסיגנון יפה יותר) ושהוא תמיד ישאר ולא ישנה את דעתו אפילו אם יהיו 100 הוכחות מול עיניו, ולכן אנחנו מחליטים לחכות לתוצאות של . ובסוף הוא החליט להוריד את ראשו ולהודות בכך שהוא טעה מה שהפתיע כמעט את כל הפורום. תחפש בחיפוש תגובות על כך.

וזה בדיוק מה שיהיה איתך. אחרי הבחירות אתה תצא אותו בנאדם מפגר שהולך נגד כל הסיכויים והכי גרוע מודה שהוא נרשם כדי לקדם את רון פאול. עשה טובה - טוס לארה"ב ואל תחזור .

BTW: החתימה שלי גם מתייחסת אליך ולכן אני לא יתווכח איתך כי בטוח יש לך ניסיון בלזבל לאנשים את הראש אז זה ההודעה האחרונה שאני אכתוב בנושא וניפגש לאחר הבחירות בארה"ב.

יש הבדל מהותי ביני לבין אורי.אני מתבסס על עובדות והוא על דעות זה דבר ראשון. דבר שני לא אמרתי שהוא יזכה במועמדות אלא אמרתי שאותם סקרים ארציים לא מציגית את המציאות וגם הסברתי זאת.אתה רוצה לראות סקרים שהוא מנצח בהם? תראה את הSTRAW POLLS(שכל הרשתות הגדולות עשו עלהם סיבוב גדול במיוחד באייוה אבל אחרי שראו את שאר התוצאות ישר הוריד אותם מהכותרות) תראה גם את הסקרים אחרי הדיוניים של הR שברובם הגדול RP מנצח.יש לו תמיכה גדולה בהרבה מה7-8 אחוז שמראים אותם סקרים ארציים ששוב לא נותנים לכל אדם לתת את דעתו אלא רק לבחרים שעומדים בדרישות שונות.

RP שווה יותר מהיריקה שלך וגם ממך וכמהו עוד כמה מועמדים בבחירות האלו. אחרי הכל מי אתה?אתה שירתת את האנושות באיזו שהיא צורה מיוחדת שאתה חושב שאתה שווה יותר מהם? לא אתה רק מנסה להעליב אותם, נסיון לא מוצלח ביותר.כל הדיבורים האלו שלך על זה שאני טועה מצחיקים מאוד כי למה אני טועה אתה לא יכול להגיד.אתה יכול להגיד רק שאני טועה וזה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתך, בן אדם?! :kopfpatsch:

מה אתה מריץ פה מועמד לנשיאות ארה"ב?

למה זה כזה מעניין אותך?!

שלא נדבר על זה שאנחנו ישראלים ואין לנו זכות הצבעה שם. הדבר היחיד שאולי חלק מהאנשים מייחלים לו פה זהו גרין קארד שגם אינו מקנה את הזכות להצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי , אתה טועה והמועמד שלך טועה

מפני שבקיצור, הוא מוכר תאוריה של החזרת הגלגל לאחור ולא תועיל כל מכבסת המילים והסברים מיותרים " שנעשה את זה כך או אחרת ".

בשורה התחתונה הכיוון העולמי היום הוא לאינטגרציה של עמים ושל כפר גלובלי

והוא פונה ( רון ) אל אלו אשר מקבלים פיק ברכיים מהליכה קדימה .

( עכשיו תקפוץ ותגיד לי שאני טועה , כך יצא שכולנו טועים ,כמו במערכון של הגשש .)

ומלבד זה בדמוקרטיה מספיק שבן אדם יגיד שהוא בוחר בדרך אחרת - הוא לא חייב להצדיק , להסביר ו / או לתרץ וזה לא פוגע בזכות שלו ובחוקיות של דעתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר בחור רון פול,

אין ספק שאתה משקיע הרבה זמן ואנרגיה בלימוד הנושא והתעמקות בו. אבל, יש לומר שהדבר נראה קצת מוזר. מצדידי, אני יכול לומר שהפעם הראשונה שהגנתי על משהו בחירוף נפש כזה, הייתה כשתמכתי ברובוטריקים מול חובבי מקרון1. הפעם האחרונה הייתה, בנימין נתניהו מול יצחק רבין. וכל זה היה מזמן מזמן.

מה אני מנסה להגיד? שיש נופך ילדותי משהו להערצה מהסוג הזה. אתה לא ציינת מה הגיל שלך בפרופיל, אבל אני מניח שהוא לא יכול להיות גבוה מדי. נראה שההערצה הזו במשהו גדול יותר וחזק יותר ממלאה איזשהו חסך שיש לך בחיים (אין פה שום רצון להקניט. רק ציון דיעה), וזה לא נראה כ"כ בריא. גם הבחירה במשהו שהוא כ"כ מרוחק מהנוף המקומי מראה על חוסר רצון, בעצם, להיכנס לעימות בנושא, להפגין ידע נרחב, ובסה"כ, שידך תהיה על העליונה. (כי מי יתווכח איתך ברצינות פה על רון פול?)

לדעתי, מה שחסר לך, זה קצת פרופורציה. המלצה קטנה היא, שאם אתה מעוניין באמת לנהל דיון/וייכוח עם מישהו על נושא דומה, רצוי לבחור אותו מתחום שמעניין גם אנשים אחרים (כלומר, פוליטיקה מקומית). ובסה"כ, כדאי ובריא להפסיק עם כל תחום ההערצות למינהן (במיוחד אם אתה מעל גיל 15).

חוץ מזה, התעניינות בפוליטיקה של מדינות אחרות, עד כמה שתהיה מוזרה, היא דבר בריא (התעניינות בכלל היא דבר בריא). רק צריך לתעל אותה, ואולי קצת למתן אותה, קודם כל - לטובתך.

אם הפוסט הזה יצא קצת אנטגוניסטי - אני מתנצל מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפני שבקיצור, הוא מוכר תאוריה של החזרת הגלגל לאחור ולא תועיל כל מכבסת המילים והסברים מיותרים " שנעשה את זה כך או אחרת ".

ומלבד זה בדמוקרטיה מספיק שבן אדם יגיד שהוא בוחר בדרך אחרת - הוא לא חייב להצדיק , להסביר ו / או לתרץ וזה לא פוגע בזכות שלו ובחוקיות של דעתו .

צודק.

ולמשתמש-Dr. Ron Paul אני לא באתי להגיד שאני שווה יותר מהם כי אני בטוח בזה - כל הפוליטיקאים הם זבל ופה אין לנו בכלל על מה להתווכח, העסק הזה מלוכלך ואין מדינות שלא מושחטות היום, יש מדינות שיחסית לשאר אין בהם שחיטות, אבל אף מדינה אינה נקיה ובכל השילטון הדמוקרטי הזה נמצא שחיטות.

המשפט הכי חכם ופשוט שנאמר על זה אמר מצבא ארה"ב כאשר אמר ש-"השילטון הדמוקרטי הוא רחוק מלהיות מושלם אבל הוא השילטון המוצלח ביותר מבין שאר השילטונות האחרים."

כדי להגיע למעמד של להיות נשיא אתה חייב להיות סוג של בן אדם, שהוא בכל המיקרים בן אדם צבוע, מושחט שלא עושה מה שהבטיח ולפעמים עושה את עבודתו רק בגלל שהוא אוהב כוח. כמעט אף נשיא לא ביצע את ההבטחות שלו וזה עקב הדרך והסוג של הבן אדם, בגלל שברגע שהוא נמצא במעמד של נשיא הוא יודע שהוא כאילו לא חייב לאף אחד שום דבר והוא עושה הכל לטובתו או בצורה הנוחה לו. ואסור לשכוח שלא הכל תלוי בנשיא הרבה מושחטים אחרים שנמצאים בסביבתו משפיעים עליו.

אז תסלח לי אם אני אגיד ש Dr. Ron Paul המסכן שלך הוא אחד מהאנשים האלה. ואני כמו שאתה רואה לא אומר שבוש ולא הולמרט ולא אף נשיא / ראש ממשלה אחר הוא בן אדם אלא כולם אנשים מגעילים ובתור בנאדם שיודע את ההיסטוריה הפשוטה של הדברים הללו אני יכול להגיד לך שבוש הוא לא שווה את היריקה שלי וגם הולמרט ובכל זאת לא תמצא משהו שבאמת יעשה הרבה יותר מהם. זה לצערנו - כל עוד זה לא ממש משפיע עלי אז לא ממש מזיז לי מי נמצא שם למעלה.

וכל זה רק לומר לך שהוא לא שווה את היריקה שלי ולא רק הוא.

2. אם הסקרים האלה שאתה כל הזמן מציג כל כך נכונים אז כמו שאמרתי ניפגש לאחר בחירות נשיאות ארה"ב, כי אין טעם. וזה לא נכון שאתה מתבסס על עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דודה, אתה יכול להסביר למה הוא טועה בדיוק?

כל עוד אינך מסוגל להסביר למה הוא טועה הטיעונים שאתה מעלה לא יועילו.

Homies ,אתה ממש טועה באמירה של "כל הפוליטיקאים הם זבל" ומפה שכל שאר הטיעון פשוט לא נכון.

אז תסלח לי אם אני אגיד ש Dr. Ron Paul המסכן שלך הוא אחד מהאנשים האלה.

יש לו רקורד של אזור ה12 קדנציות שבהם הוא פעם אחת אפילו לא הפר את העקרונות שלו.אתה מוזמן לבדוק את זה כמה שאתה רוצה.הרי אתה אומר את זה שוב על סמך אותה אמירה לא נכונה "כל הפוליטיקאים הם זבל" בלי באמת לחקור את העניין.

2. אם הסקרים האלה שאתה כל הזמן מציג כל כך נכונים אז כמו שאמרתי ניפגש לאחר בחירות נשיאות ארה"ב, כי אין טעם. וזה לא נכון שאתה מתבסס על עובדות.

אני אמרתי שהסקרים האלו מתבצעים רק לאנשים בעלי קו יבשתי-עובדה, אלו שהצביעו בעבר לR-עובדה ומספר קטן מאוד בד"ר של נשאלים באזור ה300-עובדה.

אתה יכול לסתור את הטענות האלו? לא ממש כי הן עובדות.בכל מקרה אתה מוזמן לנסות אם זה יעשה לך את היום :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אלוהים יכול להסביר לבן אדם שהוא טועה

זה טעות לשלוח לוטו ?

לא אם תשאל את האחד ממיליון שזכה .

גם אין טעם להסביר לבן אדם שהוא טועה מכיוון שאז אתה שולל את הזכות של אותו אדם לדעה משלו וכמו כן אתה שולל את זכותו של אותו אדם ללמוד בעצמו - לגביי הזכות להיות צודק והזכות להיות טועה הן אותו דבר ומבוססות על חרות האדם במובן הרחב של המילה . ( כל זאת במרחב הציבורי וכל עוד הדעה שלו לא פוגעת בחופש של אדם אחר וכו' )

מה שנשאר הוא לשכנע בן אדם בצורה שיכלית - אבל הינה האפסורד , בן אדם אידיוט ( לא אף אחד אישית , אני מתכוון בכללי ) לך תנסה לשכנע אותו באמצעים שיכליים ???.

כלומר אם מבינים מדבריי שאין טעם בהסברים ובטח לא לאנשים טיפשים אז זה נכון ( ונכון שיבעתיים אם אין תמורה בעד ההשקעה של הזמן והטירחה )

חז"ל כבר צמצמו את זה :" די לחכימה ( חכם ) ברמיזה ( רמז )"

( אם תשאל מדוע הסברתי , אז כבר אחשוב שהיה שווה את ההשקעה )

לסיכום :

חכם וטיפש הם אותו דבר שניהם לא צריכים הסברים , החכם מפני שהוא מבין לבד והטיפש כי הוא לא מסוגל להבין בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי רון פול אתה כותב שאתה מסתמך על עובדות אז תן לי לתקן את העובדות שלך כי יש לך כמה בעיות בהן

בסקרים הארציים הוא לא מקבל 7-8. הוא קיבל פעם אחת הכי גבוה 6, ובכל שאר הסקרים 5 ומטה.

הSTRAW POLLS לא יכולים להיות אובייקטיבים... עובדה שבסקר אחד כזה הוא מקבל70 אחוז ובסקר שני 10 בשלישי 30 וכו'.... אז איפה המציאות?

לעומת זאת בסקרים הנורמאליים לוקחים קבוצה גדולה של אנשים שמדמה את הבוחרים של המפלגה הרפובליקנית שיהיו מחולקים באופן המשקף את המציאות ללבנים, שחורים, היספאניים, דרומיים, צפוניים, ערים גדולות, ערים קטנות, וכו'. ככה מגיעים לרמת דיוק גבוהה ביותר ועובדה שמאות הסקרים הנורמלים מראים אותו דבר!!!!!!!!

בין כל הSTRAW POLLS יש הבדל של יותר מ50%. אלה סקרים שמייצגים רק דעות נקודיות ולא יכולים לנבא את התמונה הגדולה כמו הסקרים המקצועיים.

ואם אתה לא מבין את זה, אז אתה לוקה באחד או יותר מן הדברים הבאים:

1. אינטליגנציה מתחת לממוצע באופן ניכר.

2. מנגנון הגנה פסיכולוגי המונע ממך לראות את המציאות כמו שהיא כדי שלא תרגיש רע.

המחשה של "דיוק" הSTRAW POLLS שרוןפול מסתמך עליהם בהזיות שלו:

CWA New Jersey GOP Straw Poll 9/29/2007 1 77.0%

South Sound Ronald Reagan Republican Club, Tacoma, WA 9/26/2007 1 35.0%

Western Montana Fair 8/15/2007 6 4.0%

Evanston (IL) Republican Club Straw Poll 11/11/2007 4 10.9%

בשיטות שלך אפשר להוכיח גם שאוסאמה בין לאדן יהיה הפרזידנט הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסקר ארצי של Diageo הוא קיבל 7%.

מה שאתה מפספס זה שגון קרי עמד על 4% באותם סקרים ארציים ב2004 לפני שקיבלת את המועמדות הD.

סקרים מאוד מדוייקים שמראים את המציאות כמו שהיא נכון?

הSTRAW POLLS האלו מתקיימים לפי אזורים גאוגראפים.ממש כמו קלפי בבחירות בישראל.אתה יכול לקבל שאולמרט קיבל 20% באשדוד ו60% בת"א זה קורה.הSTRAW POLLS האלו זה הדבר הכי דומה לבחירות שעשו עד עכשיו.

מה זה סקרים נורמליים לדעתך?

כל אותם סקרים ארציים מקיימים:

אני אמרתי שהסקרים האלו מתבצעים רק לאנשים בעלי קו יבשתי-עובדה, אלו שהצביעו בעבר לR-עובדה ומספר קטן מאוד בד"ר של נשאלים באזור ה300-עובדה.

ככה שזה מעוות את המציאות כי לא כל בן אדם שיכול להצביע יכול לבחור במועמד שלו כי פשוט לא ניתנת לו זכות הבחירה בסקרים האלו.

ממתי גם קבוצה גדולה זה 200-300 איש שזה בדר"כ המספר שבודקים אותו?רוצה לראות כמות גדולה? תבדוק את הסקרים שלאחר העימותים השונים של הR.

1.שמעתי שהIQ הוא זה שקובע את האינטלגנציה(לפחות במובן השמרני של המילה) ושלי הרבה יותר גבוה מהממוצע העולמי והישראלי ככה שאני לא דואג.

2.לא חושב בגלל שאני לעומת אורי שהיה זורק הרבה פעמים "אבל אני חושב ככה" (רק בניסוח הרבה יותר נסתר) יודע שמה שאני אומר מתבסס על עובדות.

אתה יכול לנסות, אל תדאג אתה לא תצליח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...