רוצה לקנות גיטרה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות גיטרה

DrecK

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אקוסטית סבירה תעלה לך בסביבות 1200-1300 שקל. יש את הדגם הבסיסי של ימאהה. מ-1700 שקל יש כבר CUTAWAY של פנדר.

אני באמת חושב שכדאי להתחיל מחשמלית.

קנה מגבר בסיסי יד שניה, קנה FENDER STANDARD MEXICAN STRAT חדשה שעולה 2500 שקל (300$ באיביי בלי משלוח או מיסים) ויאללה BRING ON THE NOISE.

גיטרה פשוטה וציוד בסיסי מתחילים לעצבן אחרי כמה שנים. אתה מתחיל לפזול לציוד יקר. לחלום על גיבסון לס פול אמיתית. אם תקנה קלאסית ב200 שקל אתה תשבר מלימודי הגיטרה עוד לפני שתלמד אקורדים ברה. אם תקנה משהו יקר מדי אתה לא תלמד להעריך אותו עד שיעבור די הרבה זמן.

עצתי? להתחיל מהאמצע. או אקוסטית סבירה (אפשר מוגברת CUTAWAY ולדעתי עדיף) או שאפשר סטנדרד סטראט חדשה ומגבר משומש.

כך או כך, הייתי אומר עד 2000 שקל לאקוסטית ועד 3500 לחשמלית עם מגבר.

תתרחק מקלאסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים, קודם בונים בסיס ואז מתחילים לבנות את כל הבניין.

להתחיל מחשמלית ולא מקלאסית זה בדיוק זה, לבנות קודם את הבניין

ואז את הבסיס.

זה גם הופך אותך לגיטרסיט מגוון ואיכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חצי שנה הוא יחליט שהוא רוצה לנגן את הסולו הראשון שלו. עם מיתרי פלסטיק, כשהוא לא יכול למתוח יותר מחצי טון, הוא יתבאס. הוא יצטרך כבר אז גיטרה חדשה.

אני לא מבין את המנטרה הזאת של "להתחיל מקלאסית". גם אני התחלתי מקלאסית, ואת הקפיצה הכי גדולה עשיתי ביום שעברתי לחשמלית. לא כולם רוצים להיות פאקו דה לוצ'יה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dr. n00b אם היה לי כסף אז אולי הייתי קונה חשמלית. מה גם שאני לומד בתור תחביב לא לימוד אינטנסיבי/ ועד שאני ארצה לנגן סולואים זה נראה לי יהיה עוד הרבה זמן אזנכון לעכשיו אני לא רואה סיבה לקנות חשמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתחיל מחשמלית?

זה ביזבוז של כסף, במיוחד להתחלה בניגוד לזה גיטרה קלאסית

הצוואר שלה עבה ויותר קשה ללחוץ על הסריגים...

ככה זה מחזק את היד והמעבר לחשמלית יותר קל.

גיטרה בערך ב300 ש"ח תעשה את העבודה,

ככה שאם ימאס לך גם , לא הלך לך

הרבה על גיטרה ומגבר טובים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...