• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

shaithebest

הפד עכבר של הלפ טופ לא מגיב

3 תגובות בדיון זה

שלום לכולם

יש לי בעיה בנייד ובטוח שזה אחד מהבאגים האיומים שויסטה מחלקת

בכל מקרה כשהדסקטופ עולה הסמן של העכבר נתקע ואי אפשר לזוז, רק עם החצים

לפני שהדסקטופ עולה ,במסך הקוד הפעלה העכבר זז רגיל ולא נתקע

כשאני מנסה לראות אולי קרה משהו בהגדרות במצב safe mode העכבר עובד רגיל

כשאני מנסה לסדר את הגדרות העכבר וחוזר אחר כך למצב רגיל אז עדיין העכבר נתקע

מה עושים??

ממה נובעת הבעיה?למרות שאני בטוח שזה הויכסטה הזה אני שונא אותו

זה מדהים איך שמיקרוסופט פשוט מכריחים אותי לחזור להשתשמש בxp פרוץ (למרות שאני לא אעשה זאת חחחחחח)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חפש דרייבר מעודכן אצל היצרן או משהו...

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן חיברתי עכבר וחיפשתי דרך חיבור לאינטרנט ודירך הדיסק של הדרייברים וכלום

לא עובד הפד של העכבר

תכלס לא אכפת לי כי מי בכלל משתמש בפד של העכבר?

אבל אם מדי פעם אני לא ילך ללימודים עם עכבר?אני נתקע

ואני בלי לפטופ זה כמו מוחמד בלי הר לעלות עליו

בכל אופן,חוץ מדרייברים שכבר מעודכנים,ידוע לך על עוד פתרון?

משהו פיזי?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• שלום   אני צריך המלצה למסך בגודל 23/24 מיועד לגרפיקה   הסכום הוא עד 1400 ש"ח ואפשר לחרוג עד 1500 ש"ח   בתודה מראש
    • השאלה עולה בשל העובדה שתיקיית כרטיס המסך יושבת על  הכונן הראשי שהוא SSD ואני נמנע מלהתקין בכונן הזה כל מה שאינו נחוץ והכרחי. וכשאני רואה בעידכון האחרון המופיע בממשק של אנווידיה את הפרטים הבאים:  א. שהעידכון יסייע לי לחוות חוויות בווירוטל ריאליטי - אין לי   ב. תומך במשחקים מסויימים - שאין לי   ג. תומך בכרטיס מסך מהסדרה החדשה - שאין לי   אז למה להוריד ?   או שבכל מקרה תמיד להוריד ולהתקין כל עידכון.   ובכלל אשמח על הסבר ממי שמבין ויודע:  איך עובדים העידכונים הללו ? אם איני מוריד עידכון שיוצא עתה, בחודש הבא שיצא עידכון נוסף אחר ויהיה אקטואלי לגבי, כשהוריד אותו ירד גם העידכון שלא הורדתי (שלא היה רלוונטי, הנ"ל)    תודה    
    • תודה - אז אני אקנה 25 אינץ מסדרת U במחיר הזה   
    • היי שלום לכולם ושבוע טוב!   בגדול, זה לא ביומיום שלי אבל כן קורה לי לעבוד לפעמים עם VM, במידה ואני צריך לבדוק איך אתרים מסויימים עובדים בMAC או אייפון. (הייתי עושה את זה גם עם המחשב שיש לי היום וחונק אותו ואבל הוא היה מאמץ את כל החושים שלו) או כשאני מנסה ללמוד לכתוב באנדרויד ומתייאש  וגם לפעמים מתעסק עם עריכת תמונות ווידאו, כי זה נישה בסוג עבודה שלי. אם נכניס את זה לאחוזים, ב5 שנים הבאות , זה יהיה בין 5-20 אחוז... אני מבין לגמרי את ה"בזבוז" שלי ואתם מצליחים להכניס אותי לקרקע, שזה לא באמת נכון, גם לגבי הכרטיס מסך, יש לי פס4. העדיפות היא לשחק בקונסולה בגלל שזה יותר כיף לי לשחק בטלויזיה. אבל יש כמה משחקים שהם רק למחשב כמו planet coaster שאני יודע שהוא ממש לא צריך 1070 ו star citizen שהוא אולי יאהב כרטיס מסך טוב.   המחשבה שלי היא שאני לא אצטרך לגעת במחשב, אני קונה מחשב פעם ב5-7 שנים, הקטע למשל עם הזכרון, הוא כי אני יודע שאם אני ארצה להרחיב בעוד כמה שנים ל32, אני אצטרך לקנות 32 מחדש לגמרי. כי הם חייבים להיות אותו דבר. @shapin - תודה רבה על המפרט, כן אני יודע שEVGA גם מאד טובים, רק בגלל ההיסטוריה שלי עם גיגהבייט אני בעדם. שידרגתי את ה SDD והחלפתי את הקירור   @mulderfox - אני אלך על הלוח אם של GBT שיש לו TypeC, היום יש לי גיגהבייט מאד מרוצה מהם, גם הכרטיס מסך שלהם. בגלל זה אני רוצה להמשיך איתם.   @urib - כן אני מבין את מה שאתה אומר והרבה מקומות אומרים שלP1080 כדאי 1060, אני גם יודע שהמחירים מאד גבוהים, אבל הם מתחילים לאט לרדת. ולגבי כוננים, ה SSD יהיה רק לעבודה, ואולי איזה משחק. יש לי בנוסף עוד 3-4 כוננים, שביחד הם 4.5TB, למרות שהם כבר דיי זקנים. אבל הם מכילים יותר סדרות וסרטים שגם ככה אין לי כח לראות כבר, כי למי יש זמן לזה   אם אני מסיק את המסקנות ממה שכתבתם לי, זה המחשב שכדאי לי לקנות, נכון? לגבי הספק, זה לא אמור להספיק? ואם לא, מה כדאי לי?  
      מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 1379 ₪ - * מבצע * - Quad Core i7 6700 Skylake 3.4Ghz S1151
      לוח אם: 589 ₪ - * מבצע * - Gigabyte GA-H170-D3HP (DDR4 USB 3.1) S1151
      זכרון: 359 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY DDR4 2133Mhz CL14
      כרטיס מסך: 1559 ₪ - * חדש במבצע * - Gigabyte Geforce GTX1060 6G D5 1594Mhz-1847Mhz G1 Gaming
      דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III
      באנדל (מארז + ספק): 720 ₪ - * חדש במבצע * - nzxt Source 340 Glossy Black + Seasonic X-Series 560W Gold
      קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Arctic Alpine 11 Rev.2 
      תוכנה: 399 ₪ - * מבצע * - Windows 10 64 bit English OEM מחיר סופי: 5483 ₪ למזומן  
       5592 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים     תודה רבה  
    • נשמע כמו כונן קשיח שנכבה בכדי לחסוך בחשמל.