האם ניתן יהיה להשתמש במהירות של 8 מגה לשרת מדיה ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן יהיה להשתמש במהירות של 8 מגה לשרת מדיה ?

yaloner

Recommended Posts

שלום,

אם אני צריך שרת שמשדר בסטרימינג מדיה ברוחב של כ-500kbps אז חיבור מחשב ביתי ל-ADSL במהירות של 8 מגה עם מהירות חזור של 800kbps אמור להספיק, לא ?

(בהנחה כמובן שרק משתמש אחד מתחבר כל פעם לשרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש היום אירגונים של מאות מחשבים שיושבים על פס של 3MB ו-5MB, אז תהיה בטוח שעם מהירות כזו ועם UPLOAD כזה גם 5 אנשים ויותר לא יזיזו לרשת בעת שימוש סימולטני.

לא הבנת את השאלה שלי בכלל לצערי, אבל תודה על הניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתאורתית, אם אתה צריך להעביר כמות של X מידע בשניה, אז כל חיבור של Y > X אמור להספיק (עד כדי תוספת קלה בשביל תקורת התקשורת). בפועל צריך לקוות גם שאין פילטור / חסימה / בעיות ניתוב וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להספיק בתאוריה, בדיוק מהסיבה המתמטית הפשוטה ש 800 > 500.

לצערי בפועל זה לא תמיד עובד חלק כמו שאתה מצפה.

אני ב 7/700, אין לי בעיה לשדר סטרימינג של למשל

אבל כשזה מגיע לוידאו, גם אם זה XVID/DIVX (לא high def) ,

זה מקורטע (למרות שקצב העברת הנתונים שזה דורש הוא לא גדול ממה שיש לי בפועל)

ככל שהוידאו דחוס יותר טוב (על חשבון האיכות, כי אין דרך אחרת), הזרימה יותר חלקה.

אם תאמר לי באיזו דרך אתה מתכוון לשדר / לקלוט, אולי אני אוכל לנסות עבורך על הקו שלי ולומר לך האם זה עובד חלק או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שזה אמור להספיק ברמת התאוריה, אבל בגלל שהעולם שלנו לא תיאורטי בכלל תמיד יש בעיות.

זו הסיבה שלא חשבתי על זה אף פעם עם 5 ועם 6, כשיצא 7 התחלתי לשקול, ועכשיו עם 8 אולי זה כבר מספיק כטווח ביטחון...

אני מתכוון לשדר קבצי FLV בעזרת שרת flash media server - של Adobe, Wowza או Red5.

הקליטה מתבצעת פשוט בדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת חבילה של 8/800 זה בזבוז, גם 5/500 יספיק לך.

השאלה שאתה צריך לשאול/לבדוק זה האם הספקית שלך תגביל אותך בצורה מלוכלכת/מסריחה (e.g. חסימת/האטת פורטים ב-012) או לא.

אם כן, גם חיבור 80/8000 לא יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שתהיה לך בעיה, במיוחד במקרה הזה, כשיש לך תמיד את האופציה ל buffering.

לפי דעתי זה היה עובד לך גם על 5/500 מול קליינט בודד.

בכל מקרה, לצערי במקרה הזה לא אוכל ממש לבדוק עבורך, מכיוון שמדובר בתוכנות המצריכות רשיון וידע - שלי...אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...