הפצה מומלצת למחשב נייד ישן - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפצה מומלצת למחשב נייד ישן

Recommended Posts

יש לי P2 עם 64mb בלי כונן אופטי, שכרגע מותקן עליו win98

המטרה של המחשב בעיקרון היא גלישה באינטרנט, יש הפצה שתעבוד עליו נורמלי?

אגב, אני חייב לציין שהידע שלי בנושא אפסי, אז זה אפשרי בכלל להתקין את זה בלי כונן אופטי?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיהיו יותר קלות אבל אני לא חושב שווה לך להתסכן או להסתבך במידה ולא יהיו דריברים או כל מני דברים אחרים ואם לא תהנה מלינוקס יהיה לך קשה לחזור אחורה כי 98 אי אפשר להתקין מתקליטון

מי נתקע בכל הזדמנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממחשבים קודמים (שולחניים) אני זוכר ש98 לא ממש יציבה/אמינה בלשון המעטה...אבל לפי מה שאתה אומר אני באמת ישקול אם כדאי לעבור...

תודה

עריכה:

נראה לי שהלך הווינדוס... (מסך כחול שהמחשב עולה גם בסייפ מוד אחרי שהתקנתי איזה תוכנה להוספת עברית)

אני אשמח אם מישהו יכול לעזור לי בנושא של הלינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו למחשב הזה יש 3 אפשרויות מבחינתי:

1. לסדר את הווינדוס 98 (דבר שקשה לי להאמין שאני יוכל לעשות)

2. להתקין ןלקוות לטוב (כמו שאמרתי, רק פיירפוקס וכרטיס אלחוטי)

3. לזרוק אותו לפח

אני ישמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם ה2 הראשונות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תשאל בפורום שם.

לגבי יש פה קומבינציה קשה יחסית של מחשב חלש, צורך בגרפיקה, התקנה מדיסקט וחוסר ידע מוקדם בלינוקס.

האופציות שלך: fluxbuntu צריכה לרוץ על המחשב שלך אבל לא מצאתי לה התקנה מדיסקט.

אפשרות נוספת היא למצוא מומחה או ללכת למסיבת התקנה שם יוכלו להתקין מדיסקט מערכת אישית כמו דביאן מופחת, או לקמבן לך סידי ולהתקין אחת מהמערכות הגרפיות מבוססות fuxbox או lightning.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תשאל בפורום שם.

לגבי יש פה קומבינציה קשה יחסית של מחשב חלש, צורך בגרפיקה, התקנה מדיסקט וחוסר ידע מוקדם בלינוקס.

האופציות שלך: fluxbuntu צריכה לרוץ על המחשב שלך אבל לא מצאתי לה התקנה מדיסקט.

אפשרות נוספת היא למצוא מומחה או ללכת למסיבת התקנה שם יוכלו להתקין מדיסקט מערכת אישית כמו דביאן מופחת, או לקמבן לך סידי ולהתקין אחת מהמערכות הגרפיות מבוססות fuxbox או lightning.

טוב זה נשמע דיי סיפור האמת, ולבקר במסיבת כראה לי יצא לי בזמן הקרוב...אולי אני יוותר על הקטע של הלינוקס ינסה לסדר את ה98 ואם לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...