אז קיבלתי את ה-Connect3D ATI Radeon HD3850 256MB שלי סוף סוף - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז קיבלתי את ה-Connect3D ATI Radeon HD3850 256MB שלי סוף סוף

babalas

Recommended Posts

לשמור על הפה שלי? אני שומר טוב מאוד - הינה חברה גרמנית, אם למילה גרמנים התכוונת אז באומרי גרמנים התכוונתי לומר שאני מכוון את דברי לCRYTEK ולא לשום דבר אחר, אתה לקחת את זה למקום אחר - לך יש בעיה.

הכרטיס נמצא בכיוון של HIGH.... הוא נותן ביצועים מעולים ברזולוציות נמוכות! בכל הבאנצ'ים תראה שהוא הרבה מעבר ל8600GTS, אז נכון הוא הכי חלש מבין ה88GT\GTS 29XT\PRO\ 387\5.... אבל הוא הכי חלש.... עדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים, לכן הוא נחשב HIGH ולא MID...

אל תשווה בכלל 7600GT כנראה שהיה לך ספק דפוק ממש.... 7600GT צורך הרבה הרבה פחות חשמל מ3850 וזה לא מחשב ישן אלא - חדש.... והספק אמנם ג'נרי אבל עושה תעבודה מעולה! בכל זאת אני אשקול בימים הקרובים לרכוש ספק תוך שבועיים-שלוש.... נראה מה אני יסיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד אחלה קניה :yelclap: .......כמה עלה ואיפה קניתה ?

תנסה להריץ COD4 ,DIRT משחקים כאלה ותביא פרטים איך הוא מריץ אותם ,בעיקרון הוא בערך ב 10 אחזו איטי יותר מה 8800GT512\256 .

באמת מומלץ להחליף ספק אחי אז יאללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשמור על הפה שלי? אני שומר טוב מאוד - הינה חברה גרמנית, אם למילה גרמנים התכוונת אז באומרי גרמנים התכוונתי לומר שאני מכוון את דברי לCRYTEK ולא לשום דבר אחר, אתה לקחת את זה למקום אחר - לך יש בעיה.

הכרטיס נמצא בכיוון של HIGH.... הוא נותן ביצועים מעולים ברזולוציות נמוכות! בכל הבאנצ'ים תראה שהוא הרבה מעבר ל8600GTS, אז נכון הוא הכי חלש מבין ה88GT\GTS 29XT\PRO\ 387\5.... אבל הוא הכי חלש.... עדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים, לכן הוא נחשב HIGH ולא MID...

אל תשווה בכלל 7600GT כנראה שהיה לך ספק דפוק ממש.... 7600GT צורך הרבה הרבה פחות חשמל מ3850 וזה לא מחשב ישן אלא - חדש.... והספק אמנם ג'נרי אבל עושה תעבודה מעולה! בכל זאת אני אשקול בימים הקרובים לרכוש ספק תוך שבועיים-שלוש.... נראה מה אני יסיק!

לי יש כמה בעיות איך אין להן שום קשר למה שקורה פה. אמרת "הגרמנים הטיפשים הללו" זו גזענות, אתה הבעיה או הניסוח שלך.

אין צורך להשוות אותו ל8600GTS שהינו כרטיס חלש מאוד. ה3850 במקרה הטוב MID-HIGH ולא יותר מזה גם לפי תג המחיר שלו וגם לפי הביצועים שלו בפועל, אין מה לעשות בנוגע לזה.נכון הספק כוח שהיה לי מאוד רע וכך גם רוב רובם של הספקים הגנריים שנמצאים שם בשוק.אם שלך החזיק שעה,יום,שבוע את המחשב בצורה טובה לא אומרת שעוד שבועיים הוא יהיה OK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה בנושא הזה או בעיה בניסוח, לך יש בעיה בהבנת הנקרא ברמה של כיתה ה-ו.... , תחפש בגוגל ה' הידיעה...

אמרתי הגרמנים הטיפשים לא גרמנים טיפשים... תחשוב חבר תחשוב...

למה אתה חי בפאקינג סרט? 8600GTS הינו כרטיס חלש מאוד?!?! אני כמעט וקניתי אותו לפני חודש.... הוא לא חלש מאוד... הוא חלש יחסית! אתה מגזים כאשר אתה קוטל כרטיסים טובים על הסף, תיכף תגיד לי ש8800GT הוא גם HIG MID.... זה שיש משחקים כמו קרייסיס ודומיו... זה לא אומר שהכרטיסים החזקים של הדור הנוכחי נחשבים MID... ורק ULTRA\GTS512 ב נחשבים HIGH END.... צא מהסרט שאתה חי בו ומהר ה3850 נחשב HIGH הכי חלש שקיים אבל עדיין HIGH....

קיבינימאט הDIRT הזה משחק חלומי אני מת להשיג אותוו!!!! אוףף איפה קונים *אהם* לא באמת *אהם* !!!! אני מת לרכוש לי עותק כבר אני לא יכול לחכות! ^_^ וואייי אם מישו יוכל לתת לי לינק לחנות להזמין בפרטי אני מאוד אשמח! תיזהרו להביא לינקים לא חוקיים! חחחח

COD4... לא כל כך מתלהב ממנו אני יכול להשיג אותו בכמה שעות (390-380KBS...) אבל אני לא חושב שבא לי עליו...

כמובן שדיברתי על גירסאת הדמו של COD4 מאחד מאתרי המשחקים, זהו דבר לגיטימי לחלוטין - הורדת גירסאת דמו\ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה HD3860 כמו שזה 266 מגה . פשוט מהזוית הזאת ה-5 נראה כמו 6.

אל דאגה, זה בהחלט 5. תסתכלו מקרוב.

צודק.

WAREZ!?

WTF ARE U TALKING ABOUT ?

אני מכחיש כל קשר לשימוש בWAREZ ובכל תוכנות לא חוקיות! :lol: :lol:

תשתה מים בנאדם.. אתה קצת מתרגש מדי מהכרטיס החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לכם כסף קנו 8800GT 512 אם אתם חשבתם על ה88GT 256 אז קנו 3850 כבר עדיף חבל על הכסף, הבדלי ביצועים עלובים לעומת הבדל הכסף.

^_^ סליחה דניס... מצטער אם עיצבנתי...

SERPENTMAGE.... אמרתי בפוסט הראשון בת'רד הזה -

פעם ראשונה שיש לי כרטיס שניתן להגדיר אותו איכשהוא היי אנד בקיצור בליגה של 8800\2900....

תבין - אני אלו הכ. מסך שהיו לי - 3DFX בפנטיום 2... 4 MX420... בפנטיום 4 וX300 בפנטיום 4... ואחרי זה HD2400PRO.... ועכשיו זה! אתה מבין אותי? עד היום לא הצלחתי לקלוט איך זה לקבל יותר מ2FPS עם AA על רזולוציה מקסימלית בGTA: SA.... חחח באמת שאני לא מתלהב סתם.... זאת התלהבות לגיטימית וסבירה לחלוטין =] :P

אגב קיבלתי 9300+- ב3DMARK06 איזה מעפאן! נראה לי בגלל המעבד... שהיה תבנצ' של המעבד הוא בקושי הגיע ל1FPS לפעמים ירד ל

0 FPS...

(E2140@2.9)

אה כן והצלחתי איכשהוא להפעיל את CRYSIS ברזולוציה מלאה (1280X768) על HIGH עם FPS כמעט שחיק.... אני ייעשה בנצ' פעם הבאה שאני ישחק בו...

אה כן עוד דבר אחד אנשים - הורדתי RIVA TUNER בזמן מנוחה הוא נראה לי 40-50 טמפ' משו כזה... הCATALYST דפוק אצלי... הרמתי כמה MHZים ל700 ו900MEMORY ואז שמתי מאוורר על ידני שמתי 100% וואווו זה עושה רעש של פן לשיער! חחחח אם אתם רוצים אני יסריט את זה + קול ו... לשם השוואה אני ישים איזה צלצול בפלאפון או משו... אבל בזמן מנוחה לא מרגישים אותו הוא לא הגיע לי עוד ל100%, כי אני לא זוכר שפתאום שמעתי פן נפתח בבית בזמן ששיחקתי חחח בואנה זה פשוט מפחיד כמה רעש יוצא ממנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ייצא לך... לראות כמה ת'רדים לגבי המדינה שלנו... שRON PAUL (KILL_B7( משתתף בהם תבין שהוא היה מת להחליף זהות עם מישו מארצות אירופה במיוחד ממדינות סקדנדיביה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע תכלס סדרת ה 3850 -256 MB מעוד חזקה כלומר בהשווה לדור הנוחכי למשל :

ה 8800GT 512 בממוצע יותר מהיר ממנו ב 10-עד 20 אחוז .

תגיד מה אמרתה שקיבלתה 1 FPS עם המעבד בבנץ -יש לך מעבד שמומהר ל 2.9 איך זה הגיוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...