Phenom benchmarks - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Phenom benchmarks

mosherozia

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המחשבה של להבנתי זה למכור תמעבדים בזול

לזה היא צריכה ילד מצוין מה שבנתיים כניראה לא קורה אבל יכול להיות בהמשך

אבל אם כל הכבוד למעבדים השולחנים אם הייתי בכיר בAMD

היתי רוצה פלטפורמה ניידת טובה יותר משולחנית טובה

השוק העיקרי עובר לנידים ושם יהיה רוב הכסף

הבעיה של היא שילוב של החלטות ניהוליות גרועות, וכשלון טכני שמגיע בתזמון גרוע.

זה יחד אם "כיסים קטנים" וההתעוררות של מוביל אותם למצב גרוע.

הכשלון הטכני הוא ברור, ברצלונה נותן פחות ביצועים (ופחות תדר) ממה שהוא היה אמור לתת. אבל דברים כאלה קורים מדי פעם לכל חברה - כמו שקרה לאינטל אם פרסקוט, וכל הP4 אחריו. בעיות כאלה אפשר לתקן, וגם בטח נראה תוך כמה חודשים מעבדים במהירויות יותר גבוהות שיוכלו להתחרות באינטל

הבעיה העיקרית, זה הטעויות הניהוליות, שלדעתי נובעות בעיקר מההתלהבות העצמית הלא מוצדקת אחרי K8

אחרי ההצלחה הם היו בטוחים שהם יוכלו להתקיף את מלמעלה, במקום להתחרות על השוק הבינוני נמוך, והסתבר ששה לא ככה. ההצלחה של K8 היתה פשUט כי הוא היה מעבד טוב (גם לשוק הביתי) ולא בגלל שהוא יצא לשוק הגבוה.

בנוסף הם וויתרו חגמרי על הניידים, שזה השוק הכי צומח

והכי חשוב - יותר מידי בטחון עצמי, בלי להכין בקאפ למקרה שיהיו בעיות, ואפילו אחרי שכבר התחילו לראות שיש בעיות המשיכו בהימור על כל הקופה, במקום לנסות למזער את הנזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהקטור רואיז חייב ללכת , הוא לא עמד בציפיות שהוא הציג בכניסתו לתפקיד והמצב רק נעשה יותר גרוע

אבל אני עדיין לא רואה מאיפה תבוא הישועה ? , יופי יחליפו מנכ"ל אבל המעבדים ישארו אותם מעבדים וכנ"ל לגבי כרטיסי מסך

זוכר מה קרה לאפל? גיל אמילו המנכ"ל עזב את מרוסקת, ואז בא סטיב ג'ובס.

היום תראה איפה נמצאת, המסקנה שמנכ"ל כן יכול לשנות את המצב העגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא טובה אבל היא וAMD היא חברה אחרת לגמרי שמייצרת ושאר ירקות ולא מחשבי מותג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק בגלל סטיב

גם לסטיב היו טעויות בעבר

ההצלחה של היום ניגרמה בעיקר בהימור גדול על שוק הורדות המוזיקה ונגני מוזיקה נידים

ברגע שהאיפוד הצליח זה גרם למוצרים אחרים להצליח

בלי האיפוד והיטונס לפני כמה שנים עדיין היתה מדשדשת בתחתית ולא משנה מה סטיב היה עושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא , אולי יותר מכל חברה אחרת היא דוגמא מצוינת להשפעה של המנכל

בשביל חברה שהמוצר העיקרי שלה היה מחשבים החלטה לשנות פוקוס לנגנים ומכירת זה החלטה ברמה של מנכ"ל, אותו דבר לגבי כניסה לטלפונים, או מעבר ממעבדי power לIA

אלה החלטות משמעותיות הרבה יותר מעוד כמה נקודות באיזה בנצמארק, או עוד פיצ'ר במערכת ההפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר מה קרה לאפל? גיל אמילו המנכ"ל עזב את אפל מרוסקת, ואז בא סטיב ג'ובס.

היום תראה איפה אפל נמצאת, המסקנה שמנכ"ל כן יכול לשנות את המצב העגום.

אני מסכים , אבל מנכ"ל לא יכול לשנות דברים מהיום למחר

השאלה האם יש ל- מספיק זמן כדיי להפוך את הקערה על פיה ולהתחיל לראות רווחים ?

בקיצור כמה זמן חברה יכולה להתקיים כשהיא בהפסדים וחובות כבדים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן אבו דאבי קנתה 10% מהמניות שלהם ואני לא חושב שהם ישבו בצד ויראו את פושטת רגל

חוץ מיזה שוק הWII וה360 אמור ליגדול הרבה בשנתיים הקרובות וכל קונסולה כזאת שנמכרת זה כרטיס מסך של שנמכר

בעתיד הם יוכלו ליכנס גם לשוק הקונסולות הנידות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב שיכול לקרוא ל- זה שחברה גדולה שמוכנה להשקיע מילארדים להתחרות בשוק ה-x86 תקנה אותה. אולי IBM.[br]פורסם בתאריך: 20.11.2007 בשעה 17:34:07

לא מזמן אבו דאבי קנתה 10% מהמניות שלהם ואני לא חושב שהם ישבו בצד ויראו את פושטת רגל

חוץ מיזה שוק הWII וה360 אמור ליגדול הרבה בשנתיים הקרובות וכל קונסולה כזאת שנמכרת זה כרטיס מסך של שנמכר

בעתיד הם יוכלו ליכנס גם לשוק הקונסולות הנידות

זה לא מה שיציל את ה wii מכר כבר 10 מיליון מכונות השנה וזה לא שינה את העובדה ש ATi לא רווחית.

כמה כבר שוק הקונסולות יכול לגדול... וכמה כסף עושה על כל מכונה.

AMD מוכרת באזור ה-50 מיליון בשנה למיטב ידיעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש אכזבה מהולה בהלם למראה הביצועים של הפנום הכל כך מחיוחל.

במהלך 2007, בתקופת ההכרזות המפוצצות בסגנון "תראו תראו מה יבוא" והקשקושים על מרובע ליבות "טבעי" ולא "מודבק, היתה הרגשה שיש להם (AMD) איזה ג'וקר ביד והנה הם הולכים לשנות את שוק המעבדים מחדש.

כבר שהחלו הדחיות, עמעום הנתונים והשתיקות המביכות היה ברור שיש שם בעיות קשות אבל כולם נתנו להם סיכוי לצאת מזה ולהוכיח לכולם שיש להם משהו חדש, שונה ומבטיח.

אבל שום דבר כמו זה לא היה צפוי. ביצועים כל כך מאכזבים. לא מצליח אפילו לעבור את הK8 בהרבה יישומים. והמהירויות כל כך נמוכות לעומת מה שהובטח.

קשה לראות איך מצליחים להתחרות בשוק במצב כזה ולעלות לפסי ריוחיות.

אני מקוה בשביל כולנו שAMD יצליחו להתאושש, יצליחו לשפר את היילד במהירות ויתמחרו את השבבים ברמה נמוכה יותר שתאפשר להם לשמור על נתח השוק שלהם.

העלמותה של מהשוק תבשר בשורות רעות לכולם.

הדבר הכי טוב שיכול לקרוא ל- זה שחברה גדולה שמוכנה להשקיע מילארדים להתחרות בשוק ה-x86 תקנה אותה. אולי .[br]פורסם בתאריך: 20.11.2007 בשעה 17:34:07

אין סיכוי גבוה לרכישה בידי יבמ מכיון שיבמ מכרה בשנים האחרונות מכל חטיבות הייצור שלה וזה הכיוון האסטרטגי שלה. הסיכוי שחברת יבמ תרצה להשתלב מחדש בתחום ייצור החומרה הוא קלוש.

הסיכוי הגדול יותר הוא לרכישה בידי סמסונג, רכישה כזו תשנה לגמרי את מאזן הכוחות בשוק להתנגשות של שני טייקונים בעלי משאבים ותחרותיות אדירה (אינטל וסמסונג).

סמסונג מייצרת היום הרבה רכיבי סיליקון בטכנולוגיה ברמה גבוהה מאוד והוספת חטיבת ייצור של מעבדי יכול להתאים לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם K10 הייתה סדרה של כפולי ליבה פלוס מרובעי ליבה מודבקים כנראה הייתה קורעת שוב את אינטל בדיוק כמו שהיא עשתה עם K8... אבל בחרה לעשות מרובע ליבות אמיתי על ההתחלה והם לא עומדים בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לחכות לתוצאות פאנום X2 ואז נוכל לשפוט בעניין.

אולי כל מה ש- צריכה זה מפעל בישראל :lol:

חחח כן אולי הישראלים יביאו להם את הסטפינג הנכסף :P

בכל מקרה...

אני לא פאנבוי אבל אם הייתי זה היה נוטה לצד , במיוחד בגלל שאני שומע את השם הזה 5~10 פעמים בCAMPIGN ממוצע... לא שזה קשור אבל אני עדיין מייחל לAMD התאוששות מהירה כי חבל שהחלטות גרועות יגרמו לAMD ליפול ולאינטל למנפל את כולם שוב =\

ד"א וAMD הם החברו היחידות שמייצרות שולחניים או שיש עוד כמה חברות שיכולות לתפוס נתח עסיסי במקרה וכן יהיה מונופול? (ויהיה. שאלה של זמן.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...