אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4 - עמוד 104 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תמונות של שולחן העבודה שלכם V4

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לי כל השטויות האלה סתם מפריעות, אני אוהב את השולחן עבודה שלי נקי ופשוט ושאני אוכל להגיע למה שאני רוצה במהירות ובלי לחפש בכל מיני תיקיות לתוכנות/משחקים וכו'. לא מעניין אותי איזה פוליטיקאי גירבץ בישיבת הממשלה, מה הטמפרטורה של המעבד, כמה % מהארד דיסק שלי מנוצל, מה משודר עכשיו ברדיו, איזה שטות חדשה כתבו בפורום, מי הסלבריטאי שהפליץ באמצע ראיון בשידור חי, לשבור את הראש כדי להבין מה השעה כי בשעון על השולחן עבודה שלי אין מספרים, מה השיר הבא ברשימת ההשמעה שלי, כמה לוחות סודוקו חדשים יצאו היום עבור הגאדג'ט הדבילי שהתקנתי אבל אף פעם לא יצא לי לשחק בו או מה סיכויי התמותה של הטמגוצ'י של השכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NuNaTaK, אני מסכים, זה למה שולחן העבודה שלי נראה כך:

שולחן העבודה החדש שלי, אני אוהב את זה פשוט ומסודר.

111pea.th.jpg

סיכוי התמותה של התמגוצי של השכן :lol:

אוקי ואם ברצינות, יש כאלה שאוהבים/צריכים את הדברים הללו, בין אם זה תוספים של לוח שנה ומשימות, מיילים מGMAIL

FEEDים מכל מיני מקורות או כל דבר, זה בעיקר תלוי בשימוש של אותו בן אדם ספציפי...

+ יש לזה עיצוב DARK חביב כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כל השטויות האלה סתם מפריעות, אני אוהב את השולחן עבודה שלי נקי ופשוט ושאני אוכל להגיע למה שאני רוצה במהירות ובלי לחפש בכל מיני תיקיות לתוכנות/משחקים וכו'. לא מעניין אותי איזה פוליטיקאי גירבץ בישיבת הממשלה, מה הטמפרטורה של המעבד, כמה % מהארד דיסק שלי מנוצל, מה משודר עכשיו ברדיו, איזה שטות חדשה כתבו בפורום, מי הסלבריטאי שהפליץ באמצע ראיון בשידור חי, לשבור את הראש כדי להבין מה השעה כי בשעון על השולחן עבודה שלי אין מספרים, מה השיר הבא ברשימת ההשמעה שלי, כמה לוחות סודוקו חדשים יצאו היום עבור הגאדג'ט הדבילי שהתקנתי אבל אף פעם לא יצא לי לשחק בו או מה סיכויי התמותה של הטמגוצ'י של השכן.

צודק... אבל דברים כמו מזג אויר, דברים שמראים כמה מהכונן שלך מנוצל (שאצלי גם מהווים כקיצור דרך לכונן , ז"א אני לוחץ על הכונן ואני ישר נכנכס אליו) ואיזה שעון יפה על הרקע יכול להיות מאוד נוח ,שימושי ויפה . העיקר לבחור את הסקין המתאים ולסדר את זה,להתאים לשאר הדברים. אצלי למשל יש לפעמים שעון,מזג אויר לפעמים, כוננים, ג'ימייל , אבל אני בוחר כאלה סקינים שזה לא מעצבן לעין וזה לא נראה כאילו יש יותר מדי דברים מיותרים על השולחן עבודה,אלא להפך,כ"משלימים" . פשוט צריך לדעת ... לעצב , אם אפשר להגדיר את זה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאוהב להפציץ את השולחן שלו בשטויות יכול לבדוק את http://www.rainmeter.net/

יכול לצאת משהו כזה:

504x_enigma-desktop.jpg

הורדתי ומסתבר שזה מפציץ את השולחן גם בוירוסים :lol:

:-\ היה קשה להפטר מהוירוס, הצלחתי רק עם Unlocker.. ראו הוזהרתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וירוסים???????????????????????????????????????????????????????????

לא נראה לי, מאיפה הבאת את המסקנה לכך?

קודם כל סימן שאלה אחד מספיק.

דבר שני לאחר שהורדתי את התוכנה גיליתי טרויאן בשם Windows32.exe בהפעלה שלא ניתן למחיקה. חיפוש קצרצר בגוגל ומסתבר שזהו וירוס שצריך unlocker בשביל למחוק אותו. מכאן הדרך קצרה..

סמוך עליי, אין סיכוי שזה צירוף מקרים שבאותו יום שהורדתי את התוכנה התגלה אצלי וירוס.

והכי אבסורד שהנוד32 בכלל לא זיהה אותו.. אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...