מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקרה שקרה לי היום בלילה, רוצה להתלונן במשטרה...

J0n1

Recommended Posts

היום יצאתי עם חברים, אז היינו בפיצוציה וקניתי כמה שוקולדים וגחלים והמשכנו

קיצר אנחנו הולכים בחושך פתאום עוצרת לידו מכונית רגילה לחלוטין, ויושב בה איש צעיר ממוצא אתיופי (אני לא בא להיות גזען, פשוט אצלנו האתיופים בעיר עושים הרבה צרות והם פושעים של ממש אז יצא להם שם, ככה זה... מצטער אם זה פוגע במישהו, לא פעם ולא פעמיים שנערים התחילו איתי בלי סיבה)

ואומר לנו איפה אתם גרים, אז אני אומר לו את השם של העיר, אז הוא אומר לי מה יש לך בכיסים? עכשיו היה עלי 400 שקל והאשראי ופלאפון ומפתחות של הבית והכל.

אז הוצאתי את השוקולדים מהג'קט ואמרתי לו רק זה.

אז הוא "אתה רוצה שאני אצא מהאוטו בגללך? אני אביא לך סטירה", "איפה אתה גר? באיזה רחוב?" אז אמרתי לו בהיסוס את שם הרחוב, והוא מדבר עם חברים שלי ואני מנסה ללכת אז הוא עושה לי שוב "מה אתה הולך אני אצא מהאוטו אני אביא לך סטירה"

ואז הוא שוב שואל אותי מה יש לך בכיסים, אז אני מראה לו שוב את השוקולדים (3 טווקסים ב10 חחח) ואומר לו רק זה

פתאום הוא יוצא מהאוטו, תופס לי את הג'קט ומתחיל להכניס לי ידיים לכיסים, אז אני הולך אחורה אבל הוא לא נותן לי! אז אני אומר לו מה אתה עושה אז הוא אומר לי אני שוטר, אז אמרתי לו תראה תעודה של שוטר מה אתה נוגע בי, אז הוא עושה לי מה אתה לחוץ? אל תהיה לחוץ מי שלחוץ יש לו משהו להסתיר ופתאום מוציא את הארנק ומראה תעודה של משטרה.

הקיצר, החוצפן הזה לא מציג את עצמו כשוטר, ובא ועושה חיפוש גופני על ילד בן 16? למה מה קרה? ועוד מאיים?

אפשר להתלונן עליו?

תודה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ויואא היה מתח גדול חח..

באמת זאת חוצפניות ששוטר מיצג ועושה לך חיפושים גופני לדעתי אולי השוטר חשב שאתה "ערביין פושטק" אני לא מתכוון לפגוע בך אבל זה מה לפי דעתי

ואם תעשה תביעה אז מה תגיד לשופט .השוטר פשוט עשה לך חיפושים ורצה לבדוק לביטחון אם משהו לא בסדר אני במיקום מכך הייתי לוקח מקל של בייסבול ומחסל אותו .ואגיד לשופט שרציתי לשמור על עצמי ופחדתי מאוד ממנו שלא ידעתי שהוא שוטר . תבין אפשר לעשות כל מני תירוצים ;)

אגב סיפור יפה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה. יום אחד אני חוזר הביתה בלילה, פתאום עוצרת איזה מאזדה לאנטיס לבנה, הבחור שיושב ליד הנהג פותח קצת את הדלת (כדי שיוכל לצאת מהר כנראה) ואומר לי משהו בסגנון "עצור, משטרה" ואם אני זוכר הוא גם שאל "בן כמה אתה?". עניתי לו יפה "מה קשור משטרה עכשיו??" ונפרדנו לשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה אולי נשמע לך קצת מצחיק ואתה חושב הייתי מרביץ לו

אבל שאדם שגדול ממך בבערך 10 שנים בא אליך ומאיים עליך שתוציא את מה שיש לך בכיסים ומקלל ואני ילד שקט... אז אתה ממש נבהל

הדבר היחיד שחשבתי עליו זה איך אני בורח משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קלטת את שמו יש בהחלט מקום להגיש תלונה במשטרה או לפחות לברר האם הוא לא גנב את התו.

אבל (א-ח-ד ג-ד-ו-ל):

אתה פותח פה תיבת פנדורה שאולי לא תצא ממנה כי ימוססו את התלונה, במידה ותגיש, (שמור לי ואשמור לך) ובנוסף אותו שוטר עוד עלול לחפש נקמה.

יצא לי לעבוד עם שוטרים מקרוב בעבודה קודמת, יש בינהם כאלה שהם ערסים לא קטנים (עבריינים בפוטנציה).

תחי מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך ממש הוכחות אני לא חושב שכדאי לך להתעסק בזה.

למישהו שאני מכיר בעקיפין (חבר של חבר) קרה משהו די דומה. הוא דרש מהשוטר את הפרטים שלו כדי להגיש תלונה, השוטר הביא לו אותם ואיים עליו שאם הוא יגיש תלונה אז "הוא יצטער על זה"... בסוף הוא הלך לתחנה והגיש תלונה נגד השוטר, כולל על האיום בסוף, אבל ממש לא יצא לו מזה כלום. או שלמשטרה אין כח להתעסק עם זה, או שהם לא רוצים לצאת נגד עצמם, או שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה בדיוק אני מפחד

אם לא יצא לי מזה כלום (סכום כספי) אני לא חושב שאני אתלונן

עם הסיפור שקרה לך אתה חושב רק על זה? :nixweiss:

אם אתה מחפש רק כסף לדעתי עדיף לך להמנע מלקחת סיכון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש כסף עזוב את זה

אם אתה מחפש להפיל כאלה נבלות שתופסים אנשים סתם ברחוב וחושבים שהם מינימום סוכני FBI שהם בקושי שוטרים מושתנים,אז תגיש תלונה .

בכל מקרה,אם דבר כזה קורה לך פשוט קח את הרגלים ותתחיל ללכת,במקרה והוא מרים עליך יד ללא סיבה יש לך רשות מלאה להחזיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שמע אני לא אלך סתם להתלונן עליו, אז לו ישימו אזהרה והוא ישים לי מכות

לפחות לתבוע אותו על אלף ואחד דברים ולהרוס לו תחיים

ואפשר למצוא עילה לתביעה, תלוי כמה אני יודע לשחק

ויש לי עדים...

ובקשר לפשוט ללכת.. חשבתי שהוא עבריין

אם הייתי יודע שהוא שוטר מהתחלה כל זה לא היה קורה

ולהחזיר? אתה צוחק? אמרתי, אני ילד עדין, מה לי ולאלימות

אחותי מרביצה לי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי שמע אני לא אלך סתם להתלונן עליו, אז לו ישימו אזהרה והוא ישים לי מכות

לפחות לתבוע אותו על אלף ואחד דברים ולהרוס לו תחיים

ואפשר למצוא עילה לתביעה, תלוי כמה אני יודע לשחק

ויש לי עדים...

ובקשר לפשוט ללכת.. חשבתי שהוא עבריין

אם הייתי יודע שהוא שוטר מהתחלה כל זה לא היה קורה

ולהחזיר? אתה צוחק? אמרתי, אני ילד עדין, מה לי ולאלימות

אחותי מרביצה לי :|

WTF? אתה מקבל מכות מאחותך ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח זה היה בצחוק

אני פשוט לא בקטע של האלימות, בחיים לא הלכתי מכות או משהו דומה

ואני גם לא אחד שיכול לעשות את זה, אז הייתי שמח להרביץ לו, פשוט אני לא יכול לעשות את זה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חובה על שוטר שלא נמצא על מדים להציג תעודת שוטר על ההתחלה

ובכל מה שהוא עשה לך הוא עבר על אלף ואחד דברים. לדעתי הצנועה מגיע לך פיצויים של כמה אלפי שקלים + בטח הוא ישלם הוצאות בית משפט אז תצא מורווח והדפקט יעוף מהמשטרה. בטח שח"מיסט מסכן שלא יקבל רבע גב כשהוא יסתבך ויעיפו אותו מיד לצה"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה שאלות..

1. האם השוטר היה לבד

2. האם אתה בטוח שהתעודה שהציג הבחור היא תעודת שוטר

3. האם אתה יודע לזהות תעודת שוטר

4. האם היה על הצעיר מכשיר קשר ואזיקים

5. האם היית לבד בזמן המקרה או עם החברים

רוב הסיכויים שהוא לא היה שוטר ורק חיפש מישהו למזמז ולגנוב.

אם בכל זאת התעודה הייתה "כשרה" אז יכול להיות שהוא היה שח"ם (שוטר חייל בשירות סדיר).

אם אתה זוכר את שמו או את מספר הרכב ומעוניין למגר את התופעה הזו, תגיש תלונה במשטרה.

אם הוא שוטר או שח"ם אני מבטיח לך אישית שמח"ש כבר יטפלו בו.

אם הוא עבריין, המשטרה תטפל בו ואני בטוח שהוא יחשוב פעמיים לפני שהוא יעשה דבר כזה.

אם אתה מחפש כסף אני הייתי מציע שתנצל את השביתה ותלך לעבוד.

כי אם אתה חושב על כסף אחרי אירוע מדאיג כזה, אתה לא יותר טוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...