XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 16 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז? איזו מהירות אינטרנט יש לך?

וויסטה יש לה פחות דברים שלוקחים רוחב פס, ואז מה אני יכול להגיד פשוט תתקין לינוקס הם הרוחב פס יהיה יותר גבוה.

וויסטה בכול השאר גרועה.

תקבל את זה.

ב- התקנה נקייה בלי כלום פתוח לא לא עידכונים של הווינדוס לא כלום כמה מוריד לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם שהוא מוריד על 1Mb לא הגיוני בעליל, וכניראה שהוא רשם את זה ביגלל התקנת הוויסטה תעשה 1 + 1

היתכוונתי שה-Services של הוויסטה יותר קל משל ה- מבחינת צריכת רוחב פס זה כול הקטע.

אז ציינתי שעם כבר הוא רוצה רוחב פס כי זה ביכלל לא מעניין כול הקטע הזה תתקין .

כמו שזו אופצייה טיפשית בישביל עוד כמה Kb בודדים ככה גם וויסטה לכן אין לו מה להיתלהב שהוא מוריד על המהירות הזו כי זה יתרון שטותי.

ויש לי שאלה אלייך אתה אומר שהוויסטה יותר טובה מאשר ה-Xp? עם כן במה?

תסביר את עצמך בימקום להכריז את זה ללא בסיס, ביל גייטס אפילו אמר שהיא גרועה, אז מה אתה מנסה להוכיח פה בשאתה אומר "וויסטה מלך"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רשם שהוא מוריד על 1Mb לא הגיוני בעליל

למה לא הגיוני ???

** ואם כבר מדברים על "היגיון"... לא "הגיוני" לך. שתוכנה חדשה שיצאה (vista) תלמד מטעויות העבר (xp) ותכניס את השיפורים המתאימים..??

כמו מכוניות.. יוצא האב-טיפוס... ואחריו בדגמים המשופרים יותר ממנו.. זה שאתה נשאר בעבר... זה בסדר.. אבל הצהרות של "xp" הכי טוב זה כבר פאסה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הוא רשם שהוא מוריד על 1Mb לא הגיוני בעליל, וכניראה שהוא רשם את זה ביגלל התקנת הוויסטה תעשה 1 + 1"

על חיבור 8Mbit/s שמעת ? יש גם חיבור 10Mbit/s לא ?

"היתכוונתי שה-Services של הוויסטה יותר קל משל ה- מבחינת צריכת רוחב פס זה כול הקטע."

משפט מפגר ולא ברור

"אז ציינתי שעם כבר הוא רוצה רוחב פס כי זה ביכלל לא מעניין כול הקטע הזה תתקין ."

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני יודע שיש 8\10 מגה, אבל למה הוא מציין את זה שהוא מוריד על 1Mb? מה זה משנה? מה קשור לדיון הזה? ולא הגיוני לקשר של זה לוויסטה.

ומה שאני אומר שהאינטרנט בוויסטה עובד יותר מהר מה- זה כול הסיפור, פרט שולי לכן אין צורך לציין על איזו מהירות הוא מוריד.

זו הנקודה שלי אני סתם רשמתי מתוך ציניות את המישפט תתקין לינוקס, והסברתי למה.

למה לא הגיוני ???

** ואם כבר מדברים על "היגיון"... לא "הגיוני" לך. שתוכנה חדשה שיצאה (vista) תלמד מטעויות העבר (xp) ותכניס את השיפורים המתאימים..??

כמו מכוניות.. יוצא האב-טיפוס... ואחריו בדגמים המשופרים יותר ממנו.. זה שאתה נשאר בעבר... זה בסדר.. אבל הצהרות של "xp" הכי טוב זה כבר פאסה ..

נכון אבל לא יהיה ממש מה לשפר.

מיקרוסופט כבר עובדים על ה-Vienna, תחשוב לבד למה להם לחשוב על ווינדוס בשלב כו מוקדם? עוד שהוויסטה לא יצאה דיברו עלייה זנחו אותה ואחרי זה חוזרים לפתח אותה.

ביל גייטס אומר שוויסטה שהיא גרועה.

תחשוב עכשיו לבד, וויסטה כמה שישפרו אותה וזה עדיין ה- תיהיה יותר מהירה יותר נגישה ויותר בקרב הגיימרים.

אני פשוט מדבר מניסיון שלי איתה.

תגיד מה שתגיד עוד שנה\שנתיים כמה זמן שזה יקח אתה תיראה שבסוף צדקתי והוויסטה באמת עשו סביבה יותר מידי סיפור.

אין טעם להמשיך תיקרא את כול הטראד, ותיראה שצדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...