מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה...

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק לידע כללי,אם אתם עושים איזה מסיבה ביתית,אין להם זכות להכנס לבית שלכם,והם יכולים לבקש בצורה יפה להנמיך.

ואם שוטר רוצה להכנס אליך הביתה/לעשות חיפוש הוא צריך בשביל זה צו.

אני חושב שהייתי מתלונן קודם כל על תקיפה,על הטרדה מינית[מה זה משישהו ידחוף תידיים שלו לכיסים שלי?],עוגמת נפש,על זה שהוא לא פעל לפי הנהלים ולא הראה תעודה קודם כל וגם לא הראה אותה למספיק זמן.

אני בהחלט ממליץ לך להתלונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה פעם מקרה בדיוק כזה... דפקתי לו בעיטה והתחלתי לברוח... הם רדפו אחרי עם האוטו ובסוף 2 ג'ברים תפסו אותי, עשו עלי חיפוש ושאלו למה הרבצתי לו ומה הסתרתי... בסוף הם הבינו שהם יצאו דפוקים והכל הסתיים בשלום.

הסמויים האלה ממש דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הכי פשוט:

ברגע שהשוטר מכניס את היד שלו לכיס שלך, תתחיל לגנוח ולהגיד דברים כמו

"או כן...זה נעים לי..."

"בדיוק שם.....אהההה כן....."

"תלחץ טיפה....אוי אתה עושה לי נעים...."

90% מהשוטרים היו לוקחים צעד אחורה, 10% האחרים היו לוחצים חזק יותר.

אם נתקלת בשוטר ששייך ל-10% האלו, הייתי ממליץ לך לברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמדובר בשוטר אמיתי (בלש\סמוי). בדרך כלל הם מציגים עצמם כשוטרים (תג) לפני הכל. יש להם קטע כזה של "אני אתן לך סטירה" אבל אם הוא אמר משהו בסגנון של "אתה רוצה שאצא מהאוטו בגללך?" - הם אמורים לצאת מהאוטו, מן הסתם כדי לעשות חיפוש. כשהם עושים חיפוש, בדרך כלל לא מכניסים ידיים לכיסים, אומרים שתוציא הכל, וממששים מבחוץ. מה שמוזר זה שהוא היה עם אוטו, כאילו - אם אתה זוכר מספר והוא לא שוטר, אז הוא נדפק... או שהוא מטומטם, או שהוא היה עם אוטו גנוב, או שהוא בלש לא מנוסה או שפשוט זו שיטת הפעולה שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמדובר בשוטר אמיתי (בלש\סמוי). בדרך כלל הם מציגים עצמם כשוטרים (תג) לפני הכל. יש להם קטע כזה של "אני אתן לך סטירה" אבל אם הוא אמר משהו בסגנון של "אתה רוצה שאצא מהאוטו בגללך?" - הם אמורים לצאת מהאוטו' date=' מן הסתם כדי לעשות חיפוש. כשהם עושים חיפוש, בדרך כלל לא מכניסים ידיים לכיסים, אומרים שתוציא הכל, וממששים מבחוץ. מה שמוזר זה שהוא היה עם אוטו, כאילו - אם אתה זוכר מספר והוא לא שוטר, אז הוא נדפק... או שהוא מטומטם, או שהוא היה עם אוטו גנוב, או שהוא בלש לא מנוסה או שפשוט זו שיטת הפעולה שלו .

[/quote']

בכלל אין הרבה אפשרויות לפי מה שאתה אומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...