AC - 360 vs PS3 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AC - 360 vs PS3

Godmoney

Recommended Posts

MS הרוויחה ברבעון האחרון של השנה 18 מיליון דולר על ה360(לא כולל מכירות משחקים שירותי LIVE או תמולגים וכו', אלא ממכירות קונסולה וציוד היקיפי בלבד).

HALO3 הכניס לMS כחצי מילארד דולר עד עכשיו, המשחקים שהיא משחררת תחת MSGS הם שוברי קופות. היא עושה קופה יפה מאוד על ה360, יותר מנינטנדו, סוני לעומת זאת לא ראתה אגורה שחוקה מהPS3 אחרי כל המילארדים שהיא שפכה על מחקר ופיתוח, היא מפסידה כמעט 300 דולר על כל קונסולה(עלות הייצור של הPS3 מעורכת בכ900 דולר, לעומת MS שמפסידה רק 126 דולר על ויוצאת ללא הפסדים ממשיים על הplatinum ואפילו גורפת רווחים קטנים על הelite והsepcial editions) אז אל תדאג להם...

GT לא מקבלים שוחד מאף אחד, הרוב המוחץ של המשחקים המולטי פלטורמיים מתפקדים ונראים טוב יותר על ה360, גם גם מפותחים ל360 בתור פלטורמה עקרית אם תרצו או לא. לא ראיתי הדגמה אחת של משחק מולטי פלטפורמי לפני שחרורו שלא רצה על ה360. הם עושים השוואות לכל משחק, המשחק היחידי שראיתי אצלהם שנראה טוב יותר על הPS3 היה The Darkness. זה מבדר לראות פאנבויים בוכים על זה אבל זה נכון, לPS3 יש כתורים בלעדיים טובים, אבל הוא מפסיד בצורה מרה בכל הנוגע לתמיכה של פיתוח צד שלישי לפלטפורמות מרובות.

AC לכל הרוחות כאשר נחשף בביתן של סוני לפני שחרור הPS3, רץ על גרסאת מפתחים של 360, זה כבר בכלל עצוב.

אל תפלוט שטויות

נינטנדו כרגע החברה הריווחית בשוק

ונגיד שMS הרוויחה חצי מילירד על הילו

היא הפסידה מילירד על RROD והסיפור עדיין לא נגמר

וזה בלי לדבר על פיתוח ושיווק משחקים שב360 עולה הרבה יותר

כי נינטנדו לא מפתחת לHD ובנוסף מפרסמת בתקציבים קטנים בהרבה

חוץ מיזה נינטנדו מרוויחה על כל שנימכר מהתחלה

בניגוד ל360 שהיה מסובסד הרבה זמן אם הוא לא עדיין מסובסד אחרי הורדת המחירים

ויופי שה360 מוכר הרבה משחקים

אבל זה לא רווח נקי

על כל משחק שנמכר אתה צריך להוריד מחיר פיתוח ושיווק ומיסים והסכום נטו יוצא הרבה יותר קטן מהסכום ברוטו

למעשה משחק 360 אמור לימכור בערך חצי מיליון רק להיות באיזון ורק מעל זה יש רווחים

ככה שתלמד תנתונים לפני שאתה פולט שטויות

על זה שהיא מוכרת כבל HDMI+Digital Audio ב75 דולר...? הcore כמעט לא מכרה(בגלל זה היא גם עברה מיתוג מחדש, הcore מהווה אחוז קטן מאוד משלל מכירות הקונסולה, אם אני לא טועה ראיתי מספרים שמציינים שהELITE מכרה יותר), הם כולה צריכים להרוויח כמה 20 דולר על כל קונסולה בממוצע ממכיר? ובהתחשב במחירים של הציוד היקפי הם שמה הרווחים שלהם הם במאות אחוזים...

מתאם WIFI עולה 100 דולר

כבלים מקוריים 40-60 דולר

HD נוסף כמה גם 100 ומשהו דולר

שלטים, כרטיסי זכרון, לLIVE וכו' וכו' וכו', לXBOX יש מבחר גדול של ציוד היקפי, שנמכר לא רע בכלל ובמחירים באמת בזיוניים

סוף סוף אתה מודה במה שצינתי הרבה זמן

סוני לאומת זאת מכניסה את הרוב בקופסה

ונינטנדו מוכרת מוצרים נוספים בזול (למרות שחברות צד שלישי מיצרות הרבה תוספים זבל שלא צריך אותם)

והצרכנים לא טיפשים כמו שאתה חושב

כרגע לWII הביקוש הגדול ביותר בקריסמס ומכירות הPS3 מאז גירסת ה40 גיגה שכניראה תיהיה העיקרית שלהם

עלתה במאות אחוזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איףףף איזה פאנבוי כולם יודעים שהPS יפרוץ בקרוב מאוד... לפחות הPS3 זה מכשיר שעובד [פילפל גורג'י]

נו ונגיד שהוא יפרץ בקרוב(מה שאני בכלל לא בטוח בו בינתיים) אז תצטרך קודם כל להוריד משחק BR של איזה מינימום 15 גיגה, לקנות דיסק שעולה כמו הבית שלך ולמשכן את המכונית בשביל להביא צורב שיכול לצרוב עליו.

אם המטרה שלך בPS3 היא לשחק בצורה פיראטית זה עסק שלא משתלם ובשלב הזה בכלל לא רלוונטי.(אפילו אם זה רק אמולטור שמאפשר להפעיל משחקים מהHD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? זה ממש לא מקצועי מצד האתרי משחקים לבדוק את המשחק לא על האיכות הכי גבוהה כולם הRGB מה השטויות האלה זה מוכיח שאתר שעושה כזה דבר הוא בעד האיכסבוקס... \

סתם אבל אל תקחו אותי בתור איזה פאנבוי של PS אני בכלל רציתי XBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו נשמע ממש מעניין... הייתי רוצה שמישהו יפסרם השוואה נגיד במשחק AC בין הגדרת הLIMITED והגדרת הFULL... למרות שזה נראה די מוזר שסוני לא פירסמו את זה בעבר כדי להשתיק את האנשים שמתלוננים על יותר מידי בהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ,

אחרי מחקר קטן בנושא - מסתבר שכשמעבירים את זה לFULL הפלטת צבעים מורכבת משילובים של 0-255 במקום 16-255

כמה זה עוזר?

תמונה מהתפריט מאיזה אתר :

http://ruliweb2.empas.com/ruliboard/read.htm?num=26414&table=game_ps04&main=ps

במשחקים - ההבדל פשוט עצום בצבעים!

זה MUST רציני לכל מי שיש לו PS3 (הייתי צריך לכוון קצת את הטלוויזה אחרי - מה שעוד יותר שיפר)

בקיצור - יכול ליהיות שזה אכן באחוזים גבוהים ביותר מה שעושה את ההבדלים!

אני בשוק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...