XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 21 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר, בסדר.

גם אחרים דיברו ככה.

נסה להתקין על הנייד שלך XP ותבין שלא מדובר בטיפה אלא בגשם.

אם יהיה לך זמן כתוב בבקשה תיאור של מסך כחול. ב- לא ראיתי אותם קרוב לשנה, אבל אתה בטח רואה אותם על בסיס יומיומי ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט מודה: ישנם תהליכים שבהם מערכת ההפעלה חלונות XP מהירה יותר מוויסטה SP1

על פי מבחנים שהוזמנו על ידי מיקרוסופט, קצב הביצוע של 61% מבין הפעולות שמשתמשים פרטיים מרבים לבצע היה מהיר ב-XP יותר מאשר בוויסטה SP1, ואילו קצב הביצוע של 46% מהפעולות שמאפיינות משתמשים עסקיים היה מהיר ב-XP יותר מאשר בוויסטה SP1 ● התוצאות פורסמו בבלוג הרשמי של ויסטה, אך לא כל המגיבים השלימו עמן: "בכל אתר שמפרסם סקירות ניצחה XP את ויסטה בשתי ידיים קשורות", נכתב

http://www.pc.co.il/_DailyMaily/ItemClean.asp?ArticleID=18892&Vol=627&SearchParam=&CategoryID=72

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה לך זמן כתוב בבקשה תיאור של מסך כחול. ב-Vista לא ראיתי אותם קרוב לשנה, אבל אתה בטח רואה אותם על בסיס יומיומי ב-XP.

בכלל לא דיברתי אפילו על יציבות פה.

אבל על סמך מה בדיוק אתה מסיק שאני רואה BSOD על בסיס יומיומי?

לא ראיתי מסך כחול ב-XP מאז שהוצאתי את ה-3DFX שהיה לי מכיוון שהיו איתו בעיות של דרייברים.

כן בוא נחשוב מתי בפעם האחרונה שמעת על הכ.מ הזה, מספיק זמן לא?

הסיבה העיקרית שבגללה אני לא הולך לעבור לויסטה בקרוב היא בדיוק מה שאורי מציין פה:

באמת שאני כבר יצאתי ממחלת הפאנבוי, אבל אני חייב לציין שמעבדי C2D עובדים טוב יותר עם WIN XP.

בכנות! בדקתי כבר כמה מחשבים עם מפרטים דומים של C2D על ויסטה והמסקנה שלי שמעבדי C2D עובדים טוב יותר על XP.

גם הטחינה של ה-HD נמאסה עלי, ואני מכיר את הפטנט של כיבוי והדלקה של HD.

סגירת תהליכים של אינדקס וסופר-פאטצ' גם לא עוזרים וכמובן שיחרור הראם של ויסטה איטי מאוד.

המשחקים רצים לי ב-XP לפחות ב-10-15% יותר FPS.

וכן גם אני ניסיתי את כל הטריקים האפשריים לגרום לויסטה לא לחנוק לי את ה-, אבל היא פשוט היתה בשלה.

מה לעשות?

קו המחשבה העקום שיש לנו מעבד C2D+88GTS, יאללה למה לא לטחון לו את האמ-אמא של הצורה שלו, פשוט מטומטם בעיני.

Windows VistaTM = בזבוז חשמל + קיצור חיי ה- שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הגענו ל18 ואני לא מוצא את ה sp1בשום מקום וכדי למנוע שאלותצ יש לי גרסה אנגלית אז מתי זה יוצא מחר ?אני מניח שהתשובה היאט כן אבל בפועל לא היה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...