Phenom benchmarks - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Phenom benchmarks

mosherozia

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט אין לי מילים לתאר את תחושת המועקה שלי, במילה אחת אכזבה!

לא ברור לי מה השתבש שם, כי על הנייר K10 היה אמור להביס את אינטל בהפרש ניכר, אבל משהו השתבש בדרך! אם בבנצ'מרקים של פוטושופ K8 יותר מהירים אז אפשר לומר... בארזים נפלה שלהבת.

http://www.tomshardware.com/2007/11/19/the_spider_weaves_its_web/page30.html

אין ספק יום עצוב למעריצי ובכלל לעולם החומרה, חוסר תחרות=קבעון טכנולוגי. :'( :'( :'(

אתה DR-EVIL נכון ? איפה היית? :S

איזו אכזבה פשוט שלא להאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מה השתבש שם, כי על הנייר K10 היה אמור להביס את בהפרש ניכר

א. לא הוא לא היה אמור להביס. ועובדה שהוא לא מביס (או קרוב אפילו).

מה לעשות שעשיתם למעבד הזה כל כך הרבה over hype שיצרתם קונספציה משלכם שאין לה בסיס עובדתי.

אפילו בעלי הידע האופטימיים ביותר לגבי הצ'יפ לא צפו שהוא יהיה הרבה יותר טוב per clock מ- core2.

ב. על הנייר - זה בדיוק ההבדל בין לאימפלמינטציה... ומה לעשות שהארכיטקטורה של ברצלונה מעיבה על האימפלמטציה. זו נקודה שחזרה על עצמה בעיקר סביב הנושא של היתרונות "על הנייר" של מעבד 4 ליבות "טבעי" מול החסרונות ביצור מעבד כזה.

אני חושש שAMD זו חברה שבמקום להעמיד כלי מבחן אוביקטיביים לגבי הפיתוחים שלהם - מעדיפים להאמין בסיסמאות וה-marketing של עצמם ולזרום עם זה. שזה בדיוק אותה טעות שאינטל עשו עם הפנטיום-4.

חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני בטוח שאמרו אותו דבר על P4 כשהוא יצא :lol:

הסימן שאלה מעל ישאר כי משהו מניהול של החברה דפוק :nixweiss: אחרי ה K8 הם הפסיקו את הפיתוח כאילו הם מחזיקים 90% מהשוק, מאז הם לא הוציאו אפילו מוצר אחד טוב, הם רק מוכרים בהפסדים.

כשהP4 יצא הוא היה המעבד הכי מהיר בשוק, סדרת C הייתה הסדרה המוצלחת ביותר מבחינת ביצועים מול התחרות, ושם זה היה צריך להגמר.

זה שגגרו אותו 3 שנים מעבר למה שהוא היה אמור לשרוד זה כבר ניהול כושל, לעומת זאת לא מציגה שום דבר נורמאלי למרות שזה דור חדש וארכיטקטורה חדשה או כך הם טוענים.

אינטל יכולה מחר להתחיל לשווק לבנים במקום מעבדים, ולהמשיך לעשות את זה עשור בלי לראות בעיות כספיות באופק, לעומת זאת נמצאת בחובות שלא יביישו מדינה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש של שני מעבדי בבית זה באמת מאכזב וזהו נראה כי הכל חוזר לתקופת הפנטיום 4 ששנים אין שום התקדמות בפיתוח מעבדים

אל תשכחו שמעבדי ה-INTEL CORE 2DUO קיימים רק בגלל סדרת 64 שהורידה לאינטל אחוזים בשליטה בשוק

זה יפגע בצרכנים בזה אין ספק

(הודעה 500 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שעם ה3.0GHZ PHENOM X4 יהיה במחיר של הQ6600 וימכר בכמויות אדירות, אז תתחיל להתאושש, אני מקווה שנזכה לראות את היום המחודש שבו הATHLON 64 כבש את השוק והוריד את הP4 מהרגליים, אני רוצה לראות את זה עם הPHENOM אחרי הכל שלא יביישו את השם PHENOM!!!! אני מעריך מאוד את במה שהיא עושה, ברור שהכל נעשה כדי לא לפשוט רגל אבל תחשבו שבלי היינו היום בדור שבו P4 3.0GHZ היה עולה 5000 ש"ח והיה מציג 30FPS באנריל 2004.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות,

כמובן שזה היה באוויר לאור הסקירות המקדימות של האופטרון,

אבל עדיין, התוצאות פשוט מדהימות מחדש.

אפילו בPOWER CONSUMPTION הוא מפסיד? ועוד לKENTSFIELD?

איך נפלו גיבורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודעת אם לצחוק או לבכות,

כמובן שזה היה באוויר לאור הסקירות המקדימות של האופטרון,

אבל עדיין, התוצאות פשוט מדהימות מחדש.

אפילו בPOWER CONSUMPTION הוא מפסיד? ועוד לKENTSFIELD?

איך נפלו גיבורים...

שימי לב שהכל יכול להשתנות לטובה וAMD יכולה להחלץ מזה, אם לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימי לב שהכל יכול להשתנות לטובה וAMD יכולה להחלץ מזה, אם לא...

בטווח הנראה לעין? שום דבר לא יכול להתהפך לטובת .

הארכיטקטורה שהשקיעו בה כל כך הרבה זמן וכסף היא כשלון,

לא מהווה מענה לדור הנוכחי של מרובעי הליבה של (YORKFIELD),

לא בביצועים (אפילו לא CLOCK PER CLOCK אם נתעלם מיתרון מהירות השעון הגדול של אינטל)

לא בצריכה (אפילו נגד הKENTSFIELD),

ואפילו לא במחיר.

ואם כל זה לא מספיק, לאינטל יש חדשה בקנה ועלויות יצור נמוכות יותר.

אז זה באמת מאוד משמח לראות שיש אנשים אופטימים,

אבל בשלב כלשהו זה כבר נקרא נאיביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהארכיטקטורה כזאת כישלון

המעבד המסוים הזה כישלוני אין ספק בזה

אבל תיראי מה קרה בכרטיסי מסך לדוגמה

ה3750 עדיף בהרבה עלות מול תועלת מה2900XT

וה8800GT עדיף בהרבה עלות מול תועלת מה8800GTS-640

והשינוים לא היו כאלו גדולים

גם במיקרה הזה אפשר לשפר הרבה

נכון לא מהיום למחר אבל תוך כמה חודשים אפשר להריץ בשוק אם עלות תועלת עדיפים בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...