איך ה8800GT של PALIT ? האם זה בא קירור מיוחד? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה8800GT של PALIT ? האם זה בא קירור מיוחד?

asaf_azar

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הכרטיס שאתה מראה בלי הכיסוי שלו והוא נראה קצת מכוער :פ אתה בטוח שככה בדיוק הוא אמור להראות?

הוא אולי מכוער אבל גאוני, סופסוף ההיטסינק מופרד ואז אפשר להרכיב vf900 בכיף :yelclap:

כנראה גם אזמין אחד בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גרוע לזכרונות. ברצינות.

חבל מאוד שאתה כותב דברים ללא שחר

הקירור מעולה וסוגר את כול הפינות מבחינת קירור

כפי איך שהקירור נראה ניתן להרכיב מאוורר 80mm שיעשה את מלאכת הקירור לטובה אף יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזובו אותכם תאמינו לי ...

לפני שבוע קניתי כרטיס מסך ... אחרי שעה הפסיק לעבוד !!![ASUS EN8800GT 512]

[יש לי מערכת מערכת יציבה שעלת 10000 ש"ח]

אחרי יום הלכתי לקחת את הPALIT

קיצר שקט מופתי!!!!! - איורור וקירור ללא תחרות (אולי כרטיס מכוער לעומת האסוס )

אבל למי איכפט שסוף סוף יש חברות שנותנות "קצת יותר "

ולא כמו" הגדולים "

שלא פעם אחת שמעתי על הרעש המחריד שהכרטיס שלהם עשה!

אגב SJKPO תיכנה לאתר שלהם ותראה בידיוק איזה חומרה ובדיקות הם עשו לפני שאתה אומר שהקירור שלהם קרוי (ראית מה הגדולים שמו :kopfpatsch:)

חוץ מזה שהכרטיס של עשה לי כזה רעש שהזכיר לי את הפנטיום 3 שהיה לי פעם !

רק דעה שלי{לפעמיים אפילו חברות פחות גדולות וחזקות מהתאגידים הגדולים יכולים לתת מוצריים אוכותיים ולפעמיים אף יותר טובים}

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PALIT בשוק יותר מ 10 שנים, אפשר להגיד שרק לפני כמה שנים הם באמת נכנסו לשוק בצורה רצינית (עם גירסאות ה SUPER וה SONIC שמצויינות), החיסרון שלהם זה שיש רק שנת אחריות אחת למוצרים הזולים ו 2 שנות אחריות למוצרים יקרים (כמו ה 8800GT), בקשר ל , הם השתמשו בקירור הרגיל, כמו כל שאר החברות, כניראה שבמקרה קיבלת כרטיס פגום :nixweiss: קורה לכל חברה (למרות שבכללי הכרטיסים של בנויים פחות טוב מהכרטיסים של ו LEADTEK).

מישהו יודע מה באמת קרה לכרטיסים של LEADTEK? הכרטיס שלהם יקר יחסית, תמיד הם היו הכי זולים וגם אין אותו בהרבה חנויות, זה בעיה ביבואן או שהחברה מוקטנת משנה לשנה (הם הפסיקו עם העיצובים המיוחדים והורידו את המשחקים מחלק מהכרטיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וא הביא לי היום את הכרטיס וזאת הגרסא המומהרת!! גם זה עלה לי רק 1000 ש"ח כי הוא עומד למכור את הכרטיס הישן שלי 7600GT (אל תדאגו הבנאדם שקונה את הכרטיס יודע שזה יד שנייה :xyxthumbs:) דוד שלי לא רמאי... קיצר אנחנו באים לחבר פתאום צפצוף חזק שלא מפסיק. לקח איזה 10 דקות עד שהבנו שפספנו חיבור אחד.... מרוצה עד הגג!!!! דרך אגבcrysis על HIGH נראה על הפנים...... וזה לא נותן לי לעשות V HIGH..... איך אני מבטל את זה כי אני רוצה לנצל את הכוח של הכרטיס מסך עד הסוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתפלא שקירור כזה לכרטיס הוא כזה חזק, דווקא הקירור שמכסה את כל הכרטיס נראה עדיף.

אבל לי יש את ה 8600GT של פאליט ואני מרוצה מהקירור שלו עד הגג, באוברקלוק דיי הרבה שעשיתי לו הוא במנוחה לא עובר את ה 40 ומאמץ 65.

נראה לי שאני מתחיל לחסוך במשכורת הבאה ל8800GT הנ"ל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...