אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4 - עמוד 69 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4

J0n1

Recommended Posts

אספתי כבר 6.5 גיגה של משם

:silly:

אצלי יש 60 רקעים והן שוקלות 90MB, שזה אומר שכל רקע משם שוקלת סביבות ה1.5MB זה אומר שצריך להיות לך סביב ה4333 רקעים משם ,ויש בכל האתר רק 1719 רקעים... ::)

http://img255.imageshack.us/img255/8389/capture1ew5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי בשבילך עשיתי בדיקה חוזרת, והתברר כ 5.6 גיגה בייט אחרי שסיננתי אחרות. שלא היו קשורות לאתר

כל תמונה שלהם שוקלת כ 10 מגה אל תשכח 2560X1600 (איכות תמונה BMP, ברגע ששומרים על JPG זה מאבד מהאיכות אני לא אוהב את זה).

860 רקעים +- (חישוב פשוט כפול 10 מגה ממוצע יוצא כ 8 גיגה, אבל לא כולם על רזולוציה כזו).

אז תפסיק לגלגל עיניים... ;)

אגב לא מצאתי אתר שהוא יותר טוב מהאתר הזה, כל שאר האתרים בעלות פחות איכותיות שנראות גם לעין :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

שמע חח אני חולה על קטע אומנויות שכאלו במיוחד ע"י , אז אני שומר מלא כאלו וצורב לדיסק ..ככה אני שם תוכנה שכל איזה חצי שעה שעה מחליפה רקע..זה נחמד לראות את זה על המסך ועושה לך הרגשה טובה לרוב :P

אבל כן, אני ליאב מדימונה ואני מכור לרקעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

windows 7, לא צריך לזה תוכנה :smile1:

בעבר גם לי היו כמה מאות מגה מהאתר הזה, חבל שהכל הלך בפרמוט...

לקח לי בדיוק שניה לגלות שיש אתרים שבהם יש טורנטים להורדה של חבילת מהאתר הזה.

אני לא יודע אם זה בסדר לפרסם פה לינק לזה, ככל הידוע לי אין בעיה של חוקיות כי התמונות האלה ניתנות להורדה חינם באתר.

בכל מקרה חיפוש פשוט יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לעבור על האתר ולבחור את הרקעים המתאימים לי מאשר להוריד חבילות ענקיות ולגלות שחצי ממה שיש שם לא לטעמי...

ודסקטופ חדש.. יש לי גאדג'ט שנתקע ותוקע את כל שאר הגאדג'טים, ובנסיון לסגור את הגאדג'ט התקוע סגרתי את כל השאר ואי אפשר להחזיר אותם, אז בתמונה הזאת לא תראו את הגאדג'טים שיש לי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...